MUDr. Zuzana Svíčková

Zubař Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Machkova 587, Hradec Králové

Za poslední 40 let nejlepší zubní lékař, s kterým jsem se setkal MILÁ ♥ OHLEDUPLNÁ ♥ PROFESIONÁLNÍ ♥ Sestřička i paní doktorka 100% spokojenost.Petr Capoušek

Velmi špatná zubařka, kvůli zalomenému zubu jsem se ocitla v nemocnici, dále mně vytrhla zdravý zub, o kterém tvrdila, že se vyklá. Pohotovostní lékařka na stomatologické klinice v Hradci Králové se divila, že tak zkušená lékařka odvedla tak špatnou práci a poslala mě domů. Pro velkou bolest jsem musela navštívit pohotovost ve FN, kde zbytek odstranila paní zubařka s velkou námahou. Od té doby paní Dr. Svíčkovou nenavštěvuji!

Musím se přidat k pozitivním referencím na paní doktorku. U předešlého stomatologa jsem trpěl a bál jsem se každé návštěvy, pracoval velice nešetrně, často byly zákroky bolestivé. U paní doktorky Svíčkové jsem konečně přemohl strach ze zubaře. Jedná přátelsky, ráda vysvětlí v čem spočívá zákrok, pracuje velice šetrně a pečlivě. Vřele doporučuji a paní doktorce děkuji.

Paní doktorka je nejlepší lékařka, kterou jsem kdy poznala. Je příjemná, hodná a pečlivá. Nemůžu souhlasit s předešlým hodnocením, protože právě u ní jsem se já zbavila strachu ze zubaře. Chodíme k ni celá rodina a jsme moc spokojeni. Návštěva zubaře je díky paní doktorce i její sestřičce pro mě příjemnou záležitostí.

Pani doktorka vypada jako velice spolehliva a hodna. Po tom, co mi trhala zub pod zanetem za ziva, jsem prehodnotil jeji profesionalitu. Poznal jsem skutecne, co je bolest, horsi nelze zazit. Je to jako vzit si tupou lzicku a dloubat se do kosti a chtit si rozpulit stehenni kost... nastesti jsem se dostal k jinemu zubari a pochopil jsem, co je zubni pece. Pro zajimavost.: zubni prohlidka u pani Svickove bez kazu, u noveho doktora cca 14 kazu. Ukazoval mi i kazy na zubech vedle meho vytrzeneho zubu, ktery hodnotil slovy: tohle by pani doktorka musela videt i kdyby byla slepa. Co je cely scan zubu pani Svickova vubec netusi, anestezii neumi pichnout na spodni zuby dozadu...novym zubarem jsem skutecne poznal ze navsteva zubare muze byt relax, odpocinek, prijemna chvile a hlavne naprosto bezbolestne kdyz se to umi. Jedna se v tuto chvili o nejlepsiho doktora, kam se i tesim vzdy. Se zuby jiz nemam zadny problemy!

Paní doktorka je velmi pečlivá, v jednání profesionální a nadevše slušná. Problémy se zoubkama mi vyřešila a pevně věřím, že časem mi pomůže překonat i můj panický strach ze zubařů =)

Milá paní doktorka, která vždy pomohla. Chodím k ní víc jak 5 let,problémů jsem měla několik a vždy si věděla rady. Už k ní chodí i mé 2 malé dcery. Za mě super. Doporučuji!!!

Velmi profesionální,šikovná,pečlivá.

Je to opravdu profesionál na svém místě. Jemná pečlivá. Vřele doporučuji.

Výborná jako specialistka i v jednání