Adresa

Sagena s.r.o
8. pěšího pluku 2380, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka se skvělým přístupem,vůbec jsem si nepřipadala jako na vyšetření,milá,srozumitelně mi vše vysvětlila,jako bonus jsem si díky ní odnesla skvělou náladu na zbytek dne.Sestřička rovněž velice příjemná.

K
Umístění: jiné místo Jiný

Našla jsem perlu v moři. Paní doktorka je na první pohled neskutečně empatický člověk.S pacientem se tak vžije do života právě pacienta,až si říkám,že právě tohle některým lékařům chybí.Ochota, vysvětlení, vstřícnost, pozornost, vyslyšení.Ja jako pacientka jsem odcházela se slzami v očích za vděčnost,že jsem našla a vyhledala právě paní doktorku Dudovou. Velice doporučuji

M
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie Jiný

Lékařka, která ví jak má probíhat prevence u žen před menopauzou, při první návštěvě objevila problém, který jiná lékařka zanedbala a tím vzniklo velmi vážné podezření, tuto paní doktorku doporučuji, jelikož je poznat odbornost a velmi hezký přístup, včetně vysvětlení, prostě 1*

K
Ověřený profil
Umístění: Gyn-Pren s.r.o., gynekologie

Paní doktorka je úžasná. Nebojím se svěřit se svými problémy, vždy milá, ochotná, na nic nespěchá. V těhotenství to samé, vždy vyslechla, poradila a po porodu na kontrole si ráda šla prohlédnout malou. Jsem moc ráda, že jí mám.

I
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi ochotná a opravdu se zajímá o své pacienty, vysvětlí vše co právě dělá a nebojím se s ní mluvit o svých problémech. V ordinaci se cítím vždy příjemně. Neměnila bych. Doporučuji!

A
Ověřený profil

Velmi příjemná, vstřícná, netlačí na nic, nespěchá, bezva, že gynekologická prohlídka nemusí být nepříjemná:) Chválím, děkuji a doporučuji.

Ověřený profil

S p. Dudovou jsem byla u porodu velmi spokojená. Byla citlivá , velmi osobní, naprostý profesionál. Pomohla nám porodit nádhernou Dceru. Mohu všem jen doporučit.

H
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem mooc spokojená. Skvělý přístup, je moc milá. V těhotenství mi vždy dělala ultrazvuk, ať jsem se zeptala na cokoliv, vždy mi vše vysvětlila, nikdy mě neodbyla. Sama od sebe poradí, má tolik času kolik je potřeba, netváří se, že už je na řadě další pacientka a že bych měla odejít. Opravdu si vážím toho, že takovou doktorku mám. Oproti předchozí gynekoložce naprosto nesrovnatelné!!!

S
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, je milá, ochotná, vše vysvětlí, poradí. V těhotenství se o mě krásně starala, miminko zkontrolovala v každé poradně, přeměřila, pohlaví určila už na začátku 16 týdne. Jsem opravdu velmi spokojená s přístupem a můžu ji jen a jen doporučit!!!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti