Praktický lékař pro dospělé
Nám. SNP 4, Ostrava

nejlepší paní doktorka

škoda, že odešla do důchodu,ještě mohla několik roků pracovat.Vždy mi pomohla, dobře poradila i mé rodině.Paní doktorka Maroušková,která po ní nastoupila je velmi pomalá,konfliktní, není vstřícná, nechává pacienty dlouho čekat.Jen sestřička je stále prima, ale zdá se méně veselá

Škoda jen,že už odešla do důchodu.Takových dobrých lékařů je opravdu málo.

Souhlasím.Skvělá paní doktorka.Sestřička je prostě úžasná.Jsou vždy milé a mají velice lidský přístup.Vřele doporučuji.

sama tuto lekařku mam a jsem s ni velmi spokojena ochotna a velice laskava vždy vyleči nebo poradi mohu jen doporučit

Perfektní paní doktorka, vstřícná vždy pomůže a dobře poradí k tomu velmi hodná a příjemná sestřička DOPORUĆUJI Vám všem :-) Jana Z.

W

Dobrý a vstřícný lékař

Paní doktorka je velmi pečlivá a spolehlivá svým profesionálním přístupem, každému z nás pomůže. Vybrala si k sobě také velmi příjemnou a hodnou zdrav. sestru Alenku.

Maximální spokojenost.

Nejlepší na 100 %.Doporučujeme.