DERMAESTET, s.r.o.

Nejbližší zařízení

• Zuzana Vykutilová

Dermatolog, Ostatní, MUDr.

• I

U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou!
      Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská.
      A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou

• K

Moji zkušenost bych hodnotila jako velice negativní. Na první pohled se zdá, že je vše na vysoké úrovni, ale když čekáte na objednaný zákrok více než hodinu v čekárně a poté v ordinaci panuje nervozita, není to opravdu dobrý pocit. Navíc vázla komunikace jak mezi paní doktorkou a personálem, tak paní doktorky s pacienty. Po zákroku mi bylo řečeno, ať příjdu za týden na vytažení stehů. Přišla jsem tedy za týden, abych se dozvěděla, že stehy ve "vlasové části hlavy" se po týdnu nevytahují, ať tedy příjdu za další týden. Přišla jsem za další týden, sestřička si mě zavolala a ptala se mě, proč jsem přišla... Vytáhla mi stehy a vrátila kartičku zdravotní pojišťovny. Na můj dotaz, jestli je to všechno, mi řekla, že ano. Nedostala jsem žádnou zprávu ani žádné poučení, co dál... Paní doktorka by se měla zamyslet nad tím, jestli zvládne ošetřit tolik pacientů, kolik má objednaných a když ne, bylo by mi rozhodně milejší, kdyby někdo předem zavolal a informoval mě, že tam budu čekat nebo mi nabídl jiný termín ošetření. Rozhodně bych raději přišla jindy a vše absolvovala v klidu. Ne všichni mají tolik času, aby ho mohli trávit v čekárnách nebo zbytečnou cestou, která mi z práce tam a zpět zabere asi 2 hodiny, aby se dozvěděli, že tam jeli zbytečně. Nevím, jak by se tvářila paní doktorka, kdyby takhle někdo jednal s ní.

Podívejte se na všechny názory (32) na lékaře