MUDr. Zuzana Wurstová

Gynekologická cytologie
GYN-E-CENTRUM, Londýnská 1, Ústí nad Labem

Gynekologie, cytologie
Revoluční 86, Ústí nad Labem

Dobrý den, po recenzích zde jsem se bála k paní doktorce jít. Chyba je velice hodná všechno mi vysvětlila a dala mi na výběr. Buď podstoupím zákrok při vědomí nebo pod narkózou. Nemohu si na ni stěžovat.

K této lékařce chodím už několik let a jsem spokojená,je milá,rozumí tomu co dělá a důvěřuji jí.....

Ráda bych se podělila o zkušenosti. Byla jsem odeslána svým gynekologem ke specialistce přes děložní čípky. Při vší důvěře jsem se svěřila Paní doktorce do péče. Výsledný zákrok (odběr vzorků z čípku o velikosti 1-1,5 cm), který mi byl popisován jako banalitní probíhal velice zajímavě. Nejen, že jsem nebyla dopředu upozorněna, že zákrok MUDr. provádí při plném vědomí, ale jste označeny za hrdinky, jelikož při výkonu omdléváte bolestí... Neskutečná řezničina!!! Chybí zde empatie a lidskost. Po výkonu si mě manžel odvezl domů, nastala vlna ukrutných bolestí, která končila s komplikacemi hospitalizací v nemocnici... Bylo to to nejhorší, co jsem kdy v životě zažila. Navíc všichni na Vás koukají skrz prsty a nevěřícně kroutí hlavou, jak je možné v dnešní době tyto zákroky absolvovat při vědomí... vypadalo to tak, jako bych snad sama o to stála.. Naštěstí jsem se po této zkušenosti svěřila na jiné pracoviště, kde je především pacient a bezbolestné ošetření na prvním místě. Dámy, ženy, děvčata, opravdu si rozmyslete, jakou ordinaci navštívíte- je to jedno z Vašich nejcitlivějších míst- proto by také podle toho mělo vypadat jakékoliv vyšetření a případný zákrok. Zde u zmiňované MUDr. jsem byla zklamaná na celé čáře, sáhla si na dno a rozhodla se zveřejnit pocity a zkušenosti alespoň tímto způsobem... ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

K paní doktorce jsem zavítala do poradny v ústecké nemocnici, z důvodu nálezu na děložním čípku. Je mi 24 let takže jsem byla z nálezu trochu vystrašená, ale paní doktorka mi vše vysvětlila, byla milá a ochotná. Vyšetření bylo ale trochu hrubší až bolestivé (pouze cytologie) než od mého gynekologa Mudr. Davida.

Rádoby paní doktorka je jediná specialistka v Ústí,co se týče problémů s děložním čípkem,byla jsem tedy svou gynekoložkou odeslána k ní.Vděla jsem jen,že mám nález na čípku,nic víc,samozřejmě nic příjemného.Wurstová mě hned seřvala,ať laskavě nebrečím!Při další návštěvě jsem jsem i přes objednání čekala 3HODINY!! Uprostřed vyšetření do ordinace přišla sestra,jako kdybych tam byla jen na konzultaci a ne uprostřed vyšetření.Vyšetření bylo bolestivé,jak už tu někdo psal,v podstatě ponižující,ale prý jsem já neurotická...Potom mi Wurstová oznámila,že blbě čumím a ať už k ní nechodím.ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJI,NIKDY VÍCE,I KDYBYCH MĚLA JET K JINÉMU DOKTOROVI NA DRUHÝ KONEC REPUBLIKY!Nepříjemnějšího a protivnějšího doktora jsem opravdu ještě nepotkala

Paní doktorka je velmi příjemná, o pacienta jeví zájem. Antikoncepci navrhuje dle finančních možností, je starostlivá a když se jí něco nelíbí, tak posílá na další vyšetření. Jediným negativem je, že se dlouho čeká, a to nejméně hodinu, i když jste objednaní na určitý čas. Ale za ta léta si člověk zvykne.

Mudr. Wurstová je vynikající lékařka vděčím ji za své zdraví a zdraví svých dvou dětí. Děkuji paní doktorko

Mudr. Wurstová je velmi dobrá lékařka, znám ji léta a její zásluhou jsem zdravá a mám dvě dravé děti Moc děkuji Monika Malchusová

Prostě úžasná!!!

Vždy příjemná, milá, ochotná pomoci.