Sam. ordinace PL pro dospělé
Hradecká 1383, Přelouč

Nemohu si na něj stěžovat.:)

Praktik, krom běžných znalostí a zkušeností provádí i léčbu homeopatiky a akupunkturou. Jsem u něj registrován dlouho a jsem spokojen.

Dobrý diagnostik, hezký přístup k pacientům, obětavý, co se návštěvní služby týká.

S panem doktorem nemám sebe menší problém.Já osobně k němu nechodím ale stará se o mou babičku která má bercáky.Babičce je hodně přes osmdesát takže ji dostat někam do nemocnice ke spec. bylo dosti obtížné ale přesto po jeho přesvětšování se nechala jednou přesvědčit a já ji zavezl do Pardubické nemocnice na konzultaci ke spec.panu primáři.Po vyšetření nám pan primář řekl že by to chtělo dojíždět do Pce aspoň jednou týdně k němu na převazy,to samozřejmě babička odmítla.Po dotazu jestli bude měnit nějaké léky řekl že ne že je jinak o babičku dobře postaráno ze strany pana doktora Bučka a odcenil že používá na její léčbu i masti které jsou jako novinka na trhu.Takže co dodat?I když to je "jenom praktický lékař"dokáže si nastudovat i jinou chrobu nežli je angína a snaží se ji léčit.