Psychoterapie Kralupy nad Vltavou

Jakého specialistu hledáte?
  • „Děkuji za skvělou spolupráci, profesionální a empatický koučing, který má výsledky! Cord je člověk, kterému se můžete s čímkoli svěřit, vyslechne Vás a nejenže se trefí do černého, ale dokáže Vás navést i na jiné způsoby přemýšlení, které Vás opravdu dokážou posunout dál. Za mě velká spokojenost. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Coaching - Praha 1

1 300 Kč

• „The doctor is very empathetic. It helps a lot. The session was even longer. I think, Ms Blazena is a perfect professional Více

Týnská ulička 6, Praha Mapa

Poradna

Psychologické poradenství

• Psychoterapeut

„Prijemne prostredi, spokojenost s terapeutem, nasloucha, nehodnoti, nabizi prakticke rady ale zaroven jde do hloubky. Velmi doporucuji. Více

Senovážné nám. 23, Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• Terapeut, Psychoterapeut

„Díky empatickému a laskavému přístupu paní terapeutky Šimkové se moje zdánlivě bezvýchodná a složitá situace, stala mnohem jednodušší. Vzhledem k tomu, že už mám nějakou zkušenost s návštěvami u psychologů a terapeutů, troufnu si tvrdit, že její přístup byl jiný. Byl hřejivější, lidštější, plný nadhledu a pochopení. Čeho si velice cením - dokázala mě navést a připomenout mi, že jsem dostatečně kompetentní, abych zvládla situaci, ve které jsem se ocitla. Více

7 Sládkova, Praha Mapa

Mgr. Lenka Šimková

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Skvělý přístup, smysl pro humor, velmi porozumitelná komunikace a snaha vyřešit problém. Opravdu to předčilo všechna moje očekávání. Více

Pod pekárnami 10, Praha Mapa

Tomáš Kleisner

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Empatický přístup terapeuta s cílem najít příčiny problémů mi velmi pomohl. Přestože jsme se viděli poprvé jsem se nebála být otevřená. Více

Železná 18, Praha Mapa

Martin Heřman Frys - Praha

• Psychoterapeut, Psycholog

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

Psychologické poradenství

• Psychoterapeut, Psycholog

„Během půl roku jsem s terapeutem prošel opravdu dlouhou cestu. Začínal jsem u závislosti na názorech druhých a nezdravé podřízenosti vůči sebejistým lidem nebo lidem ve vedoucích funkcích. (A nevěděl jsem o tom.) Po půl roce daleko víc rozumím tomu, co se ve mně odehrává, kdo jsem a co potřebuju a jak to jde nebo nejde dohromady s potřebami druhých lidí. Sice to stálo hodně peněz - ale při zpětném pohledu, kdybych o tuto životní změnu měl přijít, neváhal bych zaplatit desetinásobek. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psycholog a terapeut, Mařákova 4, 160 00, Praha 6

1 500 Kč

1 500 Kč

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Pani doktorka je naprosto skvělá, byla jsem u ní prvně a musím říct, že jsem byla mile překvapena. Je úžasná a super se s ní povídá :). Více

Mostní 818, Kralupy nad Vltavou Mapa

• Psycholog

Opletalova 27, Praha Mapa

Praha, KBT, psycholog

• Psychoterapeut, Psychiatr, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Individuální psychoterapie

od 600 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psychoterapeut, Psycholog

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• Psychoterapeut, Psycholog

„Velice dobrá zkušenost. Toto byla moje první párová terapie a velice mi pomohla porozumět tomu, jak správně komunikovat a pracovat s pocity ve vztahu. Potřebovali jsme někoho, kdo by nám pomohl překonat obtížnosti ve vztahu s respektem k sobě samým i našemu vztahu. Paní doktorka má vynikající schopnost porozumět potřebám klientů a vést je k jejich vlastnímu štěstí. Více

Mařákova 4, Praha 6, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Mařákova - Hradčanská

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

„Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní Schautové jsem se dostal s problémy s pamětí a poruchou soustředění. Přes několik testů jsme zjistili povahu mých stavů a začali pracovat na nápravě. Její profesionální přístup mi velice pomohl najít cestu k práci na sobě. Rozhodně jí doporučuji. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní magistra Rubešová mi již během prvního setkání pomohla natolik, že se můj stav zlepšil naprosto neuvěřitelně. Především oceňuji prostor, který mi nechala, abych si podstatu svého problému dokázala pochopit sama, nikam mě nesměrovala, jen shrnovala, co slyší, jako by si chtěla ujasnit, že skutečně rozumí, nebo mi kladla otázky, které mě přímo vedly k hlubokému vnitřnímu zamyšlení. Nakonec jsem potřebovala pouhá tři setkání, abych si ujasnila, co jsem potřebovala, změnila nefunkční postoje, které mi komplikovaly život a naučila mě hlubokému zamyšlení, kdykoli to bude potřebovat. Velice jí děkuji! Více

Korunní 1370/71, Praha Mapa

Anna Rubešová

900 Kč

• Psychoterapeut, Psychiatr

„Velmi vzdělaný psychiatr se zdravým enthusiasmem pro svou práci. Empatická, lidská, má mnoho zkušeností z psychologie i psychiatrie, aplikuje moderní postupy. Léky předepisuje pokud je to nutné. Pokud si to pacient může dovolit, doporučuji placené hodinové konzultace. Více

Terronská, Praha Mapa