Ortopedie
Školní 3/476, Lovosice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedie Bolesti kloubů a paty

Zkušenosti s tímto doktorem mám, když mi bylo 15 let. Nevěděl si rady a prý, když mě bolí klouby , tak ať beru Brufen. Nyní zkušenost s s ostruhou na patě. Prý se z toho nestřílí a nedá se s tím nic dělat. To, že chodí do ordinace pozdě je jeho vizitka. Za mě neschopný ortoped.

Souhlasím se všemi negativními názory, pan doktor je velmi arogantní.

velmi dobrý a zkušený ortoped.

Jsem 2 roky po operaci kyčle a jsem maximálně spokojena. Vůbec si neuvědomuji, že jsem operaci podstoupila. Nyní jsem 2 měsíce po náhradě kolenního kloubu a bolesti nemám. Takže pana doktora mohu jen chválit.

Od tohoto doktora mám v úmyslu přestoupit k někomu jinému, protože můj problém nebere vážně a zkrátka mi nijak nepomohl. Prostě něco předepíše a nazdar. Souhlasím, že z lidí dělá simulanty, místo toho, aby mi konečně pomohl, myslí si, že k němu chodím jen kvůli omluvenkám na cvičení, které stejně neberu, přičemž jiný můj problém zbagatelizoval natolik, že už se jím zkrátka vůbec nezabývá.

Víc není co dodat

Není to člověk na svém místě, určuje diagnózu, aniž by byl srozuměn se stavem pacienta, je velice nepříjemný až zlý. Povýšený nad všechny a myslí si, že všechno zná a všude byl. Velice nevhodně se vyjadřuje o stavu pacienta a jak už bylo řečeno níže, dělá z lidí simulanty.

Je prostě nejlepší.Se skalpelem si henom pohrává a jizva za rok není znát.

Věra

Nechápu, jak takovýto odborník má jen 33% ohodnocení. Vždyť k němu chodí téměř polovina Lovosic a 3/4 Mostu!!!! Lepšího a svědomitějšího ortopeda neznám!!!

Je to prostě zlatíčko...vlídný,citlivý,pečlivý..vřele doporučuji