Zuzana Zbudilová, psycholog Olomouc

Mgr. Zuzana Zbudilová

Psycholog

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Uzká 6, Olomouc
Ordinace klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Několik let jsem zápasila s depresí. Nyní se zdá, že je deprese pryč. A to díky paní Mgr.Zbudilové. Terapie mi pomohla mnohem víc než medikamenty. Ona ví, co dělá a dělá to moc dobře. Jsem velkým dlužníkem.

pokzud má člověk jen lehké,až žádné psychické problémy,mje dobrá,ale pokud vám opravdu něco je,tak rychle od ní pryč. a prosím !! NENÍ TO DOKTORKA! Jen psycholožka. Psychologem dnes může být skoro každý... Když jsem k ní chodila pošklebovala se mi, opičila se po mých výrazech a vzbuzovala ve mě pocity viny. -ne že já jsem se tak pouze cítila,ale přímo mě obviňovala. Byla jsem ráda,když jse u ní skončila, a našla si SKUTEČNÉHO odborníka. "pokecat" se s ní dá, alé já potřebuju odporníka na psychoterapii, ne "kámošku na pokec" jak si ji tu někteří chválili. Já narozdíl od nich rozlišuju mezi pokecem a psychoterapeutickou prací.

Z první návštěvy jsem měla smíšené pocity. Ale nyní můžu říct, že je skvělý odborník a úžasný člověk. Jsem moc ráda, že jsem se dostala právě do její ordinace.

Po návštěvě u p.doktorky,jsem se cítila jako nejhorší člověk na světě,od psycholožky bych očekávala,že člověka aspon trochu podpoří a ne ho potopí...už k ní nikdy nepujdu

K této paní doktorce chodím už rok a jsem s ní velmi spokojený,pomohla mi řešit mé největší životní problémy,které jsem měl.Vždy mi dobře pomohla a jde vidět,že je ve své profesi zkušená a opravdu ji ta práce baví.Vždy mi dodá energii až do dalšího sezení,kdy se na ni pokaždé těším.Opravdu úžasná žena,úžasná doktorka a používá vždy osvědčených metod a selský rozum.:)

Paní Zbudilová je nejlepší psycholožka,kterou jsem kdy měla,naplno se věnuje pacientovi,poradí a vyslechne.Udělá dobré zrcadlo a tím dává pacientovi příležitost se podívat na to,jak reaguje.Hodně se soustředí na pacienta a když vidí,že je v těžké depresi,objedná ho co nejdříve a není u ní problém zůstat déle v práci,hodiny klientovi nekrátí jako mnoho jiných psychologů.

Absolutně nedoporučuji nelíbila se mi komunikace cítila jsem se jak v mateřské škole absolutní ztráta času ze svým problémem jsem šla radši jinam .

Přidávám se k ostatním pozitivním hodnocením. VELICE báječná, používá zdravý selský rozum ke školním znalostem. Ochotná pustit Vás hluboko do svého soukromí, upřímně poradit. Má samozřejmě i své chybičky, ale i psycholog je člověk. Mohu jen doporučit, je to zralá a vnímavá žena, má všechny ingredience, které má mít ŠPIČKOVÝ odborník. VELICE mi pomohla!!