Zubní ordinace
Erbenova 4, Plzeň

K paní zubařce jsem se nově přehlásila po přestěhování do Plzně. Po předchozích zkušenostech z různých pražských pracovišť jsem u paní doktorky v Plzni více než spokojená. Ošetřila mě velmi rychle a téměř bezbolestně. Pomohla mi od dlouhotrvajících potíží. Také jsem byla velmi mile překvapená nadstandartním vybavením ordinace (moderní zubařské křeslo, speciální rentgen atd.).
Mohu jen doporučit.

Byl jsem v péči paní doktorky několik let a protože jsem ani já ani nikdo z naší rodiny nikdy se zuby neměl žádné problémy, nedokázal jsem bouhužel včas rozpoznat, že tato péče je opravdu zatraceně špatná! Vše začalo nekvalitně odvrtaným a opraveným kazem. Zub pobolíval, ale bylo mi vysvětleno, že toto je normální. Po pár měsících byl sled velmi rychlý – zánět nervu jehož naprosto nekvalitní ošetření (paní doktorka mi totiž provrtala jeden z kořenů a navíc se o tom zapomněla jaksi zmínit) vedlo k následným několika návštěvám pohotovostí, opětovným otvírání kořenů atd. Po jedné z prventivních prohlídek provedených jako tradičně velmi rychle, laksně a BEZ rentgenu se mi 14 dní na to zub rozlomil na 2 části, protože v něm byl obrovský kaz – toto zjištění a zjištění dalších 6 kazů již naštěstí prováděl jíný a tentokrát již kvalifikovaný zubař! Díky tomu, že paní doktorka kořen zubu provrtala, nebyla jeho zácharana (mikroskopické ošetření a následná korunka) již možná a o zub jsem přišel! Trvalo zhruba jeden rok, než mi kvalitní a pečlivý zubař dal zuby opět dohromady a teprve u něj jsem pochopil, jak má správná péče vypadat – jak dlouho trvá pečlivé odvrtání kazu, jak se správně dělá bílá plomba, atd. Paní doktorka nejen že šetří na používání rentgenu i přesto, že bez něj nedokáže zubní kazy rozpoznat, ale hlavně nedokáže správně provést základní úkony, jako je odvrtání kazu a aplikace výplně, natož cokoliv složitějšího! Chtěl bych zcela bez emocí všem současným pacientům doporučit, aby od paní doktorky včas utekli a těm novým, aby k ní v žádném případě nechodili!!! Ušetříte si spoustu bolesti, zklamání a hlavně následně vynaložených prostředků!!!

Před lety jsem se s rodinou přistěhoval do Plzně. Sehnat stomatologa v tomto krajském městě se zdálo být nemožné.Kolega mi doporučil MUDr. Panznerovou, která mě bohužel pro plný stav odmítla. (Chápu, dobrý stomatolog nikdy nepřijímá - klientů má dostatek). Nehodlal jsem to vzdát a za nějaký ten měsíc jsem to zkusil zas. A dnes už se i z celou rodinou řadím ke klientům ,,Paní" MUDr. Panznerové. S takovou profesionalitou a lidským přístupem jsem se za padesát let svého života nikdy nesetkal. Oceňuji také její, určitě né malé, investice do vybavení, díky kterým se léčení zkracuje na minimum a tím mi šetří čas i peníze. Děkuji

Prošla jsem pod rukama několika zubařů, takže si mohu dovolit srovnávat. Na paní doktorku nedám dopustit. Má perfektní přístup k pacientům a krásnou moderní ordinaci. Je moc sympatická a citlivá, takže se návštěvy zubaře vůbec nemusíte obávat.

