Adresa

Praktický lékař pro dospělé
J. Š. Kubína 531, Jičín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro dospělé prohlídka -a úraz nohy

Jsem pacientem mnoho let . Nikdy jsem nebyla nespokojena . Při poslední návštěvě jsem byla dobře poučena jak a čím ošetřovat úraz nohy . Noha se zhojila a já jsem spokojená. Paní doktorku bych nevyměnila.

Ověřený profil

Pani Dr.Lencovou mam jako firemny doktorku,tak je i moje obvodny lekarka.Mam ji jako obvodneho lekare uz par let,nikdy jsem nemel sni problem a vzdy jsem sni byl spokojeny...Na opak jsem byl rad,ze mam tak dobrou,skvelou,vstricnou a profesionalni praktickou lekarku...Az do ted co mam uraz a poradal jsem i o vypnovani formulare pro uraz pro pojistovnu.Tak ted me jako moje obvodny lekar,odmitla me vyplnit papir pro pojistovnu na uraz...Ted to bylo od ni ne ferove a neprofesionalne,a timto me jako lekarka me zklamala..Doktor ktery za me jako za pacienta dostava penize,a nevyjde vstric a odmitne..To je smutne.!! Pritom jinde je bezne ,ze obvodny lekar se stara o sve pacienty a neni problem stim,ze by nevyplnela papir pro pojistovnu...

M
Ověřený profil

Pro Andy25: K paní doktorce Lencové chodím od října 2010. Vím pouze o jedné dovolené, což sice neznamená, že to byla za celou tu dobu jediná dovolená.

Paní doktorka vždy jedná profesionálně, často i nad rámec svých "povinností". Je mi 51 let, za celou dobu jsem měl několik praktických lékařů, ale nikdy jsem se nesetkal s takovou ochotou a péčí jako u paní doktorky Lencové. U odborných lékařů ano, ale zde hovoříme o praktické lékařce a mne nezbývá, než se poklonit a poděkovat za její péči.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je stále na dovolených. Kdykoli ji rodiče akutně potřebují, je buď u moře nebo na horách. Zastupující lékařka je nespolehlivá. Předoperační vyšetření, kontroly vždy musí řešit jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Paní doktorka se mne ujala v listopadu 2010. Od té doby jsem u ní byl několikrát, vždy byla milá, jednala profesionálně, jsem přesvědčen, že v mém případě jednou jednala nad rámec svých povinností. Je to prostě lékař na svém místě. Mirek


Ověřený profil

Výborný přístup k pacientům!


Mudr.Lencová je velice fundovaná praktircká lékařka. Chodím k ním přes 20 let a po každé má trpělivost vyslechnout jaké mám potíže. Pokud se vyskytne nový , lepší lék na moje neduhy, neváhá, zavolá a předepíše. Jsem ráda, že se o mne stará. Díky jí.


K

Vstřícná, ochotná, vnímavá. Jedna z mála lékařů, u kterých nemáte pocit, že je obtěžujete.


A

Vstřícná, ochotná, příjemná


Jako diagnostik dobrý


Došlo k chybě, zkuste to znovu