Hotovost

Odstranění mateřských znamének +4 Více

Odstranění znamének

Omlazení pleti

Vyhlazení vrásek

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Novinka!

Omlazení pleti

Vyhlazení vrásek

Vyšetření mateřských znamének

Kožní ordinace - MUDr. Zora Jakubíková s.r.o.

Umístění: Kožní ordinace - MUDr. Zora Jakubíková s.r.o.

Stotožňujem sa s názorom, že pani doktorka aj napriek tomu, že je je dermatológ rieši problém na diaľku s absolútnym nezáujmom. Zo svojej stoličky zhodnotí Váš problém, v podstate ale predpíše čo potrebujete. Ak by ste chceli len recept a prídete 10 minút pred skončením prac. doby tak má tak isto problém ho vystaviť lebo má už vypnutý pc. Teraz sa snažím dovolať do ordinácie už 3 týždeň práve kvôli receptu a telefon nedvíha a ani nezavolá naspäť.

Umístění: Kožní ordinace - MUDr. Zora Jakubíková s.r.o.

Výborná lékařka, navíc - moc příjemná a milá! Chodím k paní doktorce již několik let, a jsem s ní a jejím přístupem k pacientovi nad míru spokojená! Veškeré úkony provádí velice pečlivě a hlavně - má cit a je ohleduplná k pacientům. Moc jí děkuji!

Paní doktorka Jakubíková je příjemná a velmi dobrá doktorka, která rozumí svojí lékařské profesi.Vždy odhadne správnou léčbu a je také dobrý chirurg, když je potřeba odstranit nežádoucí kožní problém. Mohu jen chválit.
Zdeněk Liška

Paní doktorka mi velmi pomohla při akutním problému, a za to jí děkuji, a že není vyloženě usměvavá ani milá, mi nevadí, je důležité, že mi pomohla.

Celkem se divím, že oaní doktorku tu všichni hodnotí jako sympatickou a usměvavou. Na mě tedy vyloženě nepříjemná nebyla, ale že bych z její strany cítila nějakou vstřícnosta zájem, to se taky nedá úplně říct. Celkově jsem si z návštěvy neodnesla příjemný pocit. Nic moc nekomentovala, mé dotazy spíš odbyla. Při obou návštěvách jsem byla z ordinace natošup. Můj problém zhodnotila letmým pohledem zdálky a předepsala masti, které nepomohly. Vzhledem k tomu, že problém jsem zatím u dalšího kožaře neřešila, nemohu zhodnotit, zda její léčba byla správná, je to i možné. Ale kvůli přístupu raději zajdu jinam. Paní doktorku se mi už obtěžovat dále svými problémy nechce.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, moc sympatická a příjemná paní, věřím, že její léčba bude úspěšná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatiaľ som spokojný :) Objednávací systém funguje čo ma veľmi teší, kedže konečne človek nemusí čakať hodiny v čakárni, liečba zatiaľ tak isto úspešná :) doktorka milá, všetko vysvetlí ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojená, neboť jsem byla přijata k ošetření bez čekání a k vlastnímu provedení ošetření nemám připomínek.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě dobrý dojem. Uvidím, jak to bude dál. _____________________________________________________________________________

Chtěla bych upozornit, že ordinační doba p. doktory nezačíná v 7,30 ale v 8,10. Dnes jsem do ordinace přišla v 7,20, kvůli silné alergii. Doktorka mi řekla, že mně neošetří a objedná mě na jiný termín, který podle objednávajícího kalendáře byl za 2 týdny. Nechápala jsem, jak někdo může odmítnout ošetřit akutní případ. Bylo mi oznámeno, že u zubaře se také objednává. To je sice pravda, ale když tam někdo dojde hned z rána s akutními bolesti, je vždy ošetřen. To se v této ordinaci bohužel nedá, jelikož jak jsem už psala, ordinační doba není dodržena a pak se to samozřejmě nedá stihnout. Jenom malá rada: kdo neví kdy přesně dostane silnou alergii, vyberte si radši jinou ordinaci, v této nebudete ošetření.

Novinka!
Výplň rtů Juvéderm ULTRA SMILE Vám přináší vynikající výsledky: