MUDr.

Dermatolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře
  • Znaménka na prsu

Dobrý den paní doktorko,
    na prsu mám tři nová vystouplá znaménka.Maminka má bazaliomy, které chodí vyřezávat nemohlo by to být to stejné?Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Zuzana Kubíčková

Dobrý den, samozřejmě, že můžete mít větší sklony ke tvorbě basaliomů, ale bez toho, abych Vás prohlédla, opravdu nemohu říct o co se jedná. Pěkný den a zdravím, klidně se přiďte ukázat.... ZK

• Dobrý den paní doktorko,

Již několik let mě trápí mnohočetné bazaliomy v oblasti hlavy a krku. Je mi 37 let. Mám za sebou několik chirurgických zákrokú, ale bylo mi řečeno, že vše se řezáním řešit v mém případě nedá. Rád bych se proto zeptal na váš názor ohledně jiných lékařských metod,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Zuzana Kubíčková

Dobrý den, na našem pracovišti je možné provedení kryoterapie, fototerapii zde však neaplikujeme.
    Opravdu by byla lepší osobní návštěva. S pozdravem Kubíčková

Adresy

• Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18
    636 00 Brno, jihomoravský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Odstranění znamének laserem
  • Exté - stomatologické centrum

Masarykova 12/318, Brno-střed
    60200 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna Více

Služby

Odstranění znamének laserem

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Hezký den každému, kdo si tento příspěvek čte. Měla jsem velké problémy s akné a i přes opakouvanou snahu mojí obvodní lékařky ho vyléčit nějakou vodičkou se zinkem, kterou když jsem vysadila se akné znovu objevilo a pak podobnou snahou lékařky na kožní ambulanci v našem městě (napsala mi v podstatě to samé jen vyráběné pod jinou značkou) mi známá doporučila návštěvu u paní doktorky Kubíčkové. Po lécích, které mi paní doktorka předepsala, jsem zaznamenala téměř okamžité zlepšení. Dnes už léky neužívám a akné se mi už nevrátilo a celkově mám i lepší pleť. Každému, kdo má nějaké problémy můžu tedy paní doktorku vřele doporučit, ať už kvůli znalostem a schopnosti léčit, tak i díky jejímu skvělému přístupu.

• D

Paní doktorka Kubíčková je především obdivuhodná dáma, navíc maximálně erudovaná, laskavá, prostě bezkonkurenční! Můj problém byla ochotná přesně diagnostikovat a rychle , účinně léčit s nevídanou pečlivostí. S tak komplexním pojetím, vstřícností a přátelským úsměvem je naprostou výjimkou mezi ostatními lékaři. Jako pacientka jsem ještě nikdy podobný přístup nezažila.A milá sestřička, která umí pacienta hezky uklidnit, paní doktorku v týmu doplňuje.Velké díky, paní doktorko, za vše. Především slušným pacientům bych proto ráda ordinaci pí.MuDr. Kubíčkové vřele doporučila. Vděčná pacientka D. Nováková, Brno

• M

Chodím k paní doktorce Kubíčkové už třetím rokem a můžu potvrdit, že je opravdu báječná. Snaží se pacientům vždy vyhovět, udělat pro ně maximum a skvěle se s ní povídá:)

• R

Paní doktorka je skutečně výborná. Vybrala jsem si ji na základě zdejších doporučení a mohu i dál předat mé doporučení, je opravdu velmi empatická, se smyslem pro humor a velký odborník! A ekzém se mi okamžitě po návštěve u ní zlepšil o 100 %. Rozhodně doporučuji! A hlavně žádné čekání v narvané čekárně!

• Paní doktorka Kubíčková je výborný člověk, který se snaží vždy vyhovět pacientovi a udělat pro něho maximum. Jsem rád, že k ní chodím, za dobu, co ji navštěvuji se mi atopický ekzém o něco zlepšil a napsala mi po dlouhé době něco jiného, co jsem od předešlé lékařky nikdy nedostal. Děkuji za skvělou péči a přístup.:) Matěj Slavík

• Můžu doporučit, paní doktorka je příjemná, na nic si nehraje, problém si do podrobností vyslechne, vše vysvětlí a dá se s ní dobře pokecat...=0)

• Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, perfektně daný problém vysvětlí i laikovi, zkrátka super.

• Paní doktorka je výborná, odborník na svém místě, nesmírně milá a vychází pacientům max. vstříc. Návštěva u ní je příjemná a pacienty bere opravdu v objednaný čas, čehož si nesmírně cením. Všem paní doktorku vřele doporučuji.

• Zdravím všechny,
    k paní doktorce jsem vyrazil díky těmto recenzím 150km vlakem. Byl jsem přijat hned druhý den po telefonátu a ještě o hodinu dříve než bylo domluveno. Měl jsem šeredně oteklý a fialový prsteníček na pravé ruce - přemrznutí , vznik prasklinek-neošetřil jsem si to a zanítilo se to. Postupovalo mi to měsíc od prvního článku až k ruce. Kortikoidy mi nepomohly od obvodního lékaře (Beloderm). Paní doktorka zkonzultovala můj problém ihned s jinou lékařkou, která se na mně i osobně podívala. Napsala mi ATB v masti i vnitřně (od toho jsem sám po kladném výsledku rozboru krve odstoupil). Dodatečně mi telefonicky doporučila mast Lioton, což jí poradil primář. Jeho použití opravdu sedí na můj typ problému. Aplikoval jsem jej 2 týdny (+ Pangamin na podporu imunity a Selzink Plus kvůli kůži). Po 11 dnech se dostavilo viditelné zlepšení, už to vypadalo a vypadá zase jako prst. Skvělý přístup a zájem, přímo bleskové vyšetření (u nás by mně nejlepší kožní vzala až po 3 měsících, odkázala mně na jiné a podstatně slabší kolegyně :-( ). Přeji paní doktorce vše nejlepší a stejnou úspěšnost u vás všech, jako měla se mnou. Vladimír Pecina

• Moc bych chtěla poděkovat paní doktorce za profesionální a lidský přístup ke mně jako k pacientce. Její vystupování je velmi příjemné,ochotné ,vždy pomůže a perfektně daný problém pro mne jako pro laika vysvětlí. Přála bych si jako pacient,setkávat se i v jiných ordinacích s takovým přístupem. Děkuji, Jitka Halamová

Lékař, ke kterému se můžete objednat online