Sam.ord. PL - stomatologa
Raisova 814, Žamberk

Paní doktorka Vébrová je člověk na správném místě. Je pečlivá, hodná a umí řešit problémy. Nikdy jsem s ní neměl problém. A to, že posílá lidi k ústní hygienistce je správné a hlavně potřebné, protože spousta lidí, byť je 21.století, si neumí čistit zuby a hlavně se mohou naučit, jak správně si čistit zuby a pečovat o zdravou dentici. Jsem s ní velice spokojen a neměnil bych.

S pozdravem, student zubního lékařství

Výborná paní doktorka, která je neskutečně pečlivá a pokud se jí něco jen trochu nezdá, zaměří se na to. Ano, doporučuje lidi k dentální hygienitce, ale je to jen doporučení (za její práci se samozřejmě - jako všude jinde platí, není to služba hrazená z veř. zdravotního pojištění!), ale alespoň jednou její návštěvu taky doporučuju - ukáže jak si správně čistit zuby a jak pracovat s mezizubními kartáčky. Paní Vébrovou navštěvuje celá má rodina dlouhá léta a NIKDY nebyl problém ani s běžným ošetřením, ani s chirurgickými zákroky atd. Občas je sice trošku nervák, ale na kvalitu "práce" to nemá vliv :-). A že jsou delší objednací doby? To asi svědčí o zájmu pacientů a pečlivosti paní doktorky. Vždy měla výborné sestřičky :).

Chodíme k ní už léta, celá rodina, zuby dělá dobře, plomby drží a s chrupem nemáme potíže. Za vlastní zuby si ráda připlatím, kvalitní náhrady jsou extrémně drahé a o "cvakačky" na pojiš´tovnu zájem nemám. Dlouhé čekací doby mi nevadí, protože nechodím k zubaři, až když mě něco bolí, ale pravidelně každý rok. (A od té doby, co si čistím zuby, jak mám, nemívám kazy.)

Velmi slabá.

Ošetřit na pojišťovnu je u ní problém. Placené výkony má drahé, účtenky jsou kopie bez čísla. A navíc platit u hygienistky. Dvě placené plomby mě vypadly.

Výborná lékařka, její výplně drží stále,na provedení dobré práce je třeba více času a ne plácat výplně jako zedník maltu.Proto ty delší čekací lhůty. Ale když někdo chce hned a rychle,uvidí za rok ,dva. A toto hodnocení nepíše paní doktorka,nebojte se. Pro mě je výborná, její práce drží stále,raději si připlatím, než navštěvovat pořád lékaře. A že se zubům musí věnovat denně alespoň cca 1 hod. při čištění a hygieně,ví každý,jen snad špindíra ne.

Byla jsem vždy spokojená, vrtání i blomby byly vždycky udělány rychle a žádná mi nikdy nevypadla. Cena za bílou, porcelánovou výplň, byla stejná jako u většiny jiných zubařů, a před tím,než jsme se na ní domluvily, tak se mě zeptala, jestli ji chci a informovala mě o ceně.

Nejlepší stomatolog v okolí-letitá praxe,dvě atestace, kvalitní práce,bohužel mnoho
její kvalitní práce dnes nehradí pojištovna -ta doba kdy bylo vše zadarmo je nenávratně pryč, velký zájem o její ošetření,proto jsou dlouhé objednací doby u této lékařky.

Paní Mudr Vebrová,je velmi ochotný,citlivý a kvalitní stomatolog po druhé atestaci, ještě jsem neslyšel od jejich pacijentů kteří kní chodíme záporné hodnocení její práce,nebo žeby někomu vypadla blomba,kterou ona provedla,jak se to často u některých stomatologů stává,že jim po čase vypadne blomba čož je nekvalitní práce stomatologa. Má delší objednací dobu pro pacijenty,čož nasvětšuje velký zájem pacijentů o její velmi kvalitní práci,v její ordinaci pracuje i higijenička a paní lékařka taky trvá na důsledné higijeně zubního chrupu -myslímsi,že je to základ všeho, každému tuto lékařku doporučuji.

Poučení, jak čistit zuby, se mne netýká. Každé ošetření chce platit, ani se nezeptá. Navíc kvalita plomby není úměrná ceně. Asi budu také dojíždět jinam.