Ordinace stomatologa
Chelčického 50/49, Písek

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Přístup otřesný. Připadala jsem si jako ve středověku. Horší zážitek jsem u doktora v životě nezažila.

Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Nemožné se do ordinace dovolat v jakoukoli ordinační hodinu. I přes objednanou schůzku, kdy jsem si celý den vyhradila na zákrok jsem nebyla předem informována, že pan doktor si rozhodl si vzít dovolenou. Sestra po telefonu velmi nepříjemná, silná neochota vyjít vstříc. Zákrok sám o sobě nakonec vyveden poměrně úspěšně i přes jeho náročnost. Jediné, co bych mohla vytknout je nulová empatie k lidem, kteří mají hrůzu k jehlám a špatně reagují na chirurgický zákrok.

Pan lékař je sice vyhlášený jako kapacita, ale na mě nikdy tam nepůsobil. Nebyl jsem spokojen se stylem jeho léčby, čekáním na kontrolu v přeplněné čekárně, a zároveň jeho nepříjemných chováním coby "Boha": "Vy mi nebudete do toho nic kecat",pokud se vám nelíbil jeho přístup k vám. Přestal jsem k němu chodit a po přestěhování do jiného města jsem si našel jiného, začínajícího, zubního lékaře, který si svých pacientů opravdu váží.

Stomatochirurg se špičkovou odborností a s velmi příjemným přístupem k lidem. Sedět v jeho "zubařském křesle" je balzám na bolest.

Bohužel nemohu posoudit odbornou péči, jelikož doktor přijímá pouze tzv. "píseckou elitu" a nás obyčejné lidi odbývá, že má plno. Pokud nemát známost např. u jeho sestry z ordinace, tak se k němu do péče nemůžete v žádném případě dostat. Písečtí zubaři drží spolu.

Výborný stomatochirurg. Kromě skvěle a pečlivě provedené práce má velmi příjemné osobní jednání lékař i jeho kolektiv.

PAN doktor je naprosto senzační nejen k dospělím, ale i k dětem. díky.

Nejlepší stomatolog v České republice. Bez konkurence!

Velmi dobrý lékař,skutečný odborník.Mohu jej pouze vřele doporučit,i když vzhledem k jeho početné klientele nemá mnoho pacientů asi velkou šanci.
Mne osobně zachranil před vyndavací protézou,je to skutečně zubař na svem místě!!! Děkuji pane doktote Jiří Nováček

souhlasím s předchozím komentářem. Velice kvalitní stomatolog