Opět jen chválím. Mít tak laskavou, příjemnou a pečlivou zubní lékařku je dnes víc než výhra v loterii. Také děkuji sestřičce i ona je velmi vstřícná a ochotná.

Přemysla Otakara 370, Chrudim
Sam. ordinace PL - stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Dobrý den, včera jsem byla poprvé na návštěvě u paní doktorky se svými dětmi. Můj syn se vždy hodně bál zubařů, po předchozích zkušenostech. Musím paní doktorku velmi pochválit. I já jsem byla nadšená. Jsem nadmíru spokojená. Myslím, že k paní doktorce budeme velmi rádi chodit.

Tak se jednoznačně musím přidat k ostatním pochvalným příspěvkům. Ze zubařů mám fakt strach, vždycky to byl horor a asi proto sem se k nim nehrnula. Po delší pauze jsem se odvážila na doporučení kamarádky jít k této paní doktorce. A nikdy bych nevěřila, že to FAKT NEBOLÍÍ! Paní doktorka byla moc hodná, a nemohla bych se divit, kdyby tomu bylo naopak. Fakt je ten, že být takoví všichni zubaři, tak žádný strach ze zubaře lidé nemají. Takže paní doktorko, moc Vám děkuji!

Vynikající doktorka, velmi šikovná, milá, používá moderní metody. Nikdy bych ji nevyměnila

Nejlepší paní doktorka . Dělá pečlivě, vůbec to nebolí, má velmi dobře vybavenou ordinaci, vždy s úsměvem.

JSEM VELMI SPOKOJENÝ A VĚRNÝ PACIENT JIŽ 20 LET,MOHU JI VŘELE DOPORUČIT,BOHUŽEL DALŠÍ PACIENTY ZATÍM NEPŘIJÍMÁ.

Velmi velmi velmi moc dobrý stomatolog. Hodna ženská, která vyléčila moji fóbii ze zubní vrtačky.

Velmi dobrá lékařka

nejlepší

Nesnaží se jen opravovat, ale i předcházet... Přístup k zákrokům nemá vadu, doporučí to nejšetrnější a nejvhodnější. Rád dojíždím z Pardubic.

Velmi dobrá lékařka

nejlepší