Člověk jde se sádrou pro neschopenku a tráví v čekárně i 2 hodiny.Není přece na řadě.Pokud nesouhlasíte s Mudr.,je zle.A ty komedie,když oznámíte,že jdete jinam?Za mě nikdy víc ;)

Paní doktorka Soldánová je velmi dobrá lékařka. Vždy mne vyšetří, aby zjistila příčiny a rozsah potíží. Je lidská, Bohužel se však zřejmě potýká s problémem, který má asi většina praktických lékařů - s přetížeností. To není její vina, ale vina MZ. Ti, co řídí zdravotnictví, by si měli už konečně uvědomit, že lékař je jen člověk, že musí odpočívat, musí se ale i průběžně dále vzdělávat. To vše spolu s výkonem profese na středisku stojí lékaře mnoho sil. Přeji paní doktorce, aby vše zvládala ve zdraví. Paní doktorka Soldánová nedává pacientovi najevo, že má plnou čekárnu pacientů. Pacientům, včetně mne, se nelíbí dlouho čekat. Ale všichni chceme, aby nám bylo pomoženo, medicína se trochu liší od prodeje rohlíků. Tam prodavač může jednoduše zareagovat na mé přání, že chci rohlík zatočený doprava a ne rovný. Ale v medicině mne musí nejprve vyslechnout, poté adekvátně vyšetřit a následně po stanovení diagnosy rozhodnout o therapii..A to vše chce čas. Dobu pro jednoho pacienta nelze příliš plánovat, každý má jiný problém, od toho se odvíjejí vyšetření, etc, etc.. A paní doktorka Soldánová tohle zvládá na jedničku.

Tady jsou ordinační hodiny můžou se hodit.Paní doktorka je fajn a pečlivá. Někdy nemá náladu což chápu a respektuju má toho myslím dos. Jinak paní doktorka Ovesná, která jí zastupovala v době dovolené byla úžasná a kdybych nechodila k Dr.Soldánové určitě bych chodila k ní, kdyby ordinovala.

MUDr. Zdeňka Soldánová
Ordinace praktického lékaře pro dospělé.
Kontaktní údaje:
Adresa:
Fr. Ondříčka 1088/2, 370 11 České Budějovice 2
Telefon:+420 385 524 510
Otevírací hodiny:
Pondělí 7:30 – 12:30
Úterý 12:30 – 17:30
Středa - Pátek 7:30 – 12:30

Jsem s péčí paní doktorky Soldánové velmi spokojena. Paní doktorka naslouchá svým pacientům a není problém se s ní domluvit, pokud Vám některé léky nedělají dobře a mají mnoho nežádoucích účinků. U paní doktorky se pacient cítí v dobrých rukách.Řekla bych, že má široké znalosti z medicíny i mimo její obor a dokáže poradit i s ženskými nemocemi.

sestřička je opravdu poklad jen ho zakopat.Tam když příjdete zdráv a koukne se na Vás ten nepříjemný a zabubáčený obličej tak s toho onemocníte a to čekání v čekárně je opravdu zoufalé,když zdraví příjde mezi nemocné a stráví tam s nima hodinu nebo dvě je to jasné.Nejlepší natom to že si napíšou na dveře neklepat(nejen u této doktorky)a když si to dovolíte tak je zle.Oni si totiž neuvědomují že jsou tu oni pro nás a ne mi pro ně! Ale to se musíme taky ozvat a nebát se jinak si s náma budou dělat co chtěji!!!!

dr.Soldanova je lekar, ktery se venuje pacientum maximalne,zadnou informaci neprejde bez povsimnuti.Zmenila jsem dr. Hermanovou prave za p.dr. Soldanovou prave na doporuceni jineho odborneho lekare a udelala jsem nejlepsi tah v mem zivote. Mam pocit a neni to jen pocit , ale fakt, ze jsem v dobrych rukou. Jedine co bych ja zorganizovala lip nez sestra je, ze bych nenechala cekat lidi, kteri maji chripku,kaslou a prskaji na celou cekarnu, ktera sice ma nahore nejake odvetrani, ale to zdaleka nestaci na plnou mistnost nemocnych nebo lidi v rekonvalescenci, nebo zdravych , kteri si prijdou pouze pro nove leky.Tohle je ale zalezitost sestry, ktera je jinak velice erudovana az na lepsi organizacni schopnosti, ktere jsem popsala vyse.

Paní doktorka je pomalá ve všem, za její domnělou pečlivostí je schována neschopnost. Dr nenaslouchá a neinformuje nemocného, což odpovídají její neznalosti!!!! Souhlasím s tvrzení jaká sestra takový doktor!!! Hledám nového doktora, jelikož toto byla trefa vedle.

Jaká paní doktorka ,taková i sestra.Na zkažení dne stačí přijít hned ráno a už se vám zdá,že horší den nemúže být.

Je náladová,nesmíte jí říci svůj názor a když se rozčílí tak to vypadá,že by vás i uhodila.Sestra klidně nechá čekat těhotnou ženu hodinu a půl přestože do ordinace předem volala,že potřebuje léky pro tatínka.Je to prostě poklad jen ho zakopat.

Právě dnes jsem zažila úplný opak ,než se tady píše ,nepříjemná sestra a paní doktorka no raději bez komentáře a čekání na celý dopoledne,už tam nejdu a hledám jiného lékaře ,velmi nespokojená jsem.