Alexander Pimakhin
Husova 73, Liberec

Umístění: Alexander Pimakhin Jiný

Vynikající lékař, profesionál. Chodím do jeho ordinace řadu let a musím říci, že to je nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Poděkování též skvělé práci pana asistenta!

Umístění: Alexander Pimakhin Jiný

Jako skoro každý jsem se vždy návštěv zubaře obávala, ale od doby, co chodím k panu Dr. Pimakhinovi a jeho zdravotní "sestřičce", tak to pro mě není vůbec stresující záležitost.
Ošetření je bezbolestné a velmi šetrné. Cekově jsem spokojená.

Umístění: Alexander Pimakhin Jiný

Pan doktor a pan asistent jsou velmi ochotný, chodím k nim už 4. rokem a jsem velmi spokojená. Ceny odpovídají kvalitě. :)

Umístění: Alexander Pimakhin Jiný

Ošetření u pana doktora je absolutně bezbolestné a perfektní.V celé ordinaci panuje i díky panu asistentovi pohoda a super nálada.Jsme moc rádi,že tam můžeme chodit.

U pana doktora bylo vždy bezbolestné ošetření, má lidský a profesionální přístup k pacientovi, má příjemnou sestřičku. Děkuji a doporučuji!

S panem doktorem jsem velice spokojená. Je příjemný, hodný a ochotný. Vše vysvětluje. Vyléčil mi zánět, opravil všechny nedostatky po předchozí lékařce. Je opravdu skvělý.

Tento lékař je opravdový profesionál, vše co se mnou bude dělat vysvětlil, řekl i ceny a že si můžu vybrat co chci. Přišla jsem k němu na doporučení od kolegyně se zánětem a neprůchodnýma kanálkama, vše vyčistil a zánět je pryč. Mohu jen doporučit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

prosím o adresu nového působení pana doktora Pimakhina a popř. telefoní kontakt, z důvodu navštěvy případného objednání

děkuji

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pan doktor Pimakhiin nyni poskytuje své služby na adrese: Liberec, Husova 73, v budově F-1 Technické univerzity.

MUDr. Alexander Pimakhin