Praktický lékař stomatolog
Husova 2/2846, Přerov

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Tuhle ordinaci bych určitě nikomu nedoporučila. Paní lékářka mi odmítla ošetřit akutní kazy. Ošetří mě prý pod podmínkou, až podstoupím dentální hygienu. Byla jsem tedy dvakrát na dentální hygieně, po tomto se mi rozpadl další zub. Přišla mi zpráva, že pokud nebudu chodit na dentální hygienu, ruší návštěvu lékařky a neošetří mi již naplánované kazy v ústech. Opravdu "empatický" přístup celého kolektivu.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

K paní doktorce jsem přešel protože má doktorka šla do důchodu.Ze začátku přístup super.9 le jsem nosil rovnátka,kromě osmiček jsem měl všechny zuby!Po pár návštěvách 2 zuby venku.Jeden z důvodu že byly potřeba udělat kanálky ale ty paní doktorka nedělá ať si počkám 2 měsíce na kolegyni která přijde z mateřské,ale ne na pojišťovnu oni to takhle nedělají,jen hotově.Po pár dnech se bolest zubu nedala vydržet,přišel jsem brzy ráno ještě před ordinační dobou,tak jak to většina lékařů dělá.Sestra mi řekla-mi to takhle neděláme.Po velkém naléháni na paní doktorku jsem byl teda přijmut a zub mi vytrhla.Potom mi na další navštěvě nakonec opravovala další zub kde byl jenom kaz.Po pár dnech zub začal strašně bolet,takže jsem přišel opět na opravu.Sestra že jsou pro dnešek plní a že mě nemá kam dát,po naléhání na paní doktorku mě nakonec vzala,kde mi řekla že tam jsou opět potřeba udělat kanálky a že to teda zkusí....podařilo se.Po pár dnech mi vypadla dezinfekční vložka,ihned jsem volal sestře,ta mi opět řekla že jsou plní že mám přijít na domluvenou kontrolu.Mezi tím se zub zanítil a musel opět ven!!Řekl jsem sestře ať mi dá kartu že k nim už chodit nechci.Nedala......takže bomba,mi to takhle neděláme,mi to takhle neděláme,kartu jsem nedostal a mám do teď problém sehnat zubaře,protože jsem registrován u nich!!!!

MUDr. Zuzana Halířová

Dobrý den pane Jehlář,
po přečtení vašeho hodnocení mi to nedalo a podívala se do dokumentace.
Ani jeden ze zákroků jsem vám neprováděla já. Byl jste v péči
Dr. Sarvašové. Ráda bych podotkla, že každému pacientovi se osobně představujeme, tak by možná nebylo špatně si příště aspoň zapamatovat jméno ošetřujícího lékaře.
Pokud chcete přijít na ošetření mimo domluvený termín /na který jste se mimo jiné sám 3x bez omluvy nedostavil / je nutné se domluvit se sestrou na akutním ošetření ..
Co se týče změny lékaře, toho můžete měnit káždé 3 měsíce dle vašeho přání .. A předchozí lékař vám vystaví výpis z dokumentace, kartu vám samozřejmě dát nemůže, ta zůstává k dispozici pro případné kontroly zdravoních pojišťoven.
K ostatním věcem se z profesního hlediska vyjadřovat nemůžu ..
S pozdravem, MUDr. Halířová

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka ma velice profesionální přístup. Navštěvuje jí má dcera. Ja jsem od poslední návštěvy zas o něco chytřejší ohledně, kdy dceři trhala zoubek, který nechtěl pustit na svět nový - na to už děti netrápí doktor/ka injekci, ale že existuje umrtvovaci pasta na bezbolestnou extrakci zubu.

Paní doktorka nám napravuje "chyby" minulých lékařů, jsme spokojena celá rodina....Všechny děvčata jsou tam hodně pozitivní a milé...

přešli jsme k paní zubařce celá rodina a jsme velmi spokojeni. velmi milá a pečlivá. sestřička taky úžasná!

Naprostá spokojenost !

Paní doktorku můžu jen a jen doporučit.Od malička jsem poseroutka a jít k zubaři pro mě vždy byl nadlidský ůkol, od té doby co jsem začala chodit k paní zubařce se na navštěvu těším a nemám strach.Vše pečlivě vysvětlí, je milá, citlivá a pečlivá.Teď čekám své druhé miminko a paní zubařka má se mnou trpělivost, miminko mi bere vše co může, ale paní doktorka má zlaté ručičky a dokáže opravdové zázraky. Valentová

Zlatýýý ručičky !!! Má cit pro tuto práci a její sestra (zdravotní) to je anděl !

Úplně super!!!

Děkuji paní doktorce za záchranu. Když jsem k ní přešel v roce 2007, tak jsem měl mimo jiné několik neléčených zánětů. Je pečlivá a důsledná i když to někdy znamená čekaní na vyšetření. Ale na dobrého stomatologa se vyplatí čekat. Herman