Alenka Veškrnová, ortoped Brno

MUDr. Alenka Veškrnová

Uložit

Ortoped Více

2 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Halasovo náměstí 1, Brno
Specialista pro ortopedii

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

2 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice se vším rychle hotová, ale zatím se mi nestalo že by určila diagnózu špatně. Co mi vadí je, že ona i sestra kouří v ordinaci-sice se snaží větrat, ale je to pořád cítit. Nicméně dobrého lékaře abys pohledal, takže doporučuji.

Paní doktorka je OK, chodím k ní už roky. Ovšem sestra je něco hrozného, zaspala v dobu a chová se jak za hlubokého socialismu, ve stylu já jsem tu pán a já rozhoduji o tvém čase a někdy i zdraví. Paní co žádala objednat maminku pro akutní bolesti sdělila, že v nálezu není napsáno, že by to bylo akutní, zakže objednává podle pořadí za 14 dní. Objednává dle svého uvážení a neptá se, jestli člověk nemá třeba nějaké jiné povinnosti. A pokud se někdo odváží projevit nesouhlas s termínem objednávky, dává jasně najevo své rozladění z toho, že si ji dovolujete obtěžovat. Doporučiala bych paní doktorce najít si novou, především usměvavější a ochotnější sestru.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti