Praktický lékař stomatolog
Tomkova 45, Olomouc

K pani doktorce Dvorakove dochazim nekolik let a jsem s ni maximalne spokojena. Je velice pecliva a citliva a kdyz posledne nemela jistotu, poslala me radsi na kompletni rentgen zubu.

Velkou pochvalu pro paní doktorku, za její kvalitní péči a výborně odvedenou práci. Doporučuji Všem...

Paní doktorka je skvělá. Po profesionální stránce nemůžu nic vytknout, péče je výborná. Navíc je mi sympatická i jako osobnost. Nevyměním ani za nic.

K paní doktorce jsem chodila od dětství, jelikož jsem měla zdravé zuby a neměla žádný vážný problém, vše bylo v pořádku. Problém nastal ve chvíli, kdy mě zuby začaly bolet, byla jsem u ni několikrát s tím, že mi řekla, že žádný kaz nevidí a zřejmě mám přecitlivělé zuby. Šla jsem si tedy její tvrzení ověřit k jiné lékařce, která mi našla několik zaplombovaných kazů, neváhala a poslala mě na komplexní rentgen dutiny ústní. Z rentgenu vypozorovala, že se klubou osmičky, které musí ven.
Z uvedeného jsem usoudila, že k paní doktorce Dvořákové se již nevrátím.

Vyborna doktorka,profesionalni i lidsky pristup.Vsem doporucuji.

Pani doktorka je vstricna a zejmena pecliva. Po profesionalni strance zatim nemohu nic vytknout. V ordinaci je trosku stridava atmosfera, neni tam naprosty klid jako nekde na poliklinice, nekomu to muze vyhovovat nekomu ne, ale pece je vzdy kvalitni.

Osobne muzu doporucit.

Daniel V.

Nejlepší zubní lékař jakého si může pacient vůbec přát. Milý přístup a velmi nadstandardní pěče o pacienta. Všem doporučuji.

Velmi milá a vstřícná lékařka.

Rozhodně doporučuji, milé a příjemné jednání, dobře odvedená práce.

Velmi milá,ochotná a perfektní zubní lékařka.Doporučujeme všem.