Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

dr. Ed. Beneše 330, Poděbrady
Soukromá ordinace praktické lékařky

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

2.5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Dobrý den, po dnešní návštěvě u paní doktorky jsem s ni definitivne skončila. Udělala ze me simulanta, ktery tam chodi velice často a dovoluje si ji rušit. Musela jsem čekat protože milost pani doktorka se potřebovala nasvačit. Ani poradne nevěděla diagnózu a nasadila mi léky se slovy treba dame tyhle léky. A na neschopenku rekla sestře napište tam treba tohle ....... nebo ja nevim. Hledám jineho lékaře ona je úděsná. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Bohužel paní Doktorka, po páteční návštěvě, kdy ordinuje do poledních hodin, mi s mým příchodem v 11:15 velmi arogantním tónem řekla, proč si dovoluji chodit tak pozdě. Asi už se chtěla pri pátku po jedenáctý sbalit, a já ji bohužel překazila plány. Dělá ji velký problém sdělit diagnózu a nemalý, naordinovat klidně troje antibiotika v průběhu jednoho měsíce. Doktor tu má být snad pro toho pacienta, ne opačně. Hledám si jinou praktickou lékařku, která se bude chovat slušně a naopak nebude dávat najevo, že jí pacient obtěžuje. Takže za mě nebrat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka hledá nemoci tam, kde nejsou a tam kde je potřeba léčit, tak Vám doporučí zábaly z kvasnic... Velice náladová, arogantní. Lékařské tajemství je pro ní něco cizího a plete si ordinaci s pavlačí. Je opravdu super, když se Vás relativně cizí člověk zeptá, jak Vám dopadla operace, o které neměl nikdo vědět, kromě dotyčné lékařky, kde jste byli na předoperačním vyšetření. Zjistila jsem si jiného lékaře, k této už nikdy více.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Neochotná, nepomůže, každý veterinář se chová k pacientovi lépe než ona, Jsem ráda, že jsem od ní přešla k jinému lékaři

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velmi oceňuji, že paní doktorka pracuje s velkým nasazením a dobrou organizací práce, a tudíž nemusím v čekárně dlouho čekat - maximum bylo asi 15 min., běžně však méně. Toto však není na úkor kvality poskytované péče. Vždy se mi věnovala s plnou pozorností a nenechala odejít, dokud mi nezodpověděla všechny otázky.


Dobry den, pani doktorku Fricovou opravdu nedoporucuji. Jak uz zde nekdo zminoval, jedna s Vami jako s nesvepravnym, je velice arogantni a pri posledni navsteve, kdy jsem byla nemocna, mne ani nepustila do ordinace a mezi dvermi v cekarne mi rekla, ze tam chodim cesto a at se sebou neco delam, ze to neni normalni. Nevysetrila mne a poslala pryc. Jela jsem tedy na pohotovost, kde konstatovali anginu. Hledam si noveho lekare, pani doktorky a jejiho chovani mam plne zuby.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Souhlasím s tvrzením, že je paní doktorka náladová a dělá rozdíly mezi pacienty.
Velmi mi vadí, že nesděluje diagnózu, pokud jsem se přímo nezeptala dostala jsem po pětiminutovém vyšetření recept beze slova vysvětlení a bez následné kontroly, ikdyž mi byla předepsána antibiotika, která paní doktorka neváhá předepsat i 3x po sobě bez toho, že by zkusila hledat jiný postup. Chování sestry považuji za neomalené, ovšem je pravda, že od té doby, co jsem vdaná a mám děti se ke mně chová o dost lépe. Za nevhodné též považuji vměšování paní doktorky do osobních věcí a její komentáře.
Navštěji tuto lékařku s běžnými chorobami, díkybohu jsem nic závažnějšího nemusela řešit, takže je možné, že pokud je někdo opravdu vážně nemocný bude se k němu lépe.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Zdravím, s léčbou paní doktorky jsem od samého počátku, kdy jsem vstoupila do ordinace jsem nebyla spokojená. Nejen že mi stále dokola předepisovala stejné léky, ale i její přístup k pacientovi z doby cca 30let zpět v této době mne překvapil (šokoval). Po cca 3 letech (kdy jsem byla pacientem) jsem si vybudovala blok, takového rozsahu, že do dnešního dne, když sedím v čekárně tak přemýšlím jestli mám jít "obtěžovat" lékaře. Pokaždé když jsem tuto ordinaci opouštěla, připadala jsem si, jako simulant :-( natož "požádat" o doporučení k odbornému lékaři. K sestřičce se vyjadřuji : neprofesionální a neochotné jednání. Jsem velice ráda, že v ČR si můžete vybrat svého praktického - ošetřujícího lékaře, který Vám vyhovuje a bez obav s ním proberete své zdravotní problémy ať jsou sebe intimnejší a závažnější. Možnosti změny lékaře jsem využila a všem doporučuji, jelikož zdraví máme jen jedno. Dana

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Až budete všichni co kritizujete paní doktorku v p.. a nebudete se mít na koho obrátit,věřte,že i přes vaše negativní názory vám tato úžasná a lidská osůbka ráda a nezištně pomůže.On kolikrát v té čekárně sedí hypochondr a kverulant,co se doma nudí anemá s kým pokecat.Takže pevné zdraví !


E

Velice skvělá lékařka,která rozumí lidem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti