Dnes mi bylo odstraněno znaménečko na nosánku. Citlivě a něžně. Bezbolestně, i přes moji paniku. A bonus navíc: milá paní doktorka má smysl pro humor! Pohoda panuje kolem dokola. Sestřičky usměvavé a vstřícné. Tedy opravdu vřele doporučuji návštěvu. Nikoliv však prudícím seniorům. Ti nechť nikam raději nechodí a sledují bedlivě všechny seriály, ať jsou v obraze.

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno
Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče) (mapa)

Odstranění znamének laserem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Odstranění znamének laserem

Pěkný den, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s paní doktorkou. Dnes jsem u ní byl s vazivovým výrustkem na stehně, čekal sem, že se na něj podívá a na někdy mě objedná na zákrok. Dopadlo to mnohem lépe, po prohlédnutí mi v místě aplikovala umrtvení a vzápětí fibrom odstranila termokauterem. Necítil jsem vůbec nic, akorát pak trošku smradu spálené kůže (nedílná součást této metody) a neukápla ani kapka krve :) Za 10 minut sem byl pryč. Lepší doktorku jsem v životě nepotkal! A ještě mají v čekárně noviny Polahoda, které jsou plné pozitivních zpráv 8-)

Hezký den každému, kdo si tento příspěvek čte. Měla jsem velké problémy s akné a i přes opakouvanou snahu mojí obvodní lékařky ho vyléčit nějakou vodičkou se zinkem, kterou když jsem vysadila se akné znovu objevilo a pak podobnou snahou lékařky na kožní ambulanci v našem městě (napsala mi v podstatě to samé jen vyráběné pod jinou značkou) mi známá doporučila návštěvu u paní doktorky Kubíčkové. Po lécích, které mi paní doktorka předepsala, jsem zaznamenala téměř okamžité zlepšení. Dnes už léky neužívám a akné se mi už nevrátilo a celkově mám i lepší pleť. Každému, kdo má nějaké problémy můžu tedy paní doktorku vřele doporučit, ať už kvůli znalostem a schopnosti léčit, tak i díky jejímu skvělému přístupu.

Paní doktorka Kubíčková je především obdivuhodná dáma, navíc maximálně erudovaná, laskavá, prostě bezkonkurenční! Můj problém byla ochotná přesně diagnostikovat a rychle , účinně léčit s nevídanou pečlivostí. S tak komplexním pojetím, vstřícností a přátelským úsměvem je naprostou výjimkou mezi ostatními lékaři. Jako pacientka jsem ještě nikdy podobný přístup nezažila.A milá sestřička, která umí pacienta hezky uklidnit, paní doktorku v týmu doplňuje.Velké díky, paní doktorko, za vše. Především slušným pacientům bych proto ráda ordinaci pí.MuDr. Kubíčkové vřele doporučila. Vděčná pacientka D. Nováková, Brno

Chodím k paní doktorce Kubíčkové už třetím rokem a můžu potvrdit, že je opravdu báječná. Snaží se pacientům vždy vyhovět, udělat pro ně maximum a skvěle se s ní povídá:)

Paní doktorka je skutečně výborná. Vybrala jsem si ji na základě zdejších doporučení a mohu i dál předat mé doporučení, je opravdu velmi empatická, se smyslem pro humor a velký odborník! A ekzém se mi okamžitě po návštěve u ní zlepšil o 100 %. Rozhodně doporučuji! A hlavně žádné čekání v narvané čekárně!

Paní doktorka Kubíčková je výborný člověk, který se snaží vždy vyhovět pacientovi a udělat pro něho maximum. Jsem rád, že k ní chodím, za dobu, co ji navštěvuji se mi atopický ekzém o něco zlepšil a napsala mi po dlouhé době něco jiného, co jsem od předešlé lékařky nikdy nedostal. Děkuji za skvělou péči a přístup.:) Matěj Slavík

Můžu doporučit, paní doktorka je příjemná, na nic si nehraje, problém si do podrobností vyslechne, vše vysvětlí a dá se s ní dobře pokecat...=0)

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, perfektně daný problém vysvětlí i laikovi, zkrátka super.

Paní doktorka je výborná, odborník na svém místě, nesmírně milá a vychází pacientům max. vstříc. Návštěva u ní je příjemná a pacienty bere opravdu v objednaný čas, čehož si nesmírně cením. Všem paní doktorku vřele doporučuji.

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno

Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Cena není uvedená

Masarykova 12/318, Brno

Exté - stomatologické centrum

Cena není uvedená

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den paní doktorko,
    na prsu mám tři nová vystouplá znaménka.Maminka má bazaliomy, které chodí vyřezávat nemohlo by to být to stejné?Děkuji

Dobrý den, samozřejmě, že můžete mít větší sklony ke tvorbě basaliomů, ale bez toho, abych Vás prohlédla, opravdu nemohu říct o co se jedná. Pěkný den a zdravím, klidně se přiďte ukázat.... ZK

MUDr. Zuzana Kubíčková

• Dobrý den,
    měl bych prosím dotaz: je možné se nakazit např. kapavkou při chráněném orálním styku (kondom)?
    V sobotu večer mně byl poskytnut orální sex, kdy jsem použil kondom, plus slečna si pomáhala rukou.
    Od neděle ráno až do dnešní doby musím celkem často chodit na záchod - čůrat, první dva dny to bylo v pohodě, od středy mě už trochu "svědí, pálí" ústí močové trubice (nevím, zda to není způsobené právě častým chozením na záchod).
    Jinak při čůrání mě nic nepálí, nebolí. Teplotu nemám a výtok, který je touto nemocí známý, taky není.
    Můžete mně prosím poradit?
    Děkuji.

MUDr. Zuzana Kubíčková