Praktický lékař pro dospělé
Opavská 6116, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé celkové vyšetření

Chodím k doktorce Vanhové s matkou,jako doprovod protože matka ma již 90 let a vždy jsme byli spokojeni jak s jednáním paní doktorky tak s chovaním sestřičky,ktera nas vždy ochotně přijala.
Duhan

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

dnes jsem navštívila Mudr. Alenu Vaňhovou. Celou noc jsem měla horečky, bolesti hlavy, krku a protože se blíží dny volna s důvěrou jsem se obrátila na lékařku. Nezažila jsem nic horšího. Arogantní, nepříjemná, povýšená, odmítla mě vyslechnout a urážela mě s tím, co jsem si dovolila přijít první den nemoci. Nevím kolik bodů si paní lékařka píše pro zdravotní pojišťovnu za takový výkon? S tímto zážitkem bych paní doktorku nikomu nedoporučovala a ráda se podělím s tímto příspěvkem na ministerstvo zdravotnictví.

Nemohu nepřidat příhodu. Stala se mou obvodní lékařkou asi před 20, možná více lety (chci na to období zapomenout). Zemřeli mi po sobě 2 velmi blízcí lidé. Poté co jsem vše zařídila a zvládla nejnutnější, jsem se tak trochu zhroutila. Paní doktorka mi doporučila večer pít teplé mléko a dělat před spaním dlouhé procházky a vůbec víc pracovat, pak prý usnu jako když mne do vody hodí-rada k nezaplacení. Naštěstí mi kamarádka, která viděla v jakém jsem stavu doporučila jinou lékařku a ta mne dostala z nejhoršího. Vysoký tlak byl to nejmenší.
Nejsem pomstychtivá, ale na každé prase se někde vaří voda. Víc myslím není co dodat. S tak odporným přístupem jsem se u lékaře, ani zvířecího nesetkala.

Asi nejhorší a nejméně empatický lékař, jakého jsem kdy poznal, neochotná, povýšená. Nedostatek pacientů a tím i paušálně poukazovaných fin. prostředků asi dokonale vyvažuje přímými platbami za jakákoliv potvrzení, jejich rozdíl je v řádu stovek procent ve srovnání s ostatními slušně a běžně podnikajícími lékaři praktiky ! Rozhodně nedoporučuji !!! Lidé ne bděte, ale raději odejděte :-D.

Absolutně souhlasím snad se všemi příspěvky!Odpornějšího doktora jsem nezažil,arogantní,povýšená ženská u které se cítíte jak poslední hovno.Myslím že Spokojení lidé kteří tady psali,jsou tuším bud známí,nebo lidé kteří mají titul.
Za potvrzení o výkonu zaměstnání jsem po 10minutovém odmítání a doprošování nakonec zaplatil 550kč a jak mi bylo sděleno můžu být rád,v praze si berou 800kč a více. Což jak jsem později zjistil je totální nesmysl. Za tyto potvrzení se účtuje 100-300kč. No jde vidět že nedostek pacientů si vynahrazuje alespoň tučným ohodnocením své profesionální práce.
Ps: potvrzení mi bylo také k ničemu jelikož mi napsala že tuto práci můžu vykonávat s omezením a tak mi nezbylo nic jiného než to hodit do koše.
Doporučuji zavřít ordinaci,změnit profesi a nasírat zdravé lidi!

4 roky jsem chodila k doktorce Vaňhové, a z těch 4 roků budu mít nejspíš truma na celý život. Tak nepříjemnou, zapšklou ženskou jsem ještě nepotkala, natož pak v téhle profesi!!! Nemluvě o mizerných diagnostických schopnostech. Všichni jsou simulanti a kdo není, toho vyléčíme brufáčem. Sama si nikdy nevcěděla příliš rady a když už šlo do tuhého, poslala mě ke specialistovi - bohužel tak říkajíc s křížkem po funuse. Lidi jako tahle PANÍ nemají ve zdravotnictví absolutně co dělat!!!!!!!!!!!! Změnila jsem lékaře i za cenu dojíždění, a ostatním doporučuji totéž. Nyní jsem maximálně spokojená.

S prací paní doktorky jsem spokojená,příjemná,ochotná.

velmi odměřený přístup!

Jsem velmi překvapená z nechutných zpráv jež jsou zde k přečtení. K paní doktorce chodím již řadu let a jsem velmi spokojena. Nejsem zastáncem antibiotik na kdeco a její doporučení i jiných preparátů, než jen pilulek vítám. Nikdy mi to nebylo nuceno a norm.léky jsem vždy dostala. Stejně tak jsem byla vždy řádně vyšetřena. Nepotřebuji, aby mi někdo mazal med kolem pusy, prostě když příjdu nemocná, řeknu co mi je, jsem vyšetřena, dostanu léky a jdu domů. Pro mě ideální.

Nemá vztah k lidem, neumí s nima jednat a dělá ze všech simulanty.. Člověk už je vystresovaný z jejího přístupu už v čekárně ! Měla by přestat dělat tuto profesi !