Alexandra Černá Polachová, zubař Plzeň

MUDr. Alexandra Černá Polachová

Zubař

14 názorů

Uložit


Adresa

Brněnská 36, Plzeň
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
14 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař

K paní zubařce jsme přešli celá rodina od jiné stomatoložky, kde jsme byli tedy težce nespokojeni!!!Paní zubařka nám dala zuby naprosto do pořádku,je velmi pečlivá,precizní profesionální.Zuby máme od ní v pořádku ,žádné ošetření nebolelo,zvládají i děti.Jak paní doktorka, tak sestřička a i medička jsou velmi milé, ochotné,profesionální.Ordinace je velmi moderní ,nečeká se dlouho-nemám jedinou výtku!!!!Kubíková Linda s rodinou


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař Náhrada provizorní výplně

S paní doktorkou mám jen jednu zkušenost přibližně z roku 2013 a nejsem odborník, nicméně mám pocit, že neměla v pořádku vybavení ordinace. Na pohotovosti (tedy ne u paní doktorky) jsem si nechal ošetřit rozlomenou zkaženou stoličku a dostal jsem provizorní výplň. Ačkoli byl zub citlivý a ošetření bez anestezie, nijak zvlášť to nebolelo. Paní doktorka mi pak dělala rentgen, ale RTG lampa pořád sjížděla dolů, tak jsem ji nakonec radši ve správné poloze přidržel. S odvrtáváním provizorní výplně se rozhodně nepárala, ale zlobila jí při tom sprcha turbínové vrtačky, bylo cítit spáleninu a bolelo to. Bílou výplň pak dodělala její praktikantka, s tím jsem byl spokojen a slouží dodnes. Nebyv předem informován o ceně jsem za tu jednu výplň vyplázl téměř 1000 Kč.


Ověřeny pacient

Paní zubařku Černou Polachovou absolutně nedoporučuju!!!! Mám po její péči hodně kazů, které vůbec neřešila. Nemluvě o tom, že mému manželovi zhoršila fóbii ze zubaře. Ona i sestra se mu akorát tak vysmály, že má strach ze zubaře a že omdlívá. Absolutně neprofesionální, jako ostatně mnoho zubařů. V životě mi nenabídla umrtvení vrtaného zubu. Její zákroky tedy vždy velmi bolely a byly dost nepříjemné. Bílé plomby nám opakovaně vypadávaly. Takže pořád dokola placení plomb. Manželovi udělala tmavou plombu na místě, kam patřila bílá, pořád mu vypadávala a bolel ho zub při skousnutí. Řekla nám, že je to normální! Přijde mi, že se paní doktorka zasekla a ani se dále nevzdělávala. Když si do ordinace vzala medičku, tak se vás ani neobtěžovala zeptat, jestli vás může ošetřit. Nyní si s manželem a synem platíme soukromého zubaře a jsme maximálně spokojeni a máme zdravé zuby bez kazů!!!! Součástí ošetření je dentální hygiena, před píchnutím injekce vám místo vpichu znecitliví mastičkou a každé vrtání i sebemenší je tak pohodička. Radím vám, vybírejte si svého zubaře pečlivě. Já paní zubařku absolutně nedoporučuju!


Ověřeny pacient

K této zubařce chodím skoro 20 let. Jsem s ní velice spokojená, myslím, že široko daleko není lepšího zubaře. Zákroky provádí precizně s minimální bolestí, pokud to tedy aspoň trochu jde. Zuby mám náchylné (přes 10 bílých blomb, nejstarší blomba kolem 13 let), nikdy se mi nestalo, že by se mi nějaká vydrolila, praskla či úplně vypadla. Prostředí je příjemné a moderní.


V
Ověřeny pacient

Pani zubarka Polachova je uz 5 let moje zubni lekarka a konecne jsem spokojen. Mila, laskava a ochotna, nemuzu si stezovat. A to same plati i pro jeji pomocny personal, zdravotni sestra je prijemna taktez. Kdykoliv jsem mel vazny problem, prijela me hned bez objednani, pokud nemela zrovna plnou cekarnu. Mohu ji jen doporucit, ceny jsou normalni a prace kvalitni. Jinam uz nikdy nejdu.


J
Ověřeny pacient

Pani doktorka Polachova je muj dlouholety stomatolog.Jsem s ni velmi spokojena o to vice,ze jsem zubni technicka a mohu hodnotit i odbornou stranku .


souhlasím s tím,že paní doktorce víc záleží na penězích než na pacientovi a to se mi nelíbí.Opakovaně jsem u ní byla se synem,kterému neustále vypadávala plomba a jak jinak než bílá.Když jsem jí asi při třetí výměně řekla,že chci černou plombu,vůbec se jí to nelíbilo,Takže ať si každý chodí kam chce,ale sama za sebe říkám,že je to velmi slabá ,arogantní paní doktorka


pani zubarka Polachova je jedna z nejlepsich,chodim k ni uz 10 let a nemuzu si stezovat,je hodna a mila,bolel me zub,prisla jsem bez objedneni a vzala me - proste super!!!!


precizní, jemná a zkušená
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


K
Ověřeny pacient

dopručuji,solidní jednání bezbolestné zákroky.
prostě super


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti