Praktický lékař pro děti a dorost
Nádražní 29/V, Mimoň

Sestřička je opravdu milá, paní doktorka je mouchy snězte si mně, pokud nemáte problémy, jen bežná chřipka tak v pohodě, s problémem si absolutně neumí poradit, poradit paralen a kapky do nosu, to tam ani nemusí sedět. U nás nepoznala oboustranný zápal plic, zánět středního ucha, na těžkou alergii při antibiotikách do tlf. řekla, když tak přijeďe, ale byla zjevně naštvaná, že ji obtěžuji,no ale aspoň, když se nedáte odbýt, tak pošle k odborníkovi. Znám ji od mládí, byla kdysi velmi dobrá a akční, nevím co se to s ní stalo, nebo děje..., ale zkrátka už to není co bývalo. škoda

Také k paní doktorce chodím již bezmála (tedy postupně) 11 let s oběma dětmi a nemohu si na nic stěžovat. Ještě když Vás přivítá ,tak hodná sestřička ,tak není co řešit

Výborná lékařka už k ní s dětma chodím postupně 20 let a nemůžu si stěžovat velice laskavá a strašně lidská a to mi vyhovuje fakt super!!!!!!

Uzasna pani doktorka, ktera vyjde vstric. Pri problemu dostaneme doporuceni dal k odbornikum, neni to problem. A sestricka je taky uzasna, jen kdyby stihali v pohode, porad maji narvano.

Dobrá lekařka jsem sni spokojena.

Naše velmi oblíbená lékařka, ochotná, vyslechne, poradí. Trpělivá. Milé jednání a stejně tak je milá i zdravotní sestřička.

Velice hodná doktorka... :)

Velmi dobrá lékařka, sama má velmi početnou rodinu, stojí nohama na zemi a dokáže uklidnit.