Alena Šlingrová, praktický lékař Teplice

MUDr. Alena Šlingrová

Praktický lékař Více

30 názorů

Uložit


Adresa

Husova 1648, Teplice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
30 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé dýchání

Dobrý den , bohužel ale nevím proč paní doktorka ordinuje . Nebaví jí to ? Není tam pro lidi ? Tatínek měl potíže , ve čtvrtek se k paní doktorce zastavil s doprovodem . Je mu 78 let , má z paní doktorky strach jí něco říct i co ho bolí . Na staré lidi je paní dr. nepříjemná . Tatínka neposlala na žádné vyšetření a o víkendu už jsme museli volat záchrannou službu . Měl mrtvičku . Dalo se tomu předejít ? Přišel včas a pomoc žádná . Staré lidi už nemají na to nárok ? Marcela

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dobry den,ja tedy moc casto k pani doktorce nezavitam,ale nikdy jsem se nesetkala s tim,ze by byla neprijemna,ci by neco zanedbala,naopak me jeste honila na vysetreni.A sestricka take velmi prijemna.


G
Ověřeny pacient

Dobrý den , paní doktorka je neochotná , jen tak sama od sebe vám nic neudělá žádné vyšetření . Když měla maminka bolesti napsala jí tři recepty a velmi drahé prášky . A to předepisuje starých důchodcům , jestli na to mají se vůbec nezeptá . Nebýt nás dětí , tak na to maminka nemá . Nehledě na to , že po jednou prášku se mamce motala hlava . Doktorka byla na ní nepříjemná . Po každé je nepřijemná . . Chtěli bychom vyměnit doktora , ale mamka se toho bojí . Nedoporučuji paní doktorku Šlingrovou .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodili oba naši prarodiče. Měli s ní dobrou zkušenost do doby, kdy byli schopni dostavit se za ní do ordinace. Od chvíle, co jim vyzvedáváme léky my, šlo všechno rapidně dolů... Paní doktorka je neochotná, po telefonu arogantní, odmítavá. V nemocnici nás šokovali, když zjistili, že prarodiče neměli platné očkování proti tetanu. Paní doktorka odmítá za pacienty přijet, když měl děda chřipku, řekla nám, ať mu zavoláme záchranku, anebo ho k ní dovezeme - že to nechá na nás. Jsem velmi zklamaná z přístupu, se kterým jsme se setkali a nikomu paní doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná, nenechá nic náhodě a pošle vás hned na vyšetření, když si není jistá diagnózou. Také sestřička je velmi vstřícná a milá. Věra Kučerová


Ověřeny pacient

Nevím co provedli paní doktorce ti, kteří s ní mají špatnou zkušenost, ale myslím si, že pokud opravdu byla nepříjemná, asi si to něčím zapříčinili. Osobně nemám jedinou špatnou zkušenost, když se jí nezdálo moje dýchání, hned mě poslala na plicní a alergologii a vyklubalo se z toho astma jako fík. Vždycky si tam dobře popovídám jak se skvělou sestřičkou, kterou má, tak i se samotnou paní doktorkou. Moje babička k ní chodí ještě mnohem déle než já a také nikdy neměla problém. Jsem spokojená, že mě vůbec v Teplicích, kde není snadné získat schopného obvodního doktora, vzala. A rozhodně nelituji, že jsem šla zrovna k ní.


R
Ověřeny pacient

Já jsem spokojenej..Se žádnou neochotou nebo zlobou jsem se nesetkal,chodím k ní jednou za měsíc,musím kvůli INR..


J
Ověřeny pacient

Přesně tak, dokorka je zlá a neochotná.Byla jsem u ní jednou a hned jsem od ni odešla k pani doktorce Rejzkovy.Sestřička je super

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Neochotná,zlá,člověk se s ní nedomluví,ani kdyby chtěl. Běda když k ní přijdete na vyšetření v půl dvanácté, když má do dvanácti. To jí přímo z očí šlehají blesky. Mě vše vyřešila Espumizanem(měla jsem chřipku.) Byla jsem u ní všehovšudy čtyřikrát a mám vybráno na celý život. Skoro se se mnou hádala, když jsem jí řekla, že mám horečku. Tvrdila mi, že horečka tam není. Vykašlávala jsem velké tuhé hleny a ona mi tvrdila, že zahleněná nejsem. A když jsem se ještě navrch dozvěděla, že mi marodní ukončila ještě o den dřív(nechtěně?),takže mi ten den bude chybět v zaměstnání, tak to byla poslední kapka. Zařekla jsem se, že k ní už v životě přes práh nevkročím. Nevím, ale můj názor je ten, že pokud paní doktorku obtěžuje a nebaví někoho vyšetřovat,tak ať to nedělá. Akorát tím svým arogantním jednáním a nadřazenym chováním znechucuje další a další lidi. Asi se zřejmě ve škole neučila,jak jednat s pacienty. I když to, jak bychom se k sobě měli chovat jako lidé, nás snad nikdo učit nemusí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Sestřička super tu chválím ALE doktorku vůbec o ničem neochotná, nechápavá ,zlá ...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti