MUDr. Alena Vančurová

Antikvariát
Kolín, Karlovo náměstí 3, Kolín

Praktická lékařka
Matouškova 12, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Je milá, klidná, odnaučila se mne bát stomatologa, kdy vcházím do její ordinace, už nemám strach.

Milá, ochotná, precizní, velmi soustředěná na svoji práci. Říká se, že jako stomatologové jsou lepší muži než ženy. Pokud je na tom něco pravdy, pak tady to neplatí. Neměnil bych. A všem vřele doporučuji. Jen si myslím, že klientela MUDr.A.Vaněčkové je už teď velmi rozsáhlá a den má bohužel jen 24hod. Takže na všechny se, po hříchu, nedostane.
S úctou a pocitem úlevy po každé návštěvě Daniel Rous

Také k paní doktorce chodíme celá rodina a jsme s ní velice spokojení ! Velice milá, klidná a příjemná doktorka, kterou když vidím, strach ze zubaře mizí :-)Sestřička byla také vždy velice milá !

Během let jsem k paní doktorce dovedla skoro celou naší rodinu, já prostě nechápu, proč se někdo bojí zubaře, kdyby všichni lékaři tohoto oboru byli jako paní doktorka Vaněčková, fóbii ze zubaře by mohli vyškrtnou z lékařských knih. Jezdíme k paní doktorce skoro 60 kilometrů a i kdyby to bylo víc, určitě bychom neměnili.

K paní doktorce jezdíme dokonce z jiného města.Mě sice žádná fobie ze zubařů neobtěžuje,ale jsem ráda že chodíme k ní.Dnes najdete málo doktorů,kteří jsou hodní a je na nich vidět že svojí práci dělají s radostí a odpovědností a přesto taková paní doktorka je.Doporučuji.

Je to první bezbolestná stomatoložka, kterou znám. K pacidentům se chová mile a vždy je ochotna pomoci i když je to na poslední chvíli. Je báječná a nikdy bych ji nevyměnila.

Vynikající lékařka po odborné i lidské stránce.
Ráda za ní jezdím přes celou Prahu,neměnila bych.Má v péči celou naši rodinu,skvělá péče.

Souhlasím, velmi pečlivá. Jen občas ty fronty... :-(

K paní doktorce chodím již několik let. Velmi precizní, s lidským přístupem, člověk musí počítat s tím, že musí chodit do té doby, dokud ty zuby nebudou dokonale opravené. Občas pak vznikají fronty. :-)

Paní doktorka je velice milá,klidná a příjemná,což na člověka trpícího fóbií ze zubařů působí jako balzám :-)V minulosti mi hodně pomohla,jezdím k ní přes celou Prahu a rozhodně nelituji.