Slovenská 5, Olomouc

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 700 Kč

Od 900 Kč

Psychologie pro duši

Kreativně kombinuji tradiční a alternativní přístupy, věnuji se terapií vnitřního dítěte, vnitřní ženy a muže, stínů, rodové paměti, vztahů. Používám ...

• psychoterapie

Umístění: Psychologie pro duši individuální psychoterapie

Paní Faldynovou mohu jen doporučit. Provedla mne několika těžkými životními zkouškami, vedla mne k rozklíčování problému a navedla na cestu k jeho řešení a díky tomu jsem se vždy dokázala posunout v životě dál a jsem ji za to moc vděčná. Je velmi milá, empatická a má moji plnou důvěru. Je to člověk, který svou práci dělá s citem a srdcem.

Umístění: Psychologie pro duši psychologické konzultace

Mohu jen doporučit! Paní Faldynová je člověk na svém místě, je empatická, milá, umí dobře rozklíčovat problém a navést na řešení problému. Hodně mne v životě pomohla a posunula dál. Jsem ráda, že je... Děkuji

Umístění: Psychologie pro duši psychologické konzultace

Paní Faldynovou vřele doporučuji pro její vstřícné jednání, ochotu, porozumění, rychlost při objednání na konzultaci a snahu pomoci při řešení problému.
Prostředí je příjemné, zajímavé a bezpečné.

Umístění: Psychologie pro duši individuální psychoterapie

Paní Faldynová je velmi milá, empatická, profesionální, rychle získala mou důvěru. Moc mi pomohla postupně řešit jednotlivé problémy a rozpoznat své emoce. Prošla jsem náročným obdobím, každá terapie mě posunula o kus dál v osobním rozvoji. Pomáhá mi poznávat a odbourávat rodové vzorce. U paní Faldynové se cítím v bezpečí, prostředí je útulné a přívětivé. Děkuji za užitečné rady a praktiky, které mohu použít i v běžných situacích. Velmi pozitivní je i rychlost objednání. Určitě doporučuji všem, kteří hledají něco víc než jen lékařský přístup.

Umístění: Psychologie pro duši psychologické konzultace

K pani Faldynovej chodím už takmer rok a po každom sedení sa cítim lepšie. Je neuveriteľne empatická, chápavá a dokáže vždy odhadnúť čo potrebujem - či byť uznaná v probléme ktorý mám a prejsť si ho emocionálne, alebo nastaviť zrkadlo, keď si sama kladiem prekážky/padám do škodlivého správania. Je mi u nej vždy príjemne a veľmi si cením, že dokáže nájsť rýchly termín. Absolvovala som aj jeden kurz, ktorý tiež organizuje, a môžem len odporučiť.
Pani Faldynová je profesionál, ktorý vždy dáva svojim klientom maximum, či už ide o jej čas, pomoc so spracovaním emócii, edukáciu či ďalšie praktické rady. :)

Umístění: Psychologie pro duši individuální psychoterapie

Paní Faldynová je skvělý člověk který mi moc pomáhá při zvládnutí složitých životních situací. Zvolení právě ji, neuděláte chybu. Moc doporučuji

Umístění: Psychologie pro duši individuální psychoterapie

Terapie mi maximálně vyhovují. Oceňuji možnost rychlého objednání, popřípadě konzultace po telefonu.

Z komunikace s terapeutkou cítím vždy empatii, upřímný zájem, snahu pomoci. Vyhovuje mi možnost využití různých technik a postupů.

Mohu potvrdit, že výsledky se opravdu dostavují. Práci na své osobnosti považuji za nejlepší možnou investici.

Paní psychoterapeutka mi pomohla zvládnout rozmanité rodinné krize, rozvod, úmrtí blízkého člověka i velice těžké období, kdy mému dítěti bylo diagnostikováno závažné postižení...

Návštěvy u ní jsou vždy podnětné, obohacující, poskytují mi úlevu, ale i potřebné "nakopnutí" vedoucí ke spokojenějšímu životu.

Ze srdce doporučuji, děkuji a hodnotím 10/10 :-)

Paní Zuzanka mi byla doporučena mojí přítelkyní.
Už při prvním telefonickém objednání byla velice vstřícná a snažila se vyhovět při výběru termínu konzultace. Jsem ze severních Čech, takže připadala v úvahu pouze online konzultace.
Velice mi paní Zuzanka pomohla s mojí nelehkou životní situací svým empatickým, laskavým a profesionálním přístupem.
Myslím, že se ještě uslyšíme :) .
Děkuji Vám.

Umístění: Psychologie pro duši individuální psychoterapie

Paní Faldynové děkuji za laskavou, profesionální a velmi efektivní pomoc. Provedla mne náročným životním obdobím a já jsem se po každém dalším sezení cítila silnější, rozhodnější a hlavně šťastnější. Díky citlivému přístupu a plnému zájmu, který jsem vždy vnímala, jsem rychle získala plnou důvěru. Z široké škály technik, jsem si některé pod vedením paní Faldynové osvojila a naučila se tak pomoci i sama sobě. Každému, kdo na některé situace ve svém životě nechce být sám, přeji tuto nezapomenutelnou zkušenost.
Děkuji Jitka S

Umístění: Psychologie pro duši Jiný

Empatie, laskavost, vytvoření bezpečného prostoru, nepopsatelný pocit úlevy , když z vás spadne tíha prožívaného, neboť v magistře Faldynové cítíte oporu, podporu a fakt, že člověka nehodnotí, ale provází k lepším dnům. Za sebe mohu jenom doporučit