Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí
737 58.....

2 atestace v oboru psychiatrie, licence školitele, psychoterapeuticky výcvik SUR, prakticky cela škála nemoci psychiatrie, nepracuji s lidmi závislým...

• sociální fobie
  • anorexie
  • paranoidní schizofrenie

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• psychiatrie

1 názor

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je profesionálně na vysoké úrovni. Vyslechne, poradí a léky píše po zralé ůvaze. Není z těch kteří se pacienta snaží zbavit co nejdříve.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer mám moc velikou prosbu manžel má moc velké deprese má doporučení od lékaře k psychiatrovy pořád říká že umře že to nedá zhubnul a pořád spí straní se lidí nevím si už rady jak bych mu pomohla obešla jsem všechny lékaře v Děčíně a nikdo ho nepříjme maj plno prosím paní doktorko pomožte mu nevím na koho se už obrátit moc děkuji u vás jsem taky byla a sestra nás nevzala že máte plno prosím copak mu nikdo nepomůže děkuji za odpověd .

Dobrý den, jsem z Kralup nad Vltavou, MUDr.Blahůšková, nemám sestru, asi jste nekontaktovala přímo me. Volné termíny mám od poloviny března.

MUDr. Alena Blahůšková

• sociální fobie
  • anorexie
  • paranoidní schizofrenie

Ukončené školy

• 1.lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

• psychiatrie

Stáže

• Alzheimer centrum Škvorec, dětská psychiatrická nemocnice Louny, nemocnice Na Františku