Zuzana Kubíčková, dermatolog Brno

MUDr. Zuzana Kubíčková

Dermatolog

44 názorů

Uložit


Adresy (2)

odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno
Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Odstranění znamének laserem


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Odstranění znamének laserem


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

 • korektivní dermatologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Odstranění znamének laserem


odloučené pracoviště - Zábrdovická 18, Brno

Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)


Masarykova 12/318, Brno

Exté - stomatologické centrum

Názory pacientů

5

Obecné skóre
44 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
L
Umístění: Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče) Jiný

Vystřídala jsem do 30let několik dermatologů, kteří neměli tolik zkušeností se spec. léčbou akné jako paní doktorka. Vždy jsem dostávala mazadla, stav se obvykle lepšil buď dočasně a nebo spíš nahodile třeba podle ročního období. Paní doktorka mé problémy vyslechla a nebagatelizovala ( stylem - to je typem kůže, budete to tak už holt mít, vždyť to není ještě „tak hrozné“) a radikálnější léčbu mi naopak sama doporučila. Vše velice pečlivě vysvětlila. Celý půlroční proces jsem byla pod dohledem - vedlejší účinky vůbec nepřišly a už přes 3 roky!!! je má pleť v podstatě bezproblémová. Desetiletí jsem se přitom potýkala s bolestivým a velmi svědícím akné nejen po obličeji, ale i těle, kdy jsem se styděla vzít výstřih nebo ukázat v plavkách záda. A bez make-upu jsem se nechtěla už vidět ani sama. Psychika tedy také nic moc. Zkusila jsem předtím v průběhu let všechny přírodní možnosti, gastroenterologické vyšetření, alergologické vyšetření, různé typy stravy i eliminační diety, doplňky, pitné kůry... Utratila jsem desetitisíce za přípravky, návštěvy kosmetičky (i každý týden) a nákladné biostimulační laserové kůry, chemické peelingy. Zbytečně jsem se hodně opalovala nebo chodila do solária - dělala cokoli, co v tu chvíli trochu zabíralo. V péči dermatologů jsem byla celou dobu, ale až paní doktorka Kubíčková nečekala, že se to třeba ještě spraví věkem (čemuž ani po 30ti nic nenasvědčovalo) a akné i problémů s ním spojených mě opravdu léčbou zbavila. Jediné čeho lituji, že jsem se k ní nedostala dříve. Moc děkuji!!!


V
Umístění: Exté - stomatologické centrum odstranění znamének laserem

Děkujeme paní doktorce za další bezbolestné ošetření znamének .Jako vždy krásná práce,přesnost,profesionalita.
Dokonalá spolupráce lékaře a sestry,radost se u Vás nechat ošetřit.DOPORUČUJI Viki +mamka

MUDr. Zuzana Kubíčková

Vikinko moc děkuji za Tvá slova. Přeji Ti k dnešnímu svátku ať jsi stále tak krásná a příjemná slečna... je radost mít tak milé pacienty.
Buď zdravá a veselá a zase někdy nashle.....


L
Ověřeny pacient
Umístění: Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče) odstranění znamének laserem

Paní doktorka je moc příjemná a profesionální. Znaménka odstranila šetrně s řádným poučením. Určitě doporučuji.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Vojenská nemocnice Brno (ambulantní péče)

Byla jsem u paní doktorky Kubíčkové na odstranění znaménka na čele a mohu říci, že paní doktorka je skutečný profesionál. Znaménko mi odstranila bezbolestně, jizva se mi nádherně zhojila, paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. S lepším přístupem lékaře k pacientovi, než jaký má paní doktorka, jsem se takřka nesetkala. Paní doktorka je empatická, erudovaná, vysoce profesionální i lidská, ne jako řada jiných doktorů, kteří berou pacienta jen jako kus. Doporučuji!


Ověřeny pacient

Dnes mi bylo odstraněno znaménečko na nosánku. Citlivě a něžně. Bezbolestně, i přes moji paniku. A bonus navíc: milá paní doktorka má smysl pro humor! Pohoda panuje kolem dokola. Sestřičky usměvavé a vstřícné. Tedy opravdu vřele doporučuji návštěvu. Nikoliv však prudícím seniorům. Ti nechť nikam raději nechodí a sledují bedlivě všechny seriály, ať jsou v obraze.


