Sam. ordinace PL pro dospělé
Ve stezkách 308, Pardubice

Jsem velmi spokojen s přístupem Dr Meška k pacientovi i s jeho odbornou kvalitou. Je vstřícný a dovede se soustředit na problémy pacienta.Jediné co mi tak trochu u něho vadí je,že když přijdete ke konci ordinační doby,dovede vám svoji nevoli sdělit.Myslím,že by si měl toto hodnocení přečíst a uvědomit si že když je stanovena ordinační doba tak by ji měl bez připomínek dodržovat.A ještě jedna malá připomínka k zaměstnaným pacientům,kteří se, otírají' o důchodce.Měli by si uvědomit že tam sedí zrovna tak jako oni a čekají až na ně přijde řada.A to jestli mají vyšší nemocnost není dáno jejich vůlí ale většinou věkem.Přijde doba,kdy budou v jejich postavení.

Jsem velmi spokojena. Přestoupila jsem od Dr. Petráně. Mluví se mnou, zajímá se o můj stav. Je plně přítomen. Velmi mu děkuji. A doporučuji ho dál..

Nejsem důchodce a nečekám v čekárně, takže hodnotím lékařskou péči a musím potvrdit vynikajícího člověka i zkušeného a inteligentního lékaře...Alexandr se o mě stará již více než 30 let a já mu za to děkuji.

vyhovuje

Je to lékař,který přistupuje k pacientovi velice vstřícně i tehdy,když už z léčebných metod není moc co nabídnout, a nechodím k němu ani se zabíjačkou ani s vajíčkama.Navíc po změně sestry a ordinačních hodin je ordinace mnohem volnější a je tím pádem i více času na vyšetření a příp. konzultaci.Mohu vřele doporučit.

Pan doktor má neuvěřitelně milý a profesionální přístup k nám pacientům. I přez to, že má plnou čekárnu si na vás najde čas a opravdu vyslechne váš problém. Moc mu za jeho péči děkuji. GM

Je to nejsvědomitější lékař, kterého znám! Možná déle čekáte, možná se rozčilujte nad vysedávajícími důchodci, ale tento lékař neléčí od dveří, není nepříjemný, vždy si udělá dostatek času na pacienta a jeho diagnózy jsou mezi odbornými lékaři velice uznávané. A jestli někdo chodí na vyšetření před koncem ordinační doby, musí počítat s patřičným komentářem. Je to vynikající praktik, chodí k němu řada mých známých a neměnili bychom!!

Jsem spokojena a to velmi, dekuji....

Dobrý lékař, ale doba strávená v čekárně je neúnosná a dodržování pracovní doby je přepych.

Dobrý doktor,ale než se přes ty důchodce se zabíjačkou a vajíčkama,dostanete na řadu,tak to trvá půl dne.Takže kdo nikam nespěchá-doporučuji!