Praktický lékař stomatolog
Dr. Maye 5/686, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Na základě zdejších recenzí, na které jsem narazil úplně omylem, jsem se rozhodl požádat svou spolužačku (zubařku) o celkovou kontrolu. Ordinuje už nějakou dobu a dnes jsem u ní byl na rentgen a zhodnocení stavu celého úsměvu. Vzhledem k tomu, že jsem ke Kuhejdové chodil zhruba 14 let, vždy poctivě 2x ročně, tak je dnešní zjištění opravdu šokující. Prohlídky probíhaly stylem, že akorát pochválila, že zoubky jsou v pořádku, ale dnes jsem byl vyveden z omylu. Mám více než 10 kazů a vše, co paní Kuhejdová udělala, je pouze napůl a je potřeba předělat. Pokud docházíte k paní Kuhejdové a slyšíte jak je vše zalité sluncem, zajděte si nechat zuby překontrolovat někam jinam a doufejte, že se nedozvíte to, co jsem se dnes dozvěděl já. Já tam už byl naposled a teď mě vše zanedbané čeká v krátkém časovém horizontu.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce jsem chodil hned od počátku, to už je asi 20 let. Na preventivní prohlídky jsem chodil 2x ročně, vždy jsem byl chválen, jak se o zuby vzorně starám. Preventivní prohlídka hotová za 2 minuty, poslední dobou už ani přeleštění ani odstranění zubního kamene.
Pak jsem měl problém a objednací doba byla příliš dlouhá, paní doktorka nepracuje v pátek.
Zašel jsem k jinému zubaři.
Ten mě hned poslal na RTG a pak mi ukázal snímek. Skoro u všech zubů malý či velký kaz, 3 zuby zralé na korunky. Závěr: totální rekonstrukce chrupu!
Byl jsem v šoku, bohužel snímky nelhaly.
Včera jsem byl na prvním zákroku. To, co dělala paní doktorka 10 minut, trvalo hodinu. Naprosto jiná úroveň pečlivosti.
Po 20 letech musím bohužel říci, ze Dr. Kuhejdová je vyhořelá a velmi nedbalá. Místo, aby se o mé zuby starala, vždy jen pochválila.
Teď mě bude stát její zanedbání péče asi 100 000, abych měl zase zuby v pořádku.
Never more!
Najděte si pečlivějšího zubaře.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejhorší zubařka široko daleko. Arogantní a nepříjemná sestra. Odešli jsme s přítelem z této ordinace i přestože se velmi těžko hledá nový zubař a udělali jsme dobře. Byla po ní spousta práce pro nového zubaře. Kdyby u nás fungovaly soudy, tak bychom ji žalovali, protože škody způsobené její neprofesionalitou jsou velké. Celkem 4 vytrhlé zuby a 3 zkažené, co musel vytrhnout a spravit nový lékař. Těm co jsou s ní spokojení doporučujeme, aby si nechali své zuby prohlédnout jinde a uvidíme, jestli nezmění názor.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

U paní zubařky jsem celý svůj život, ale kdyby nebyl takový problém sehnat zubaře, určitě jdu jinam. Tato paní zubařka není příliš pečlivá, nikdy mě neposlala na rentgen ani neřekla o existenci dentální hygieny. Návštěvy jsou velmi krátké, jen se podívá na zuby, připomene, že si je mám čistit a nepít sladké nápoje, a to je vše. Je sice milá, ale to je vše.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Výborná zubařka. Velmi pečlivá a důkladná péče s velmi dobrými výsledky. Navštěvuji ji se svou ženou již více jak 12 let a nemůžeme si stěžovat.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Třikrát rádoby léčba stejného zubu,samozřejmě ne zadarmo,po 4 pokusu již doktorka velmi nervozni a nepříjemná,problém musel nakonec vyřešit jiný zubní lékař, již nikdy více!

Nedoporučuji!! Chodila jsem k ní několik let, ani jednou jsem nebyla poslána na rtg. Někdy mě zuby bolely a paní doktorka mi tvrdila, že mě bolí mrtvé zuby. Naprostý nesmysl. Preventivka hotová za 2min. a odcházela jsem s tím, že mám zdravé a pěkné zuby. Nyní jsem změnila zubařku a nestačila se divit. Hned na první návštěvě rtg a ten ukázal 6 zanedbaných kazů. to byla ta bolest o kterých doktorka tvrdila, že je to bolest mrtvých zubů. Můj názor na tuto zubařku je, že má syndrom vyhoření a práci zubařky je znechucená.

Paní zubařka je úžasná, profesionální, klidná, usměvavá. Skvěle se doplňují se sestřičkou. Ordinace vždy člověka příjemně naladí skvělým interiérem. Myslím, že k zubnímu ošetření v takové atmosféře se pacienti nebojí, právě naopak - nutně se musí těšit na setkání minimálně 2 krát do roka ;-).

Doporucuji, schopna a prijemna. Deti ji milujou a manzel se jiz neboji zubare. Mohu jen a jen doporucit.

Já jsem spokojená u paní zubařky ... zatím jsem neměla velké problémy. Bála jsem se chodit k zubaři - měla jsem špatné zkušenosti se zubařem a hlavně se sestřičkou v Ostravě, ale s paní Kuhejdovou jsem se přestala bát ... jinak číslo má 721 474 308.