Zuzana Rosenbaumová, gynekolog Ústí nad Labem

MUDr. Zuzana Rosenbaumová

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Stříbrnická 3034/10, Ústí nad Labem
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
21 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Sestřička je velmi milá, hned si s vámi začne povídat je velmi lidská. Doktorka také příjemná. Nikdy jsem žádné zdravotní problémy neměla tak nemohu hodnotit léčbu.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace preventivní prohlídka

Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy poznala. Milá, vstřícná, ochotná, velmi pečlivá, důsledná, chápající a stále usměvavá, stejně jako její úžasná, sympatická a velmi ochotná sestřička. Prostě dokonalý pár :-). Doporučuji!!!


D
Ověřeny pacient

Ochota sestřičky, milý, rychlý přístup. Paní doktorka je velmi šetrná, vše vysvětlí. S tím, kde jsem byla předtím se to nedá srovnat.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka, velice ochotná milá. Maximální vstřícný lidský přístup, totéž i sestřička. Pěkná čistá ordinace i čekárna. Nikdy jsem nečekale déle než 10min.


T
Ověřeny pacient

Jsem naprosto nespokojená. Po dobu 5 let neustálé výtoky, záněty a problémy. Pokaždé samá antibiotika, čípky, matičky a chemické hnusy , po kterým se mi můj stav horší víc a víc. Údajně ve mně nic není, testy na krev, cytologii apod. udělané za tu dobu jen jednou, nepočítaje chování a vyšetřování na šílené úrovni.
Posledně s herpesem a záněty jsem byla vyšetřena bez citu. Brečela jsem bolestí, když do mne násilím na potrhanou do masa kůži až mi tekla krev, rvala zrcátko a odpověď tonem , jakoby jsem jí strašně otravovala, že mám vůbec problém jsem dostala vynadáno, že takto reaguji. Nikdy nic pořádně nevysvětleno a jednání se mnou jako s pitomcem. Nepříjemné jednání, bez citu a s pohrdáním. Nezažila jsem horší gynekologožku. Doteď jsem nemocná a hledám jiného lékaře. Nezůstanu o nic déle než je to nutné.


T
Ověřeny pacient

Velice neprofesionální nedoporučuji. Vyšetření bolestivé a při další prohlídce mi to i sama paní doktorka vytkla že jsem nepřizpůsobivá. Když jsem se objednala kvůli bolestem břicha tak odpočátku byla velice nepříjemná jak kdybych si vymýšlela a ani mě nechtěla vyšetřit. Nakonec mi přece jenom vyšel na stěrech zánět a dostala jsem antibiotika takže alespoň malé ''zadostiučinění'', že jsem si nevymýšlela.


M
Ověřeny pacient

já jsem tam velmi spokojená :)


O
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře a jsem velmi spokojená. Paní doktorka je velice milá, pečlivá a prohlídku provádí zcela bezbolestně. Přešla jsem k ní na doporučení mé matky a udělala jsem dobře.


F

K pani doktorce chodím už tři roky a jsem s velmi spokojená i sestřička je velmi sympatická.Pani doktorka je velmi pečlivá.Hlídala mé celé těhotenství a dost pečlivě super....Doporučuji....


R
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem velice spokojena, neměnila bych!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti