Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Nemohu doporučit.
Šla jsem na kontrolu znamének, s tím, že mám s jedním problém. Dívala se na ně z půl metru jedním okem na všechny a jen říkala v pořádku, v pořádku. Když ji říkám, že u jednoho mám problém (že se mi změnilo tvarem i strukturou) tak řekla jen v pořádku a ani se na něj nekoukla.
Pár let zpátky jsem u ni byla na kontrolu velkého znaménka, které se hodně změnilo strukturou. Poslala mě domů. Šli jsme za jinou kožní (FnO, doporučuji) a ta už mě posílala na výřez, a jiný dr taky doporučil raději výřez.
Paní Dr. Jánská vyšetřuje asi podle nálady.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil
Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Kožní problémy

Bohužel nemohu paní doktorku doporučit. Sice je milá a určitě není špatný člověk, ale po lékařské stránce je pro mne absolutně nevyhovující. Byla jsem za ní hned několikrát kvůli kožním problémům a bez jakýchkoliv testů či vzorků mě akorát posílala do lékárny s tím, že neví co to je, ale že to určitě nebude lupénka. Když jsem přišla po X té že mi nic nezabírá tak řekla, že ´ to asi lupénka teda bude no..´ a opět bez jakéhokoliv vyšetření jsem byla poslána do lékárny. Opravdu upřímně nechápu, proč byl problém za více než půl rok udělat jakékoliv testy, když jinde to bylo na pořádku okamžitě a do týdne jsem věděla výsledky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem spokojený, to že se čeká záleží asi kdy přijdete, mě vzali hnedka, bez objednání a v pátek kolem půl 12, tam nebyl skoro nikdo. A to že jde všechno slyšet, těžko říct, možná tak paní doktorku, která mluví hlasitěji. Pacient po vás bude asi 5 metrů od vás a za dveřmi. Takže tak..


E
Ověřený profil

Paní doktorka ani po čtvrté návštěvě (cca měsíc) nepoznala na mém obličeji růžovku, posléze jsem skončila v Ostravě na Fifejdách, kde to zjistili už na druhý den a dali mě dohromady. Pří její další návštěvě a předložení papírů z Ostravy jen podotkla "kdo umí ten umí". Při dalším problému vyhledám určitě jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil

Úžasná paní, velice usměvavá příjemná, její léčba mi momohla, doporučuji. Z.


Tahle doktorka je moc milá a myslím že její přístup( nedělá z toho žádnou vědu a je milá) je senzační. Doporučuji


Tak já paní doktorku nemohu nikomu doporučit. Nepoznala ani napodruhé bradavici od otlaku. Pořád mi dávala masti, které nezabíraly. A tak jsem navštívila druhou paní doktorku a ta hned bradavici vypálila a je po problémech. Jelikož jsem ji měla ze spodní části chodidla, tak to velmi bolelo. Myslím si, že tohle by odborník poznat měl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je dobrá


lidi dokdy je janska v patek v ordinaci?


dlouho se čeká v čekárně!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu