Alena Hofmannová, gynekolog Sokolov

MUDr. Alena Hofmannová

Uložit

Gynekolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, sympatické a hlavně profesionální. Vyšetření bezbolestné, prostředí příjemné. V čekárně jsem nečekala snad ani minutu, hned jsem šla na řadu. Opravdu mohu jen doporučit.


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka má opravdu profesionální přístup, vše vysvětlí a poradí. Měla jsem to štěstí, že mi přivedla i na svět mého syna. U porodu jako profík a jizvu po nástřihu jsem necítila během pár dní. Vřele moc doporučuji.


V
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím jen na preventivní prohlídky, protože jsem nikdy žádné problémy neměla, ale i tak musím říct, že je paní doktorka velmi příjemná, vstřícná a milá. Vyšetření je bezbolestné a paní doktorka vše vysvětluje. A sestřička je také velmi sympatická a příjemná.


L
Ověřeny pacient

Dnes jsem prvně navštívila paní doktorku Hofmannovou a ráda bych sem nejen pro ní, ale pro všechny potenciální pacientky napsala pár slov o průběhu vyšetření: byla jsem nad míru spokojena s jejím bezvadným přístupem, komunikací a provedením vyšetření, které bylo 100% bezbolestné. Nestalo se mi, že by mě nějaký jiný lékař vysvětloval, co bude provádět - paní doktorka působila velmi klidně, pečlivě a s úsměvem vše vysvětlovala, což se během pár minut přeneslo i na mě a já jsem si v duchu říkala, že až teď jsem měla to štěstí potkat tak bezvadnou lékařku. Prvně jsem měla pocit, že lékařce záleží i na pacientovi.
A sestřička ? Milá, pracovitá, usměvavá a na chvíli se nezastavila. Celkově kladně hodnotím i takový detail, jako že na stole sestřičky je pouze mobil a žádná pevná linka se nekoná a přezůvkovou sekci, kde si pacientka má možnost po přezutí se půjčit si jejich pantofle. Závěrem mohu říct, že moje návštěva ve mě zanechala pozitivní pocit a jsem moc ráda, že jsem právě v tomto obsazení tuto ordinaci navštívila. Moc děkuji !


L
Ověřeny pacient

u paní doktorky jsem zatím velmi spokojená. Je příjemná, vyšetření nebolí a dokonce jsem tam mohla mít v ordinaci i malého synka a nevadilo to.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti