Křižíkova 68a, Brno-střed , Brno

Ematrix - sublativní rejuvenace +8 Více

Laserové omlazení obličeje

Lipolýza

Liposukce

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Naše privátní klinika korektivní dermatologie a estetiky se zaměřuje především na zlepšení a korekci Vašich menších či větších vnějších nedostatků.

Aptos - vypínání povislé kůže oblasti obličeje a krku

Ultherapie – facelifting

7 000 Kč

Vyhlazení vrásek

DERMAESTET, s.r.o.

U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou!
Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská.
A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou

Moji zkušenost bych hodnotila jako velice negativní. Na první pohled se zdá, že je vše na vysoké úrovni, ale když čekáte na objednaný zákrok více než hodinu v čekárně a poté v ordinaci panuje nervozita, není to opravdu dobrý pocit. Navíc vázla komunikace jak mezi paní doktorkou a personálem, tak paní doktorky s pacienty. Po zákroku mi bylo řečeno, ať příjdu za týden na vytažení stehů. Přišla jsem tedy za týden, abych se dozvěděla, že stehy ve "vlasové části hlavy" se po týdnu nevytahují, ať tedy příjdu za další týden. Přišla jsem za další týden, sestřička si mě zavolala a ptala se mě, proč jsem přišla... Vytáhla mi stehy a vrátila kartičku zdravotní pojišťovny. Na můj dotaz, jestli je to všechno, mi řekla, že ano. Nedostala jsem žádnou zprávu ani žádné poučení, co dál... Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, jestli zvládne ošetřit tolik pacientů, kolik má objednaných a když ne, bylo by mi rozhodně milejší, kdyby někdo předem zavolal a informoval mě, že tam budu čekat nebo mi nabídl jiný termín ošetření. Rozhodně bych raději přišla jindy a vše absolvovala v klidu. Ne všichni mají tolik času, aby ho mohli trávit v čekárnách nebo zbytečnou cestou, která mi z práce tam a zpět zabere asi 2 hodiny, aby se dozvěděli, že tam jeli zbytečně. Nevím, jak by se tvářila paní doktorka, kdyby takhle někdo jednal s ní.

S MUDr. Vykutilovou mám negativní zkušenost, a to opakovaně. Během zákroku se mě ptala, kolik mám dětí. Když jsem jí sdělila, že tři, její reakce: "Proboha! Aspoň s jedním partnerem?" mi přijde neprofesionální a neetická. A včera jsem byla objednána na 12.00 na jednoduchý zákrok, ve 13.00 jsem se ptala, kdy budu ošetřena, bylo mi sděleno, že za půl hodiny. Po té půlhodině mě zajímalo, kde to vázne, sestra mi řekla, že ještě 15 minut musím počkat. Nečekala jsem. Myslím, že v dnešní době není nutné sedět téměř dvě hodiny v plné čekárně a doufat, že mi ošetření u lékaře zcela nenabourá denní program. Přeplněná čekárna není signálem toho, že se jedná o kvalitního a vyhledávaného lékaře. Je to spíš známka toho, že MUDr. Vykutilová není schopná zavést fungující objednávkový systém. Chápu, že může v ordinaci lékaře dojít k časovému skluzu, ale dvě hodiny na pracovišti, kde nehrozí zdržení kvůli urgentnímu příjmu, se mi téměř dvouhodinové zpoždění zdá zbytečné.
Celkově mi atmosféra a jednání MUDr. Vykutilové přijde nedůstojné a arogantní.
Svobodníková

S paní MUDr.Vykutilovou jsem velmi spokojena.Čekací doby jsou pravda delší, ale to je pouze doklad toho, že umí!! Velmi šikovná, vstřícná a milá.Velká spokojenost, doporučila jsem ji již spoustě známým a všichni do jednoho byli s její péčí spokojeni.

Jsem více než spokojená,velmi dobrá lékařka,individuální přístup,velice příjemná,nechala jsem si dělat korekci očních víček jsem naprosto spokojená bez jediné modřiny na očích,bez jakékoliv bolesti a sestřička ta mi dala péči jako od maminky.Není možný jakýkoliv komentář,jsem tak moc spokojená,že se to nedá říct slovy na péči od paní doktorky a její sestřičky jen můžu vřele doporučit.A zároveň i děkuji za skvělou péči a více než výborně odvedenou práci.

Moje zkušenosti nejsou úplně nejlepší. Paní doktorka si objednává více pacientů než stíhá, tudíž tam za prvé musí člověk dlouho čekat a za druhé paní doktorka očetřuje více pacientů zároveň (odbíhá na různé zákroky). Otázkou je, může-li při takovém ošetření věnovat pacientům péči jakou potřebují. Osobně nejsem na 100% spokojená s výpní vrásky na čele, ale u jiného lékaře jsem dosud nebyla, nemohu tak posoudit, jestli by to bylo provedeno jinde lépe. I když to nemohu prokázat, mám pocit, že si sestra bere více peněz než je cena zákroku (řekla si o víc než bylo dohodnuto s paní doktorkou).

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti.

Brilantne provedeny operacni zakrok a velice dobra pooperacni pece !

S pani doktorkou mam velice zdlouhavou zkusenost.Kdyz u ni chcete sklerotizaci zilek coz je dneska naprosto bezna vec tak si vas nejdrive objedna na cevni vysetreni,kde je cekaci doba az pul roku...dale kdyz uz to vysetreni mate a jste na pevno objednani na sklerotizaci tak si vas jeste po telefonu preobjedna protoze ma neco akutniho ve francii a potom kdyz jsem se dostavila ve zmineny den tak jsem byla objednana na 10:00 hodin a na zakrok jsem se dostala az ve 13:00 hodin...a kdyz uz jsem tam dosla a zakrok mi provadela tak rekla ze mi muze udelat zilky jen na jedno noze,ze ji dosla sklerotizacni tekutina ... chtela jsem si nechat udelat kompletni sklerotizaci pred moznym otehotnenim nicmene tedka jsem zjistila ze jsem tehotna tudiz to by znamenalo tohleto vsechno absolvovat jednou s malym ditetem za rok a pul a na to ja vazne nemam nervy ... tudiz uz sis predstihem hledam neco jineho,kde mi casove a profesne vyjdou vstric.To ze tam jsou u ni silene cekaci doby to je pravda a to je mozna tak vhodne pro duchodce ale ne pro me.Nechapu co je to za lekarskou etiku,kdyz bere uplatky a uprednostnuje zname... navic ta jeji sestra ... neprijemna ...vazne no comment ... uz tam v zivote nepujdu....

Ráda bych se také přidala k hodnocení. Moje maminka se u paní doktorky léčí cca 25 let. Asi každé dva roky se jí otevírá noha v oblasti kotníku - tzv. bércový vřed. Spousta lékařů si s touto diagnózou nevěděla rady, paní doktorka vždy pomocí vhodně zvolených hojivých prostředků mamince nohu zavřela. Vím, že po svých zkušenostech doporučila paní doktorku spoustě svých známých a ještě nikdo si neztěžoval, ba naopak. To, s čím si ostatní nevěděli rady, tam ona pomohla. I já mám s její léčbou dobré zkušenosti. Je pravda, že si člověk v čekárně počká, ale z druhé strany - pokud chce důkladně pacienta vyšetřit či poctivě provést zákrok a domluvit se na postupu léčby, je pochopitelné, že se čekací doba protáhne.