Ověřeny pacient

Pěkný den, rád bych se s vámi podělil o skvělou zkušenost s paní doktorkou. Dnes jsem u ní byl s vazivovým výrustkem na stehně, čekal sem, že se na něj podívá a na někdy mě objedná na zákrok. Dopadlo to mnohem lépe, po prohlédnutí mi v místě aplikovala umrtvení a vzápětí fibrom odstranila termokauterem. Necítil jsem vůbec nic, akorát pak trošku smradu spálené kůže (nedílná součást této metody) a neukápla ani kapka krve :) Za 10 minut sem byl pryč. Lepší doktorku jsem v životě nepotkal! A ještě mají v čekárně noviny Polahoda, které jsou plné pozitivních zpráv 8-)


Ověřeny pacient

Hezký den každému, kdo si tento příspěvek čte. Měla jsem velké problémy s akné a i přes opakouvanou snahu mojí obvodní lékařky ho vyléčit nějakou vodičkou se zinkem, kterou když jsem vysadila se akné znovu objevilo a pak podobnou snahou lékařky na kožní ambulanci v našem městě (napsala mi v podstatě to samé jen vyráběné pod jinou značkou) mi známá doporučila návštěvu u paní doktorky Kubíčkové. Po lécích, které mi paní doktorka předepsala, jsem zaznamenala téměř okamžité zlepšení. Dnes už léky neužívám a akné se mi už nevrátilo a celkově mám i lepší pleť. Každému, kdo má nějaké problémy můžu tedy paní doktorku vřele doporučit, ať už kvůli znalostem a schopnosti léčit, tak i díky jejímu skvělému přístupu.


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kubíčková je především obdivuhodná dáma, navíc maximálně erudovaná, laskavá, prostě bezkonkurenční! Můj problém byla ochotná přesně diagnostikovat a rychle , účinně léčit s nevídanou pečlivostí. S tak komplexním pojetím, vstřícností a přátelským úsměvem je naprostou výjimkou mezi ostatními lékaři. Jako pacientka jsem ještě nikdy podobný přístup nezažila.A milá sestřička, která umí pacienta hezky uklidnit, paní doktorku v týmu doplňuje.Velké díky, paní doktorko, za vše. Především slušným pacientům bych proto ráda ordinaci pí.MuDr. Kubíčkové vřele doporučila. Vděčná pacientka D. Nováková, Brno


M
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce Kubíčkové už třetím rokem a můžu potvrdit, že je opravdu báječná. Snaží se pacientům vždy vyhovět, udělat pro ně maximum a skvěle se s ní povídá:)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den paní doktorko,

  Již několik let mě trápí mnohočetné bazaliomy v oblasti hlavy a krku. Je mi 37 let. Mám za sebou několik chirurgických zákrokú, ale bylo mi řečeno, že vše se řezáním řešit v mém případě nedá. Rád bych se proto zeptal na váš názor ohledně jiných lékařských metod, jako je např. kryoterapie a fototerapie. Chápu, že bych se měl přijít ukázat, ale bohužel se nemohu dovolat.

  Mockrát předem děkuji.

  Dobrý den, na našem pracovišti je možné provedení kryoterapie, fototerapii zde však neaplikujeme.
  Opravdu by byla lepší osobní návštěva. S pozdravem Kubíčková

  MUDr. Zuzana Kubíčková

 • Dobrý den paní doktorko,
  na prsu mám tři nová vystouplá znaménka.Maminka má bazaliomy, které chodí vyřezávat nemohlo by to být to stejné?Děkuji

  Dobrý den, samozřejmě, že můžete mít větší sklony ke tvorbě basaliomů, ale bez toho, abych Vás prohlédla, opravdu nemohu říct o co se jedná. Pěkný den a zdravím, klidně se přiďte ukázat.... ZK

  MUDr. Zuzana Kubíčková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

 • korektivní dermatologie