Zdeňka Maršáková, pediatr Mimoň

MUDr. Zdeňka Maršáková

Uložit

Pediatr Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 29/V, Mimoň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Sestřička je opravdu milá, paní doktorka je mouchy snězte si mně, pokud nemáte problémy, jen bežná chřipka tak v pohodě, s problémem si absolutně neumí poradit, poradit paralen a kapky do nosu, to tam ani nemusí sedět. U nás nepoznala oboustranný zápal plic, zánět středního ucha, na těžkou alergii při antibiotikách do tlf. řekla, když tak přijeďe, ale byla zjevně naštvaná, že ji obtěžuji,no ale aspoň, když se nedáte odbýt, tak pošle k odborníkovi. Znám ji od mládí, byla kdysi velmi dobrá a akční, nevím co se to s ní stalo, nebo děje..., ale zkrátka už to není co bývalo. škoda

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Také k paní doktorce chodím již bezmála (tedy postupně) 11 let s oběma dětmi a nemohu si na nic stěžovat. Ještě když Vás přivítá ,tak hodná sestřička ,tak není co řešit

Š
Ověřený profil

Výborná lékařka už k ní s dětma chodím postupně 20 let a nemůžu si stěžovat velice laskavá a strašně lidská a to mi vyhovuje fakt super!!!!!!

M

Uzasna pani doktorka, ktera vyjde vstric. Pri problemu dostaneme doporuceni dal k odbornikum, neni to problem. A sestricka je taky uzasna, jen kdyby stihali v pohode, porad maji narvano.

Dobrá lekařka jsem sni spokojena.

K

Naše velmi oblíbená lékařka, ochotná, vyslechne, poradí. Trpělivá. Milé jednání a stejně tak je milá i zdravotní sestřička.

P

Velice hodná doktorka... :)

P

Velmi dobrá lékařka, sama má velmi početnou rodinu, stojí nohama na zemi a dokáže uklidnit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti