Adresa

Husova 73, Liberec
Alexander Pimakhin

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

M
Ověřeny pacient
Umístění: Alexander Pimakhin Jiný

Ošetření u pana doktora je absolutně bezbolestné a perfektní.V celé ordinaci panuje i díky panu asistentovi pohoda a super nálada.Jsme moc rádi,že tam můžeme chodit.


Z
Ověřeny pacient

U pana doktora bylo vždy bezbolestné ošetření, má lidský a profesionální přístup k pacientovi, má příjemnou sestřičku. Děkuji a doporučuji!


K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velice spokojená. Je příjemný, hodný a ochotný. Vše vysvětluje. Vyléčil mi zánět, opravil všechny nedostatky po předchozí lékařce. Je opravdu skvělý.


Tento lékař je opravdový profesionál, vše co se mnou bude dělat vysvětlil, řekl i ceny a že si můžu vybrat co chci. Přišla jsem k němu na doporučení od kolegyně se zánětem a neprůchodnýma kanálkama, vše vyčistil a zánět je pryč. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • prosím o adresu nového působení pana doktora Pimakhina a popř. telefoní kontakt, z důvodu navštěvy případného objednání


    děkuji

    Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pan doktor Pimakhiin nyni poskytuje své služby na adrese: Liberec, Husova 73, v budově F-1 Technické univerzity.

    MUDr. Alexander Pimakhin

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti