MUDr.

Alena Bošková

Pediatr

Kontaktní informace

• Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych!

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• K paní doktorce jsem chodila jako dítě s maminkou samozřejmě, to si nic moc extra nevybavuji. Později, když jsem byla starší, už jsem chodila sama a to jsem začala návštěvy velmi omezovat. Paní doktorka je přepečlivá co se týče nachlazení, chřipky, angíny a průdušek, už i jen při rýmě hned všechny stěry, výtěry, náběry apod., až mě to štvalo, ale dobře. Ale pokud mě poslali ze specializovaného oddělení po nějakém akutním zásahu na doléčení a kontroly na obvod, tak to byla katastrofa. Vůbec nevěděla co a jak, furt mě tahala sem a tam na moč a výtěry a nic z toho a ještě jednání pořád jako s miminem (což asi i chápu jako defekt z povolání). Nemluvě o tom, když tam nebyla a musela mě tam vzít nějaká jiná pediatrička, ještě horší. Tak jsem tam už pak nechodila a jen čekala na splnění věkové hranice pro přechod na obvod pro dospělé. Převod dokumentace se jí ovšem taky moc nelíbil. Je to dobrý lékař pro miminka, myslím, že nic nezanedbá a má velmi citlivý přístup, ale později už je to takové sporadické.

• K paní doktorce chodím s miminkem už skoro rok. Je moc milá, ochotná, vždy všechno podrobně vysvětlí, vždycky má na nás čas. Dala nám i mobil přímo na sebe s tím, že můžem volat kdykoliv i večer. Prostě super přístup! Sestřička je také skvělá.. ;-) Další věc, která mi vyhovuje je, že když jsme objednáni na nějaký čas, tak nás paní doktorka v daný čas opravdu vezme.. Žádné čekání v čekárně s hromadou nemocných dětí... Můžu doporučit.. SN

• K paní doktorce chodím se dvěma syny,starším sedmnáctiletým a s ročním miminkem.Je stále stejně skvělá a se sestřičkou jsou bezva tým.

• Za nás a naše dva syny můžeme paní doktorku Boškovou doporučit i ostatním maminkám. Je milá, ochotná, když něco spěchá, udělá si čas, pro případ akutních problémů nám dala i své soukromé číslo. Náš starší synek se k ní vždycky těší, na mladšího je moc hodná. Vždycky pomohla ať v ordinaci či po telefonu a nikdy neměla problém s určením diagnózy. My jsme moc spokojení a děkujeme.

• Náhodou jsme se dostali k paní doktorce Boškové a nemůžu jinak než chválit a chválit!!!! Ať bylo třeba cokoliv vždy pomohla ,poradila nebo naopak uklidnila. Sestřička s paní doktorkou jsou bezvadný tým ,na obě mám jen slova chvály.

• Paní doktorka vše dobře vysvětlí ,k dětem moc milá.Všímavá.

• Děkuji paní doktorce a sestřičce, že takové jsou, pro mě nejlepší ze všech, co jsem kdy potkala, moc si vážím jejich práce, vždy usměvavé, ochotné, milé, pláč dítěte je nerozhodí a moje dvě dcerky se vždy ptají, jestli jdeme " k té naší" paní doktorce. Jsem maximálně spokojená a všem, komu jsem tuto dr. doporučila byli též spokojeni. Švecovi

• Mami jsi ta nejlepší ze všech, sem na tebe hrdej...

• Paní doktorka možná pozná základní nemoci, ale i s těmi má problémy. Není to žádný odborník, v našem případě se spletla již několikrát. Chtěli jsme přejít k sousední paní doktorce, ale ta nám vysvětlila, že by to nedělalo dobrotu, neboť jsou přímo sousední ordinace, takže bohužel trpíme dále. Nedoporučuji v žádném případě. Zdravotní sestra je oproti tomu skvělá...

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní