Lihovarská 7/885, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Skvělý lékař, skvělý odborník s lidským přístupem, obětavý záchranář. A má hodnou a šikovnou sestřičku.

super lékař,profík,vše ok

jsem velice spokojen. je to profík, dík za něj

Pán Doktor Daniš = dokonalý praktický lékař. Je nejen vstřícný a "normální", na víc se dovede vcítit do potřeb pacienta a v neposlední řadě má i dokonale vybavenou ordinaci, což, bohužel, není u ostatních praktických lékařů samozřejmostí. A Sestřičku má na 100 %. Je profesionální, vstřícná a v obraze. Nezbývá mi říct nic jiného, než Děkuji. Ina.

nejlepší, lidský, profesiolální

Tak fantastický, profesionální přístup, odborní, pomuže v každé situaci, doporučuji, hodný člověk

Lepšího lékaře neznám !!! Je to odborník a vynikající člověk. Škoda, že takových není víc. Bylo by na světě trochu líp. Doporučuji všem !!!

Skvělý lékař nedám na něj dopustit.

Je to odborník na svém místě! Mohu jen a pouze DOPORUČIT! Vždy se chová jako člověk. Milý a vstřícný přístup.

Velmi dobrý PAN doktor, když už tento web vznikl, nedovolil bych aby tomuto dobrému lékaři, který má za sebou skvělé úspěchy, byla přiřčena nepravda!!!!