Sagena s.r.o
8. pěšího pluku 2380, Frýdek-Místek

Umístění: Sagena s.r.o Jiný

Velmi příjemná paní doktorka. Lidská, empatická. Není problém se jí svěřit i s citlivými problémy, které dokáže vyřešit. Takových lékařů by mělo být víc!! Velmi doporučuji!

Paní doktorka se skvělým přístupem,vůbec jsem si nepřipadala jako na vyšetření,milá,srozumitelně mi vše vysvětlila,jako bonus jsem si díky ní odnesla skvělou náladu na zbytek dne.Sestřička rovněž velice příjemná.

Našla jsem perlu v moři. Paní doktorka je na první pohled neskutečně empatický člověk.S pacientem se tak vžije do života právě pacienta,až si říkám,že právě tohle některým lékařům chybí.Ochota, vysvětlení, vstřícnost, pozornost, vyslyšení.Ja jako pacientka jsem odcházela se slzami v očích za vděčnost,že jsem našla a vyhledala právě paní doktorku Dudovou. Velice doporučuji

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Lékařka, která ví jak má probíhat prevence u žen před menopauzou, při první návštěvě objevila problém, který jiná lékařka zanedbala a tím vzniklo velmi vážné podezření, tuto paní doktorku doporučuji, jelikož je poznat odbornost a velmi hezký přístup, včetně vysvětlení, prostě 1*

Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Paní doktorka je úžasná. Nebojím se svěřit se svými problémy, vždy milá, ochotná, na nic nespěchá. V těhotenství to samé, vždy vyslechla, poradila a po porodu na kontrole si ráda šla prohlédnout malou. Jsem moc ráda, že jí mám.

Paní doktorka je velmi ochotná a opravdu se zajímá o své pacienty, vysvětlí vše co právě dělá a nebojím se s ní mluvit o svých problémech. V ordinaci se cítím vždy příjemně. Neměnila bych. Doporučuji!

Velmi příjemná, vstřícná, netlačí na nic, nespěchá, bezva, že gynekologická prohlídka nemusí být nepříjemná:) Chválím, děkuji a doporučuji.

S p. Dudovou jsem byla u porodu velmi spokojená. Byla citlivá , velmi osobní, naprostý profesionál. Pomohla nám porodit nádhernou Dceru. Mohu všem jen doporučit.

S paní doktorkou jsem mooc spokojená. Skvělý přístup, je moc milá. V těhotenství mi vždy dělala ultrazvuk, ať jsem se zeptala na cokoliv, vždy mi vše vysvětlila, nikdy mě neodbyla. Sama od sebe poradí, má tolik času kolik je potřeba, netváří se, že už je na řadě další pacientka a že bych měla odejít. Opravdu si vážím toho, že takovou doktorku mám. Oproti předchozí gynekoložce naprosto nesrovnatelné!!!

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí. V těhotenství se o mě krásně starala, miminko zkontrolovala v každé poradně, přeměřila, pohlaví určila už na začátku 16 týdne. Jsem opravdu velmi spokojená s přístupem a můžu ji jen a jen doporučit!!!