Chelčického 50/49, Písek
Ordinace stomatologa

Pan lékař je sice vyhlášený jako kapacita, ale na mě nikdy tam nepůsobil. Nebyl jsem spokojen se stylem jeho léčby, čekáním na kontrolu v přeplněné čekárně, a zároveň jeho nepříjemných chováním coby "Boha": "Vy mi nebudete do toho nic kecat",pokud se vám nelíbil jeho přístup k vám. Přestal jsem k němu chodit a po přestěhování do jiného města jsem si našel jiného, začínajícího, zubního lékaře, který si svých pacientů opravdu váží.

Stomatochirurg se špičkovou odborností a s velmi příjemným přístupem k lidem. Sedět v jeho "zubařském křesle" je balzám na bolest.

Bohužel nemohu posoudit odbornou péči, jelikož doktor přijímá pouze tzv. "píseckou elitu" a nás obyčejné lidi odbývá, že má plno. Pokud nemát známost např. u jeho sestry z ordinace, tak se k němu do péče nemůžete v žádném případě dostat. Písečtí zubaři drží spolu.

Výborný stomatochirurg. Kromě skvěle a pečlivě provedené práce má velmi příjemné osobní jednání lékař i jeho kolektiv.

PAN doktor je naprosto senzační nejen k dospělím, ale i k dětem. díky.

Nejlepší stomatolog v České republice. Bez konkurence!

Velmi dobrý lékař,skutečný odborník.Mohu jej pouze vřele doporučit,i když vzhledem k jeho početné klientele nemá mnoho pacientů asi velkou šanci.
Mne osobně zachranil před vyndavací protézou,je to skutečně zubař na svem místě!!! Děkuji pane doktote Jiří Nováček

souhlasím s předchozím komentářem. Velice kvalitní stomatolog

Je to machr!Velice kvalitní stomatolog.