nábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov
Ordinace (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Paní doktorka má opravdu profesionální přístup, vše vysvětlí a poradí. Měla jsem to štěstí, že mi přivedla i na svět mého syna. U porodu jako profík a jizvu po nástřihu jsem necítila během pár dní. Vřele moc doporučuji.

K paní doktorce chodím jen na preventivní prohlídky, protože jsem nikdy žádné problémy neměla, ale i tak musím říct, že je paní doktorka velmi příjemná, vstřícná a milá. Vyšetření je bezbolestné a paní doktorka vše vysvětluje. A sestřička je také velmi sympatická a příjemná.

Dnes jsem prvně navštívila paní doktorku Hofmannovou a ráda bych sem nejen pro ní, ale pro všechny potenciální pacientky napsala pár slov o průběhu vyšetření: byla jsem nad míru spokojena s jejím bezvadným přístupem, komunikací a provedením vyšetření, které bylo 100% bezbolestné. Nestalo se mi, že by mě nějaký jiný lékař vysvětloval, co bude provádět - paní doktorka působila velmi klidně, pečlivě a s úsměvem vše vysvětlovala, což se během pár minut přeneslo i na mě a já jsem si v duchu říkala, že až teď jsem měla to štěstí potkat tak bezvadnou lékařku. Prvně jsem měla pocit, že lékařce záleží i na pacientovi.
A sestřička ? Milá, pracovitá, usměvavá a na chvíli se nezastavila. Celkově kladně hodnotím i takový detail, jako že na stole sestřičky je pouze mobil a žádná pevná linka se nekoná a přezůvkovou sekci, kde si pacientka má možnost po přezutí se půjčit si jejich pantofle. Závěrem mohu říct, že moje návštěva ve mě zanechala pozitivní pocit a jsem moc ráda, že jsem právě v tomto obsazení tuto ordinaci navštívila. Moc děkuji !

u paní doktorky jsem zatím velmi spokojená. Je příjemná, vyšetření nebolí a dokonce jsem tam mohla mít v ordinaci i malého synka a nevadilo to.