Zdeňka Skřičková, zubař Rychnov nad Kněžnou

MUDr. Zdeňka Skřičková

Uložit

Zubař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ordinace PL - stomatologa s lab.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa s lab. Jiný

Paní doktorka Skřičková je skvělá lékařka - pečlivá, soucitná, vše vysvětlí, velmi milá. Jejím pacientem jsem mnoho let a jsem za to šťastná.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je nejlepší zubařka, kterou znám. Vždycky mi všechno vysvětlila, je milá, vstřícná a pečlivá. Přála bych všem tak dobrou zubařku! Dnes přijala i moji dceru a já jsem nejšťasnější pod sluncem!

Souhlasím s výborným hodnocením, k paní doktorce chodím už spoustu let, zuby po předchozích felčarech mi dala do pořádku, od té doby co navštěvuji její ordinaci, nevím, co je to bolest zubů. To, že čekací doba objednání je delší souvisí jistě s tím, že má hodně pacientů a je o ni velký zájem. Moc chválím a přeju hodně zdraví, ať nám ještě dlouho "vydrží"!

Ověřeny pacient

K paní doktorce Skřičkové chodím již nějakých 25 let,a nemůžu říct jediné slovo proti ní-je milá,citlivá,vysvětlí mi to všechno tak,že mě přejde panická hrůza,když už něco platím,je to přiměřené-je zlatá!Má strašně moc pacientů,ale i když jsou objednací doby dlouhé,pokud je nějaký problém,vyhoví,sestřička domluví termín-nestalo se mi,že bych s bolavým zubem kvílela několik dní.
Pro mě je prostě nejlepší!
Olga Pleslová.

lékařka příjemná, ale to je vše. Dlohá čekací doba,rozvrtané zuby a platba i za příjemný úsměv. Tato lékařka Vám nic nevysvětlí a jde rovnou na věc.Potom Vám až řekne,kolik máte platit a stvrzenka nikde.Nedoporučuji! Karel

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

S paní doktorkou Skřičkovou jsem velmi spokojená, je velmi příjemná a velmi si ji vážím pro její profesionální přístup. Děkuji.

Pani doktorka Skřičková je velmi příjemná a obětavá. Vždy se u mě snažila najít a odstranit důvod bolesti, která nebyla jednoznačná. Zuby léčí a snaží se je zachránit, ne trhat.U ní jsem opět získala důvěru. Nejen její profesionální přístup, odbornost a ochota, ale i porozumnění,jsou ty důvody, proč k ní jdete a víte, že budete odcházet spokojeni. Děkuji.

Velmi pečlivá, soucitná a ochotná, skvělá odbornice

J

perfektní zubařka!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

K

Spolehlivá zubařka, odbornice, dokáže si poradit i s většími problémy, příjemná.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti