Soukromá ordinace praktické lékařky
dr. Ed. Beneše 330, Poděbrady

Dobrý den, po dnešní návštěvě u paní doktorky jsem s ni definitivne skončila. Udělala ze me simulanta, ktery tam chodi velice často a dovoluje si ji rušit. Musela jsem čekat protože milost pani doktorka se potřebovala nasvačit. Ani poradne nevěděla diagnózu a nasadila mi léky se slovy treba dame tyhle léky. A na neschopenku rekla sestře napište tam treba tohle ....... nebo ja nevim. Hledám jineho lékaře ona je úděsná. Nedoporučuji.

Bohužel paní Doktorka, po páteční návštěvě, kdy ordinuje do poledních hodin, mi s mým příchodem v 11:15 velmi arogantním tónem řekla, proč si dovoluji chodit tak pozdě. Asi už se chtěla pri pátku po jedenáctý sbalit, a já ji bohužel překazila plány. Dělá ji velký problém sdělit diagnózu a nemalý, naordinovat klidně troje antibiotika v průběhu jednoho měsíce. Doktor tu má být snad pro toho pacienta, ne opačně. Hledám si jinou praktickou lékařku, která se bude chovat slušně a naopak nebude dávat najevo, že jí pacient obtěžuje. Takže za mě nebrat.

Paní doktorka hledá nemoci tam, kde nejsou a tam kde je potřeba léčit, tak Vám doporučí zábaly z kvasnic... Velice náladová, arogantní. Lékařské tajemství je pro ní něco cizího a plete si ordinaci s pavlačí. Je opravdu super, když se Vás relativně cizí člověk zeptá, jak Vám dopadla operace, o které neměl nikdo vědět, kromě dotyčné lékařky, kde jste byli na předoperačním vyšetření. Zjistila jsem si jiného lékaře, k této už nikdy více.

Neochotná, nepomůže, každý veterinář se chová k pacientovi lépe než ona, Jsem ráda, že jsem od ní přešla k jinému lékaři

Velmi oceňuji, že paní doktorka pracuje s velkým nasazením a dobrou organizací práce, a tudíž nemusím v čekárně dlouho čekat - maximum bylo asi 15 min., běžně však méně. Toto však není na úkor kvality poskytované péče. Vždy se mi věnovala s plnou pozorností a nenechala odejít, dokud mi nezodpověděla všechny otázky.

Dobry den, pani doktorku Fricovou opravdu nedoporucuji. Jak uz zde nekdo zminoval, jedna s Vami jako s nesvepravnym, je velice arogantni a pri posledni navsteve, kdy jsem byla nemocna, mne ani nepustila do ordinace a mezi dvermi v cekarne mi rekla, ze tam chodim cesto a at se sebou neco delam, ze to neni normalni. Nevysetrila mne a poslala pryc. Jela jsem tedy na pohotovost, kde konstatovali anginu. Hledam si noveho lekare, pani doktorky a jejiho chovani mam plne zuby.

Souhlasím s tvrzením, že je paní doktorka náladová a dělá rozdíly mezi pacienty.
Velmi mi vadí, že nesděluje diagnózu, pokud jsem se přímo nezeptala dostala jsem po pětiminutovém vyšetření recept beze slova vysvětlení a bez následné kontroly, ikdyž mi byla předepsána antibiotika, která paní doktorka neváhá předepsat i 3x po sobě bez toho, že by zkusila hledat jiný postup. Chování sestry považuji za neomalené, ovšem je pravda, že od té doby, co jsem vdaná a mám děti se ke mně chová o dost lépe. Za nevhodné též považuji vměšování paní doktorky do osobních věcí a její komentáře.
Navštěji tuto lékařku s běžnými chorobami, díkybohu jsem nic závažnějšího nemusela řešit, takže je možné, že pokud je někdo opravdu vážně nemocný bude se k němu lépe.

Zdravím, s léčbou paní doktorky jsem od samého počátku, kdy jsem vstoupila do ordinace jsem nebyla spokojená. Nejen že mi stále dokola předepisovala stejné léky, ale i její přístup k pacientovi z doby cca 30let zpět v této době mne překvapil (šokoval). Po cca 3 letech (kdy jsem byla pacientem) jsem si vybudovala blok, takového rozsahu, že do dnešního dne, když sedím v čekárně tak přemýšlím jestli mám jít "obtěžovat" lékaře. Pokaždé když jsem tuto ordinaci opouštěla, připadala jsem si, jako simulant :-( natož "požádat" o doporučení k odbornému lékaři. K sestřičce se vyjadřuji : neprofesionální a neochotné jednání. Jsem velice ráda, že v ČR si můžete vybrat svého praktického - ošetřujícího lékaře, který Vám vyhovuje a bez obav s ním proberete své zdravotní problémy ať jsou sebe intimnejší a závažnější. Možnosti změny lékaře jsem využila a všem doporučuji, jelikož zdraví máme jen jedno. Dana

Až budete všichni co kritizujete paní doktorku v p.. a nebudete se mít na koho obrátit,věřte,že i přes vaše negativní názory vám tato úžasná a lidská osůbka ráda a nezištně pomůže.On kolikrát v té čekárně sedí hypochondr a kverulant,co se doma nudí anemá s kým pokecat.Takže pevné zdraví !

Velice skvělá lékařka,která rozumí lidem.