Ord. praktického lékaře pro dospělé
Husova 1648, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

K p.doktorce Šlingrové jsem chodil od 18 let,do doby než odešla do důchodu. Nemohu si na ni stěžovat, ochotná a vždy mi pomohla. Výborná diagnostička. V případě jakékoliv problému mne odeslala na odborné vyšetření. Škoda,že šla do důchodu. Honza.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé dýchání

Dobrý den , bohužel ale nevím proč paní doktorka ordinuje . Nebaví jí to ? Není tam pro lidi ? Tatínek měl potíže , ve čtvrtek se k paní doktorce zastavil s doprovodem . Je mu 78 let , má z paní doktorky strach jí něco říct i co ho bolí . Na staré lidi je paní dr. nepříjemná . Tatínka neposlala na žádné vyšetření a o víkendu už jsme museli volat záchrannou službu . Měl mrtvičku . Dalo se tomu předejít ? Přišel včas a pomoc žádná . Staré lidi už nemají na to nárok ? Marcela

Dobry den,ja tedy moc casto k pani doktorce nezavitam,ale nikdy jsem se nesetkala s tim,ze by byla neprijemna,ci by neco zanedbala,naopak me jeste honila na vysetreni.A sestricka take velmi prijemna.

Dobrý den , paní doktorka je neochotná , jen tak sama od sebe vám nic neudělá žádné vyšetření . Když měla maminka bolesti napsala jí tři recepty a velmi drahé prášky . A to předepisuje starých důchodcům , jestli na to mají se vůbec nezeptá . Nebýt nás dětí , tak na to maminka nemá . Nehledě na to , že po jednou prášku se mamce motala hlava . Doktorka byla na ní nepříjemná . Po každé je nepřijemná . . Chtěli bychom vyměnit doktora , ale mamka se toho bojí . Nedoporučuji paní doktorku Šlingrovou .

K paní doktorce chodili oba naši prarodiče. Měli s ní dobrou zkušenost do doby, kdy byli schopni dostavit se za ní do ordinace. Od chvíle, co jim vyzvedáváme léky my, šlo všechno rapidně dolů... Paní doktorka je neochotná, po telefonu arogantní, odmítavá. V nemocnici nás šokovali, když zjistili, že prarodiče neměli platné očkování proti tetanu. Paní doktorka odmítá za pacienty přijet, když měl děda chřipku, řekla nám, ať mu zavoláme záchranku, anebo ho k ní dovezeme - že to nechá na nás. Jsem velmi zklamaná z přístupu, se kterým jsme se setkali a nikomu paní doktorku nedoporučuji.

Paní doktorka je velmi ochotná, nenechá nic náhodě a pošle vás hned na vyšetření, když si není jistá diagnózou. Také sestřička je velmi vstřícná a milá. Věra Kučerová

Nevím co provedli paní doktorce ti, kteří s ní mají špatnou zkušenost, ale myslím si, že pokud opravdu byla nepříjemná, asi si to něčím zapříčinili. Osobně nemám jedinou špatnou zkušenost, když se jí nezdálo moje dýchání, hned mě poslala na plicní a alergologii a vyklubalo se z toho astma jako fík. Vždycky si tam dobře popovídám jak se skvělou sestřičkou, kterou má, tak i se samotnou paní doktorkou. Moje babička k ní chodí ještě mnohem déle než já a také nikdy neměla problém. Jsem spokojená, že mě vůbec v Teplicích, kde není snadné získat schopného obvodního doktora, vzala. A rozhodně nelituji, že jsem šla zrovna k ní.

Já jsem spokojenej..Se žádnou neochotou nebo zlobou jsem se nesetkal,chodím k ní jednou za měsíc,musím kvůli INR..

Přesně tak, dokorka je zlá a neochotná.Byla jsem u ní jednou a hned jsem od ni odešla k pani doktorce Rejzkovy.Sestřička je super

Neochotná,zlá,člověk se s ní nedomluví,ani kdyby chtěl. Běda když k ní přijdete na vyšetření v půl dvanácté, když má do dvanácti. To jí přímo z očí šlehají blesky. Mě vše vyřešila Espumizanem(měla jsem chřipku.) Byla jsem u ní všehovšudy čtyřikrát a mám vybráno na celý život. Skoro se se mnou hádala, když jsem jí řekla, že mám horečku. Tvrdila mi, že horečka tam není. Vykašlávala jsem velké tuhé hleny a ona mi tvrdila, že zahleněná nejsem. A když jsem se ještě navrch dozvěděla, že mi marodní ukončila ještě o den dřív(nechtěně?),takže mi ten den bude chybět v zaměstnání, tak to byla poslední kapka. Zařekla jsem se, že k ní už v životě přes práh nevkročím. Nevím, ale můj názor je ten, že pokud paní doktorku obtěžuje a nebaví někoho vyšetřovat,tak ať to nedělá. Akorát tím svým arogantním jednáním a nadřazenym chováním znechucuje další a další lidi. Asi se zřejmě ve škole neučila,jak jednat s pacienty. I když to, jak bychom se k sobě měli chovat jako lidé, nás snad nikdo učit nemusí.