MUDr.

Alena Bošková

Pediatr

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • M

  Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych!

 • Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  27 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych!

  • S

   K paní doktorce jsem chodila jako dítě s maminkou samozřejmě, to si nic moc extra nevybavuji. Později, když jsem byla starší, už jsem chodila sama a to jsem začala návštěvy velmi omezovat. Paní doktorka je přepečlivá co se týče nachlazení, chřipky, angíny a průdušek, už i jen při rýmě hned všechny stěry, výtěry, náběry apod., až mě to štvalo, ale dobře. Ale pokud mě poslali ze specializovaného oddělení po nějakém akutním zásahu na doléčení a kontroly na obvod, tak to byla katastrofa. Vůbec nevěděla co a jak, furt mě tahala sem a tam na moč a výtěry a nic z toho a ještě jednání pořád jako s miminem (což asi i chápu jako defekt z povolání). Nemluvě o tom, když tam nebyla a musela mě tam vzít nějaká jiná pediatrička, ještě horší. Tak jsem tam už pak nechodila a jen čekala na splnění věkové hranice pro přechod na obvod pro dospělé. Převod dokumentace se jí ovšem taky moc nelíbil. Je to dobrý lékař pro miminka, myslím, že nic nezanedbá a má velmi citlivý přístup, ale později už je to takové sporadické.

  • S

   K paní doktorce chodím s miminkem už skoro rok. Je moc milá, ochotná, vždy všechno podrobně vysvětlí, vždycky má na nás čas. Dala nám i mobil přímo na sebe s tím, že můžem volat kdykoliv i večer. Prostě super přístup! Sestřička je také skvělá.. ;-) Další věc, která mi vyhovuje je, že když jsme objednáni na nějaký čas, tak nás paní doktorka v daný čas opravdu vezme.. Žádné čekání v čekárně s hromadou nemocných dětí... Můžu doporučit.. SN

  • V

   K paní doktorce chodím se dvěma syny,starším sedmnáctiletým a s ročním miminkem.Je stále stejně skvělá a se sestřičkou jsou bezva tým.

  • N

   Za nás a naše dva syny můžeme paní doktorku Boškovou doporučit i ostatním maminkám. Je milá, ochotná, když něco spěchá, udělá si čas, pro případ akutních problémů nám dala i své soukromé číslo. Náš starší synek se k ní vždycky těší, na mladšího je moc hodná. Vždycky pomohla ať v ordinaci či po telefonu a nikdy neměla problém s určením diagnózy. My jsme moc spokojení a děkujeme.

  • Náhodou jsme se dostali k paní doktorce Boškové a nemůžu jinak než chválit a chválit!!!! Ať bylo třeba cokoliv vždy pomohla ,poradila nebo naopak uklidnila. Sestřička s paní doktorkou jsou bezvadný tým ,na obě mám jen slova chvály.

  • Paní doktorka vše dobře vysvětlí ,k dětem moc milá.Všímavá.

  • Děkuji paní doktorce a sestřičce, že takové jsou, pro mě nejlepší ze všech, co jsem kdy potkala, moc si vážím jejich práce, vždy usměvavé, ochotné, milé, pláč dítěte je nerozhodí a moje dvě dcerky se vždy ptají, jestli jdeme " k té naší" paní doktorce. Jsem maximálně spokojená a všem, komu jsem tuto dr. doporučila byli též spokojeni. Švecovi

  • Mami jsi ta nejlepší ze všech, sem na tebe hrdej...

  • Paní doktorka možná pozná základní nemoci, ale i s těmi má problémy. Není to žádný odborník, v našem případě se spletla již několikrát. Chtěli jsme přejít k sousední paní doktorce, ale ta nám vysvětlila, že by to nedělalo dobrotu, neboť jsou přímo sousední ordinace, takže bohužel trpíme dále. Nedoporučuji v žádném případě. Zdravotní sestra je oproti tomu skvělá...

   Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Jste tento lékař?

  115

  Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Převezměte jej