Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Nemohu doporučit.
Šla jsem na kontrolu znamének, s tím, že mám s jedním problém. Dívala se na ně z půl metru jedním okem na všechny a jen říkala v pořádku, v pořádku. Když ji říkám, že u jednoho mám problém (že se mi změnilo tvarem i strukturou) tak řekla jen v pořádku a ani se na něj nekoukla.
Pár let zpátky jsem u ni byla na kontrolu velkého znaménka, které se hodně změnilo strukturou. Poslala mě domů. Šli jsme za jinou kožní (FnO, doporučuji) a ta už mě posílala na výřez, a jiný dr taky doporučil raději výřez.
Paní Dr. Jánská vyšetřuje asi podle nálady.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Kožní problémy

Bohužel nemohu paní doktorku doporučit. Sice je milá a určitě není špatný člověk, ale po lékařské stránce je pro mne absolutně nevyhovující. Byla jsem za ní hned několikrát kvůli kožním problémům a bez jakýchkoliv testů či vzorků mě akorát posílala do lékárny s tím, že neví co to je, ale že to určitě nebude lupénka. Když jsem přišla po X té že mi nic nezabírá tak řekla, že ´ to asi lupénka teda bude no..´ a opět bez jakéhokoliv vyšetření jsem byla poslána do lékárny. Opravdu upřímně nechápu, proč byl problém za více než půl rok udělat jakékoliv testy, když jinde to bylo na pořádku okamžitě a do týdne jsem věděla výsledky.

S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak..

Paní doktorka ani po čtvrté návštěvě (cca měsíc) nepoznala na mém obličeji růžovku, posléze jsem skončila v Ostravě na Fifejdách, kde to zjistili už na druhý den a dali mě dohromady. Pří její další návštěvě a předložení papírů z Ostravy jen podotkla "kdo umí ten umí". Při dalším problému vyhledám určitě jiného lékaře.

Úžasná paní, velice usměvavá příjemná, její léčba mi momohla, doporučuji. Z.

Tahle doktorka je moc milá a myslím že její přístup( nedělá z toho žádnou vědu a je milá) je senzační. Doporučuji

Tak já paní doktorku nemohu nikomu doporučit. Nepoznala ani napodruhé bradavici od otlaku. Pořád mi dávala masti, které nezabíraly. A tak jsem navštívila druhou paní doktorku a ta hned bradavici vypálila a je po problémech. Jelikož jsem ji měla ze spodní části chodidla, tak to velmi bolelo. Myslím si, že tohle by odborník poznat měl.

je dobrá

lidi dokdy je janska v patek v ordinaci?

dlouho se čeká v čekárně!!!!!!