Paní "zubařka" je ve svém oboru velice zaostalá.Po zkušenostech naší celé rodiny jsme se shodli,že by měla vrátit diplom. Navštěvovali jsme paní "zubařku" celá rodina včetně obou dětí. Velice jsme jí důvěřovali, ale okolnosti nás donutili změnit lékaře. Náš nový pan zubař nám sdělil, že syn už měl mít dva roky rovnátka,protože paní "zubařka" místo aby první kazy opravila, tak stále synovi první zoubky vytrhávala se slovy (nebudeme ho trápit).Mě pan zubař sdělil, že mám pod všemi blombami kazy, zánět dásní atd. Vše zjistil rentgenem, který je v dnešní době samozřejmostí. Paní "zubařka" mě za celou dobu nikdy nerentgenovala se slovy (vše máte v pořádku).Můj manžel po dvou letech léčení váčku pod korunkou u paní "zubařky" (stále mu nutila antibiotika a rentgen udělala jednou, když jí o to manžel požádal)skončil na stomatologické klinice. Jsem ráda že jsme se dostali k novému panu zubaři sice nás ještě čeká moc práce a oprav po léčení a preventivních prohlídkách paní "zubařky" Panznerové. K této paní "zubařce" nás už nikdo nedostane ani za milion. Od pohledu je příjemná, ale odbornost a prevenci asi zapomněla. Po nových zkušenostech a přístupu nového pana zubaře jsem zjistila v čem paní "zubařka" Panznerová velice zaostává.
Hlavně že má v ordinaci psa-možná by měla změnit obor na psí stomatologii!!!!!!!

Jsem velmi spokojená. Perfektní přístup k pacientům a i výborné nadstandartní vybavení ordinace.

Chodila jsem k paní doktorce víc než deset let. Nikdy nebyl žádný problém. Vždy milá, vřelý přístup. Sem tam nějaký kaz, ale vždy když už mi ten zub bolel. Jinak při pravidelných půlročních prohlídkách vše v pořádku, vždy bez kazu. Zubní kámen odstranila jen jednou. Jak jááá se radovala, že mám výstavní zuby s jednou plombou a to ještě bílou. Ale jen do té doby, než jsem náhodou musela k jiné doktorce. To poté, co mě paní doktorka opravila jednu pětku, kde byl mezizubní kaz. Prej malej bezvýznamnej. Zub bolel další tejden a to už jsem brala ibuprofen. Nicméně o zub jsem přišla, kazík nebyl až tak bezvýznamnej. Nová paní doktorka zhodnotila zoubek jako nezachránitelnej, vytržený nervy, čištění kanálku a čeká mě korunka. Výsledek 5 kazů, a o jeden zub méně, zatím. Vše bylo vidět na rentgenu, i ten zánět pětky. Viděla jsem to i já jako laik. A to nemluvím o manželovi, kterého paní doktorka ujistila, že je všechno fajn
a že se uvidi za půl roku. Nová paní doktorka začala prozatím opatrně - takže, osmička prasklá plomba-kaz, sedmička prasklá plomba-kaz, šetka prasklá
plomba-kaz ….. a tak dále a tak dále, závěrem povídá, že tu jednu by tam možná mohla nechat, odtatní plomby ven a o zubech se rozhodne až je uvidí bez plomb. při první návštěvě vytrhla jeden rozlomenej bez nervu, pod kterou byl vacek jako krava. Čeká ho můstek a spravování ostatních zubů prej cca na dva roky. Zdravý zuby má ve výsledku jen ty přední, jedničky a dvojky.
K paní doktorce Panznerové by mě už nedostal nikdo ani heverem.

Paní doktorka ja lékařka na svém místě.Léčí naši celou rodinu.Včetně našich dvou kluků.Výborný přístup ke svým pacientům.Jinou bych nevolila

Moc šikovná a pečlivá paní doktorka, nejlepší, jakou jsem poznala. Chodíme k ní s manželem a snad v budoucnu vezme i naše děti.

Výborná zubní lékařka.Pečlivá a má velice dobrý přístup k dětem.Jinou zubní lékařku bych nechtěla...