Ord. praktického lékaře gynekologa
Lidická 14, Litoměřice

Nejhorsi gynekolozka kterou znam! Vzhledem k hroznym zkusenostem cele me rodiny i mě. Absolutne nedoporocuju. Je sice mila, ale z lekarstvi si na skole nevzala asi vubec nic ;)

Už p.doktorce chodím hodně let.Má profesionální vztah k ženám.
Jsem velice spokojená s jejím přístupem ke mě.

Paní doktorka je velice milá, příjemná a vždy má slova povzbuzení a hlavně zájmu, Vždy se zeptá, jak se nám daří, zda je vše v pořádku. Chodím k ní již víc jak 10 let a neměnila bych.

Dobrý den, k paní doktorce chodím již 18 let a jsem moc spokojená. Dnes už chodí k paní doktorce i mé dcery. Díky paní doktorce mám i mladší dceru. Měla jsem velké zdravotní potíže a paní doktorka mi pomohla. Moc děkuji za profesionální a hlavně lidský přístup. Ivana

Maximální spokojenost- již 18 let.

Paní doktorka je skvělá,prožila se mnou období ,kdy jsem jí v ordinaci brečela,že chci druhé dítě.Byla u toho ,když se mi konečně to druhé děcko narodilo.Utěšovala mě,když jsem otěhotněla s tělískem a musela na interupci.Vydržela to se mnou, když jsem usilovala o třetí dítě a nevzdala to, ani když jsem za ní přišla,že budu mít čtvrté miminko.Věřte,že další děcko už neplánuju a určitě neplánuju ani změnu paní doktorky.

Je to ta nejlepší doktorka co kdy mohla mít, je velmi milá a sympatická vždy se vším poradí a vždy pomůže :)

jsem maximálně spokojená

je velmi hodná příjemná a hlavně tý práci rozumí.Nevím ale je

Paní doktorka je skvělá,zlatý člověk a odborník na svém místě,jen původní sestra byla DĚSNÁ!Jaké bylo milé překvapení,když ze dveří vykoukla mladá,velice sympatická sestrička,se kterou si člověk při čekání na ošetření i příjemně popovídá.Odteď budu na vyšetření chodit zase pravidelně,a hlavně RÁDA!