Zuzana Halířová, zubař Přerov

Zubař Více

Husova 2/2846, Přerov
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka ma velice profesionální přístup. Navštěvuje jí má dcera. Ja jsem od poslední návštěvy zas o něco chytřejší ohledně, kdy dceři trhala zoubek, který nechtěl pustit na svět nový - na to už děti netrápí doktor/ka injekci, ale že existuje umrtvovaci pasta na bezbolestnou extrakci zubu.

Paní doktorka nám napravuje "chyby" minulých lékařů, jsme spokojena celá rodina....Všechny děvčata jsou tam hodně pozitivní a milé...

přešli jsme k paní zubařce celá rodina a jsme velmi spokojeni. velmi milá a pečlivá. sestřička taky úžasná!

Naprostá spokojenost !

Paní doktorku můžu jen a jen doporučit.Od malička jsem poseroutka a jít k zubaři pro mě vždy byl nadlidský ůkol, od té doby co jsem začala chodit k paní zubařce se na navštěvu těším a nemám strach.Vše pečlivě vysvětlí, je milá, citlivá a pečlivá.Teď čekám své druhé miminko a paní zubařka má se mnou trpělivost, miminko mi bere vše co může, ale paní doktorka má zlaté ručičky a dokáže opravdové zázraky. Valentová

Zlatýýý ručičky !!! Má cit pro tuto práci a její sestra (zdravotní) to je anděl !

Úplně super!!!

Děkuji paní doktorce za záchranu. Když jsem k ní přešel v roce 2007, tak jsem měl mimo jiné několik neléčených zánětů. Je pečlivá a důsledná i když to někdy znamená čekaní na vyšetření. Ale na dobrého stomatologa se vyplatí čekat. Herman

Nejen úžasná lékařka, ale také báječný milý človíček, kterou máme moc moc rádi. Děkujeme za zubíky tetinko naše. Martina Služy

Paní doktorka mi pomohla odnaučit mou dceru od dudlíku.Já dělala strašně dlouho co jsem mohla a paní doktorka to zvládla během jedinénávštěvy v ordinaci.Takže vřele doporučuji:-)