Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

K paní doktorce chodím již hodně let a svojí nedbalostí a panickou hrůzou ze zubaře získané za minulého režimu jsem si zavařil tak , že mé zuby byly ve strašném stavu. Do ordinace jsem kdysi poprvé dorazil po několika týdenní "kůře" co dům a apatyka dala, ale jelikož bolest se stupňovala a pomalu to smrdělo tím , že si vyrobím problém i s játry a podobně sebral jsem odvahu a nebo spíš ze zoufalství šel jak beran na porážku a vyrazil do nemocnice.Měl jsem to štěstí , že ten den paní doktorka brala akutní případy , respektive alespoň tenkrát to tak bylo. Zaregistroval se u ní (léta jsem nikde nebyl) a ona mi během nějaké doby udělala z mého hřbitova zase použitelnou část těla a co hlavně pomohla mi od příšerných bolestí.Koho někdy bolel zub ví o čem to je.A co víc již během několika návštěv jsem k ní pojal bezmeznou důvěru, neboť vždy bylo vše tak jak řekla.Myslím si že tato lékařka je velmi dobrý profesionál s velmi citlivým přístupem k pacientům, vždy příjemná bez ohledu na to že bezpochyby se jí nevyhýbají všední lidské starosti a stresy.Pokud to bylo v jejích silách pobrala i mé známé kterým jsem jí doporučil a za celá léta jsem neslyšel špatné slovo..Proto mne docela naštval negativní článek "nespokojené paní" na svůj názor má bezpochyby právo.Ale kdyby si dotyčná sáhla do svědomí jak ona dbala o své zoubky no prostě popsaná situace mi k této lékařce zdaleka nesedí , není to opravář stylem pokus omyl.To že se člověk nikdy nedokáže zavděčit všem lidem je jasná věc ale paní Blažková je asi poslední která by chtěla člověku působit bolest. Prostě ze strany mé rodiny plus dalších x lidí naprostá spokojenost. Kdyby bylo jen víc lékařů jako ona tak i v tomhle prohnilém státě by se lidem žilo lehčeji. Fuj prostě to ze mne muselo ven a to jsem na tento WEB narazil náhodou při hledání něčeho jiného. Prostě přeji paní doktorce pevné nervy a stálé zdraví , protože my "pacoši" jsme velmi protivní když nás to bolí. M.

Vždy příjemná paní lékařka i sestřička, k nimž chodím s celou rodinou a díky laskavému přístupu moje děti snad nepoznají, co je strach ze zubní ordinace.

vždy velmi spokojeni

Paní doktorka je milá, šetrná a snaží se vždy pacientovi pomoci. Jsem s její péčí maximálně spokojená a určitě můžu všem doporučit :)

Alenka Blažková je naše sluníčko.

Jsem rád že mám to štěstí a o moje zuby se stará ve všech směrech profesionálka paní Blažková.

Perfektní zubařka.

Celá naše rodina k této lekařce pravidelně dochází.Její zákroky jsou profesionalně provedeny.Akutní prípady jsou špičkově ošetřeny.Za to paní lekařce ze srdce děkujem.Jančovi.

Paní zubařka je velmi příjemná a vynikající chodíme k ní celá rodina a nemuzem si stežovat. Pokažde prohlídne důkladně všechny zuby a kdyz si není jistá s něčím tak rentgen udělá okamžitě.

velmi dobrá doporučuji