Zdenka Kadlecová, praktický lékař Holešov

MUDr. Zdenka Kadlecová

Praktický lékař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Sušilova 1505, Holešov
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
S
Ověřeny pacient

Jsou tu napsány různé názory a co člověk to názor (a zkušenost) že :) ...má zkušenost v průběhu let co u paní doktorky jsem je, že kdykoliv jsem měl nějaký zdravotní problém, tak po konzultaci a její diagnóze byl vyřešen nebo vyléčen. Co se týče čekání, tak mohu potvrdit, že se dříve čekalo, dnes není problém se objednat na určitou hodinu a problém je tedy vyřešen... Celkově tedy mohu říci, že jsem spokojen a do budoucna neuvažuji o změně. K doktorovi si přece chodíme pro radu ohledně zdraví nebo se léčit a obojí je v mém případě splněno a klidně se pod to podepíšu.


Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka,která rozumí své práci.Ochotná,obětavá,kamarádská.


Maximalni spokojenost


Paní doktorka je velmi dobrá a spolehlivá lékařka ať privátní či závodní. Vždy jsem se s ní domluvila, i když to nebylo vždy napoprvé. Snažila se doporučit postup léčby a pak jsme se společně snažily najít řešení problému vhodného pro obě strany. Nikdy jsem od ní neslyšela slovo "NEVÍM", které bývá jinde běžné! Chápu jíjí přístup z lékařského hlediska; je to také jenom člověk a musí se přizpůsobovat vnějšímu tlaku okolí, ať je to ze strany našich pánů zákonodárců či nás pacientů. Přes to všechno jí nechybí úsměv na tváři a vlídné slovo.
Nelíbí se mi dlouhé čekání v čekárně - nejsem důchodce, ale chvála Bohu pracující a když o tu práci přijdu (nejsem nejmladší a do důchodu mám daleko), nebudu mít na poplatky pro naše slavné zdravotnictví! Boční vhod z chodby má sice cedulku VCHOD ZRUŠEN, ale braní pacientů, kteří nejsou v karanténě je velmi nevhodné a nemístné! Nechodí tudy jenom karanténa, pošta či zdravotníci. Nesnáším její odpovědi typu - to já mám nebo měla jsem taky, to teď mají všichni, sestřička to má nebo měla taky atd. Do ordinace chodím pro zdraví a ne pro pletky; kdo chce pletkovat tak pletkuje a etika nám dělá jméno částečně všem, nejenom paní doktorce! I přes to všechno bych neměnila, věřte mi, zažila jsem mnohem horší a neprofesionální přístup ze strany lékařů. A co se stalo se sestřičkou nevím, ale byla lepší před zkrácenou MD. Nyní přenáší svou nervozitu do ordinace. Myslím si, že měla zůstat s miminkem na MD a v klidu si ji užívat a řízení chodu ordinace přenechat paní doktorce a jiné sestřicče, která by ji po dobu MD zastoupila.
Přeji všem pevné nervy a zdraví, které všichni tolik potřebujeme.


P

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Vždy důkladně vyšetří a určí diagnózu.Navíc dlouhá čekací doba je u některých lékařů mnohem delší.


P

Paní doktorka je milá,příjemná,nikdy jsem se u ní s níže popsanou náladovostí nesetkala.Mohu jen doporučit.Každý problém se snaží vyřešit,podle mě je to vynikající lékařka.


T

Paní doktorka dobrý, ale ta špatná ordinační doba.Dostat se k paní doktorce je nadlidský výkon.Jednou týdně mít odpolední ordinaci a to jen od 12.30 do 14 hodin je nedostačující.Měla by se nad tím paní doktorka zamyslet,asi to s platy lékařů tak špatné není ,když ji stačí tak málo ordinačních hodin


R

Je velmi pečlivá, příjemná a na základě osobních zkušeností ji považuji za jednu z nejlepších. Pokud má lékař zájem léčit své pacienty - poznáte to na základě jeho přístupu k problému i na základě výsledků. O paní doktorce nepochybuji a jsem si jist, že jsem v dobrých rukou.


S

Pani doktorka je vyborny lekar,ma vyborny pristup k pacientum a zdravotni problemy resi do detailu.Vsem muzu jen doporucit.Jen vitku mam na dlouhe cekani nez prijde pacient na radu.Jinak ale vychvaluji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti