Zdeňka Vojtková, praktický lékař Most

MUDr. Zdeňka Vojtková

Praktický lékař Více

18 názorů

Uložit


Adresa

ul. ČSA 38/2174, Most
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
18 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice arogantní člověk.
Nemám vždy dobrý pocit když k ní mám přijít. Povětšinou vás nenechá ani promluvit a říct co vás vlastně trápí nerada píše recepty přesvědčí vás aby jste si léky koupila u volnému prodeje To už bych tam taky nemusela kvůli tomu chodit


Z
Ověřeny pacient

Nedoporučuji!! Je to velmi arogantní doktorka. Neumí vyléčit, vše řeší paralenem, ibalginem atd. Když k ní přijedete tváří se jako kdyby jste jí obtěžovaly. Je velice neochotná a člověk jí musí doslova o všechno prosit. Když jsem tam přišel s tim že mám nejspíš angínu tak mi řekla že když jsem si určil diagnozu sám tak proč tam vůbec lezu. To je vážně jednání!! Ať radši odevzdá diplom !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Bohužel rovněž uvažuji o změně lékaře. Základní problém - naprosto nevyzpytytelné, překombinované a neustále se měnící ordinační hodiny. Nepamatuji si, kdy bych k této paní doktorce přišel na první pokus. Téměř vždy došlo k nějaké změně ordinačních hodin a musel jsem znovu. Paní doktorka má velice komplikovaný systém ordinačních hodin, který se mění podle letního času, zimního času, době zástupu, době bez zástupu, době dovolených apod. Není výjimkou situace, kdy má na dveřích 4 různé tabulky ordinačních hodin a vyznej se v tom paciente... Chápu, že objíždí více štací, ale tohle je prostě moc. Proč si tedy nezřídí webové stránky, nebo alespoň profil na Facebooku, když ví, že má takto komplikovaný harmonogram? Můžete zavolat, ale musíte se strefit do těch ordinačních hodin, co se pořád mění, takže se většinou stejně nedovoláte. Když už se člověk dostane do čekárny, musí vytrpět nevypnutelnou řvoucí reklamní televizi, neboť paní doktorka se rozhodla dělat do medicíny a do reklamy současně. Závažnější problém medicínského charakteru jsem s paní doktorkou řešit nemusel, takže nemohu posoudit diagnostické schopnosti - bez pochyby má dlouhou praxi a zná své lidi. Ovšem pokud žijete trochu hektičtějším životním stylem a potřebujete, aby se termíny dodržovaly, tak asi jděte o ordinaci dál.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Doktorka Vojtková je velice arogantní (a jak jsem zde vyčetl,tuto zkušenost nemám jenom já),neoplývá zrovna milým chováním k pacientovi,předepisuje jen léky,které pacient užívá dlouhodobě,na všechno by nejraději doporučovala Paralen,Olynt a Tantum verde.Její sestřička je pravý opak paní doktorky-je milá,ochotná,je na ní vidět,že jí práce baví a lidi má ráda (myslím tu novou sestřičku,ta stará byla naopak protivná a nepříjemná).Uvažuji o změně doktora,protože mi nevyhovuje jejich divná pracovní doba prapodivně rozdělená na letní a zimní čas a jak už jsem uvedl,tak i chování doktorky Vojtkové.Takže tuto doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je arogantní,nepustí ke slovu,nerada vám napíše jakékoliv doporučení a léky a jejich zvláštní pracovní doba je hrůza-nějaký zimní a letní čas-asi si paní doktorka nabrala velké sousto,protože jezdí ordinovat ještě do několika vesnic a honí koruny.Uvažuji o výměně doktora za příjemnějšího-jedinou věc kterou udělala správně je,že vyměnila tu svoji starou sestru za novou sestřičku,protože ta je aspon přijemná a milá,umí se bavit s lidmi-to ta stará měla povahu paní doktorky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


pomohla mi


Tato paní doktorka, pacientům většinou napovídá, to co není pravda a vůbec si neuvědomuje, že pacient si může vše ověřit,nechce psát léky, které smí a honí lidi k odborným lékařům, ale pouze k těm, kteří nevyžadují doporučení. S psaním doporučení má velký problém a většina pacientů si hledá pomoc u jiných lékařů.Mnozí by dávno utekli jinam, ale nechtějí dojíždět, když je lékař v místě a raději se dohadují, pokud si troufnou a raději trpí bez léčení.Poslal bych jí do důchodu.......


Ověřeny pacient

S doktorem jako je paní Vojtková jsem se ještě nesetkal. Nejen, že kompletně vše léčí paralenem, nevyslechne, je arogantní, ale člověk se jí musí prosit o doporučení na jiná vyšetření, protože jí to samotnou ani nenapadne a když si člověk žádá, tak je to strašný problém a paní Vojtková dělá velké zle, že to není potřeba. Jednou to u mne takhle (podle paní Vojtkové) nebylo potřeba a kdybych si nevyžádal vyšetření na neurologii, tak jsem přišel o ledvinu. Je jí v podstatě jedno co s člověkem bude. Podle mě by této doktorce měli odebrat diplom (tedy jestli ho vůbec má).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


příšerné chování k pacientům

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


hruza

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti