Adresa

Praktická zubní lékařka
Nádražní 540, Modřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

paní doktorka při problému nekomunikuje. A pokud jste u ní v ordinaci je arogantní- můžete si za to sama ,to máte psychický, problémy si vyhledáváte sama, jestli by nebylo lepší vyhledat jiného zubaře. termíny které jsou domluvené většinou neplatí. Můstek který mi byl po roce co mě vytrhla zuby nasazen mě nesedí je veliký vrchní ret se mi o něho zasekává, od zubů je celý otlačený. Jeden ze zubů na kterým je můstek nasazený mě pobolívá a reaguje na studený. Náhradní spodní protéza se nedá nosit, odírá mi dásně až do krve. Podle p. doktorky je vše v pořádku. Tak momentálně hledám řešení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil

Dokud jsem se nedostala do jinych rukou, myslela jsem si, ze pani doktorka je uzasna a moje zuby zdrave, i kdyz na otazku, proc mam na nekterych zubech fleky, mi nedokazala odpovedet. Kratce po jedne prohlidce (kontola zubu + kalcium) jsem se dostala na prohlidku ke kamaradce, studentce mediciny. A ejhle kaz na vsech 4 osmickach a zubni kamen. Bud si toho pani doktorka nevsimla nebo pacienty pekne odbyva. Nevim, co je horsi, ale je pravda, ze 4 minutova navsteva o necem svedci.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Dobrý den, k paní zubařce jsem přešel od jiného pana zubaře. A musím říci že jsem vděčný, že jsem se k paní zubařce dostal. Předchozí zubař mi nechal v puse celkem dost kazů na které ani nepřišel. Paní zubařka je moc pečlivá s profesionálním a lidským přístupem. Moc děkuji paní Zubařko!
Ing. Petr Novotný


N
Ověřený profil

Jsem velice spokojen.Tato paní doktorka se o me stará už více než dvacet let a nenašel jsem u ní nikdy žádný problém.Můžuv všem jenom vřele dopotučit.


M
Ověřený profil

Pani Dr. Otavova je nejen skvela zubarka ale take skvely clovek...je to takova starostliva maminka, kdyz se na mne pres bryle podiva mam vycitky,ze se o zuby spatne staram...a sestricka je take skvela ....doufam ze budou pracovat jeste hoooodne dlouho....tim jim preji pevne zdravi...
s uctou pacient. Mgr. Milos Dufek


M
Ověřený profil

Vřele doporučuji. Nikdy jsem neměla strach ze zubařů. MUDr. Otavová je laskavá a známá svým šetrným přístupem,. Ošetřuje celou naši rodinu.

Paní Veroniko, je vidět, že si pravděpodobně nedovedete dost dobře představit, co práce zubaře obnáší. Podle mého názoru si neuvědomujete prostý fakt, že paní doktorka nemohla se zdravotními obtížemi vaší matky nic udělat v případě, kdy se o popisovaných projevech zavčas nedozvěděla. Místo tendence svalovat vinu na ošetřujícího lékaře bych se být vámi snažila lépe komunikovat s matkou o tom, co ji trápí a bolí - viz "čímž se nám blízkým nepochlubila". Váš komentář je urážející. V případě nespokojenosti by bylo nejlepší, kdybyste si našla zubaře, který vám bude vyhovovat a tak současně přispěla ke kratší čekací době v čekárně pro pacienty, kteří si svého lékaře váží. Bez vzájemné důvěry je léčba prakticky nemožná.


V
Ověřený profil

Ano, paní doktorka je milá, sestřička taky, ale stejně by měla paní doktorka své praxe zřejmě zanechat, protože svým odkládajícím jednáním způsobila v ústech mé maminky doslova spoušť, kterou budou jiní doktoři napravovat minimálně půl roku. Viklající se můstek začepovala a zdrátovala s tím, že to bude dobrý, kontrola až za půl roku. Moc to nepomohlo, protože mamka nemohla na té straně ani kousat (čímž se nám blízkým "nepochlubila"). Když chtěla udělat rentgen, řekla paní doktorka, že až na další kontrole - za pár měsíců.
Další doslova průšvih vygradoval během tohoto týdne, kdy se pod druhým můstkem již naplno projevil zánět, který tiše vznikal řádově několik měsíců. Kdyby MUDr. Otavová udělala rentgenový snímek, mohla být tato další postupující katastrofa odhalena. To, co viděli doktoři na jiné klinice, už dlouho nespatřili. Můstek musel ihned pryč, pahýl zubu odstraněn, díra po něm zašita.
Nyní ji čeká dlouhodobá léčba, která bude trvat minimálně půl roku. Léčba zánětu - čištění kanálků, léčení kosti, kompletní rekonstrukce obou můstků.
Další negativum je, že i když jste objednaní na určitou hodinu, stejně v čekárně strávíte klidně 1 - 2 hodiny čekáním, než se dostanete na řadu.
Toto je pravdivé hodnocení a pokud má někdo jiný názor, taky mu ho neberu a do hodnocení druhých nezasahuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je SNOVOU! verzí zubařky. Úžasně pečlivá, jemná, precizní, lidská, příjemná, prostě se už vůbec nebojím zubaře :) Opravdu mám pocit, že o mně pečuje téměř jako o vlastní dítě. Je vidět, že ctí povolání lékaře každým coulem a patří jí za to obrovský dík a můj obdiv. Vřele doporučuji.


Paní doktorka je nejen vynikající, velice pečlivou, lékařkou, ale je i milá, usměvavá a neuvěřitelně laskavá. Všechno vysvětlí, ukáže a povzbudí. Dříve pro mě byly návštěvy zubaře noční můrou, teď se jich skoro nebojím:-) Moc jí, i její milé sestřičce, děkuji.


L

Nejen profesionální,ale i lidský přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu