MUDr. Alena Šimanová

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.
Prokopa Holého 276, Hradec Králové

C
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa s lab. zubní vyšetření

K paní doktorce docházím již cca 30 let. Před 9 lety bez problému přijala i mého narozeného syna. Je to super lékařka, která chápe pacienta (v mém případě ví, kdy začnu řvát :D), dobře poradí a hlavně léčí než přejde k razantnímu zákroku! Nedokážu si představit, že mi jednoho krásného dne odejde do důchodu :( Co mne se líbí je, že mne nenutí do zákroku (výměny korunek, atd.) jen kvůli penězům, ale pouze v případě nutnosti (nedávno se mi odloupl kus korunky, ale dle ní je to jen estetická záležitost, nikoliv poškozující zub). Z toho, co slyším od přátel a známých o jejich zubařích - mohu být víc než ráda, že jsem zrovna v její péči.

Chtěla bych poděkovat p.doktorce Šimanové i sestřičce za vstřícné a ochotné jednání při ošetření v její ordinaci. Jsem krátce občankou Hradce Králové a u všech zubních lékařů, u kterých jsem se pokusila o přijetí jako pacientka jsem se setkala s nezájmem, protože jsou si vědomi toho, že si mohou vybírat, protože je jich nedostatek. Paní doktorka mě mile překvapila a proto ještě jednopu velké díky.

Mam problemy se zuby cely zivot. Jsem moc rada, ze jsem pani doktorku objevila a rozhodne nesouhlasim s nazory na jeji neochotu a naladovost. Ma profesni a lidsky pristup, a obe i se sestrou jsou velice mile.

K paní doktorce chodíme celá rodina od chvíle, kdy si otevřela ordinaci. Všichni (já, manžel, dvě dospělé děti) jsme s péčí spokojení, nikdy jsem se nesetkala s neochotou. Chovala se vždy profesionálně.
Světlana, Arnošt, Petr, Eva

Nedoporučuji, velmi náladová, afektovaná.Jen samá přetvářka. Žádná starost o pacienta. Nemá ráda obyčejné lidi. Jen by z lidí tahala peníze A odbornost ? No, nevím, nevím... čekala jsem víc Romana

Výborná lékařka. Milá, příjemná, i mne zbavila strachu ze zubařského ošetření. Svou práci dělá poctivě a svědomitě, nebojí se používat nejnovější poznatky a technologie.

Musím říct, že nechápu, o čem to tady mluvíte! Chodím k paní doktorce s 5-ti letou dcerou a nikdy se mi nestalo, že by na ni byť i zvýšila hlas. Naopak, je velmi milá, s dítětem pořád mluví, snaží se zmírnit jeho strach z vrtání zubů roztomilou povídačkou. Díky ní se dcera nejen nebojí zubaře, ale dokonce se na jeho návštěvu těší, protože ji na konci ošetření vždy čeká dáreček v podobě figurky z Kindervajíčka, kterých má paní doktorka vždycky plný šuplík. Já osobně jsem s jejími službami velmi spokojena, zuby mám v pořádku, nikdy mi nic nezanedbala a vždy ochotně poradí s každým problémem. Naprosto excelentně mi vytrhla dvě stoličky, se kterými se jiný doktor mořil dvě hodiny a stejně je nevytáhl. Velmi sympatická je i čekací doba, pokud jste objednaní na určitou hodinu, málokdy se stane, že byste seděli v čekárně déle než pár minut navíc. Rozhodně doporučuji!!

Díky Zubařce šimanový mě vytrly tři zuby, když dělá plomby tak je ochudila a pak se pod plombou začli kazit zuby a, pak už nebylo návrat. !!! už kní nechodím !!!

Výborná zubařka. Chodí k ní celá rodina. Před pár lety byla mamka v nemocnici a lékaři ji chválili, jak má udělaný chrup a k jaké chodí zubařce a tak. Naprosto skvělá zubařka. Hodná, milá a dobrý přístup i k malým dětem. Velmi laskavá, usměvavá a skvěli si s člověkem popovídá a poradí. Prostě nemám námitek. Doporučuji

C

zbavila mne strachu ze zubaře. :) co víc dodat?