• Znaménka na prsu

Dobrý den paní doktorko,
    na prsu mám tři nová vystouplá znaménka.Maminka má bazaliomy, které chodí vyřezávat nemohlo by to být to stejné?Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Zuzana Kubíčková

Dobrý den, samozřejmě, že můžete mít větší sklony ke tvorbě basaliomů, ale bez toho, abych Vás prohlédla, opravdu nemohu říct o co se jedná. Pěkný den a zdravím, klidně se přiďte ukázat.... ZK

• Dobrý den paní doktorko,

Již několik let mě trápí mnohočetné bazaliomy v oblasti hlavy a krku. Je mi 37 let. Mám za sebou několik chirurgických zákrokú, ale bylo mi řečeno, že vše se řezáním řešit v mém případě nedá. Rád bych se proto zeptal na váš názor ohledně jiných lékařských metod,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Zuzana Kubíčková

Dobrý den, na našem pracovišti je možné provedení kryoterapie, fototerapii zde však neaplikujeme.
    Opravdu by byla lepší osobní návštěva. S pozdravem Kubíčková

Adresy

• Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18
    636 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Odstranění znamének laserem
  • Exté - stomatologické centrum

Masarykova 12/318, Brno-střed
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna Více

Služby

Odstranění znamének laserem

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• korektivní dermatologie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Dnes mi bylo odstraněno znaménečko na nosánku. Citlivě a něžně. Bezbolestně, i přes moji paniku. A bonus navíc: milá paní doktorka má smysl pro humor! Pohoda panuje kolem dokola. Sestřičky usměvavé a vstřícné. Tedy opravdu vřele doporučuji návštěvu. Nikoliv však prudícím seniorům. Ti nechť nikam raději nechodí a sledují bedlivě všechny seriály, ať jsou v obraze.

• Pěkný den, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s paní doktorkou. Dnes jsem u ní byl s vazivovým výrustkem na stehně, čekal sem, že se na něj podívá a na někdy mě objedná na zákrok. Dopadlo to mnohem lépe, po prohlédnutí mi v místě aplikovala umrtvení a vzápětí fibrom odstranila termokauterem. Necítil jsem vůbec nic, akorát pak trošku smradu spálené kůže (nedílná součást této metody) a neukápla ani kapka krve :) Za 10 minut sem byl pryč. Lepší doktorku jsem v životě nepotkal! A ještě mají v čekárně noviny Polahoda, které jsou plné pozitivních zpráv 8-)

• Hezký den každému, kdo si tento příspěvek čte. Měla jsem velké problémy s akné a i přes opakouvanou snahu mojí obvodní lékařky ho vyléčit nějakou vodičkou se zinkem, kterou když jsem vysadila se akné znovu objevilo a pak podobnou snahou lékařky na kožní ambulanci v našem městě (napsala mi v podstatě to samé jen vyráběné pod jinou značkou) mi známá doporučila návštěvu u paní doktorky Kubíčkové. Po lécích, které mi paní doktorka předepsala, jsem zaznamenala téměř okamžité zlepšení. Dnes už léky neužívám a akné se mi už nevrátilo a celkově mám i lepší pleť. Každému, kdo má nějaké problémy můžu tedy paní doktorku vřele doporučit, ať už kvůli znalostem a schopnosti léčit, tak i díky jejímu skvělému přístupu.

• D

Paní doktorka Kubíčková je především obdivuhodná dáma, navíc maximálně erudovaná, laskavá, prostě bezkonkurenční! Můj problém byla ochotná přesně diagnostikovat a rychle , účinně léčit s nevídanou pečlivostí. S tak komplexním pojetím, vstřícností a přátelským úsměvem je naprostou výjimkou mezi ostatními lékaři. Jako pacientka jsem ještě nikdy podobný přístup nezažila.A milá sestřička, která umí pacienta hezky uklidnit, paní doktorku v týmu doplňuje.Velké díky, paní doktorko, za vše. Především slušným pacientům bych proto ráda ordinaci pí.MuDr. Kubíčkové vřele doporučila. Vděčná pacientka D. Nováková, Brno

• M

Chodím k paní doktorce Kubíčkové už třetím rokem a můžu potvrdit, že je opravdu báječná. Snaží se pacientům vždy vyhovět, udělat pro ně maximum a skvěle se s ní povídá:)

• R

Paní doktorka je skutečně výborná. Vybrala jsem si ji na základě zdejších doporučení a mohu i dál předat mé doporučení, je opravdu velmi empatická, se smyslem pro humor a velký odborník! A ekzém se mi okamžitě po návštěve u ní zlepšil o 100 %. Rozhodně doporučuji! A hlavně žádné čekání v narvané čekárně!

• Paní doktorka Kubíčková je výborný člověk, který se snaží vždy vyhovět pacientovi a udělat pro něho maximum. Jsem rád, že k ní chodím, za dobu, co ji navštěvuji se mi atopický ekzém o něco zlepšil a napsala mi po dlouhé době něco jiného, co jsem od předešlé lékařky nikdy nedostal. Děkuji za skvělou péči a přístup.:) Matěj Slavík

• Můžu doporučit, paní doktorka je příjemná, na nic si nehraje, problém si do podrobností vyslechne, vše vysvětlí a dá se s ní dobře pokecat...=0)

• Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, perfektně daný problém vysvětlí i laikovi, zkrátka super.

• Paní doktorka je výborná, odborník na svém místě, nesmírně milá a vychází pacientům max. vstříc. Návštěva u ní je příjemná a pacienty bere opravdu v objednaný čas, čehož si nesmírně cením. Všem paní doktorku vřele doporučuji.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online