Praktický lékař pro dospělé
Pavlovova 65, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Tandem sestřičky a paní doktorky klape jako hodinky. Vstřícné jednání, ochota, odbornost, snaha pomoci, zájem o pacienta, důvěra, vše na jedničku i v těžké kovidové době. Děkuji Vám moc.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Chodím k ní už opravdu řadu let a jsem maximálně spokojená. Je velmi pečlivá, věnuje pozornost i těm nejmenším detailům, hodně věcí si i pamatuje, vždycky mi pomohla, když jsem měla jakýkoliv zdravotní problém.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé preventivní lékařské prohlídky, konzultace, nemoc

Úžasná paní lékařka s profesionálním přístupem, jako šitým na míru pacientovi. Jakožto budoucí zdravotník si všímám dispenzace mezi pacientem a lékařem a farmakoterapeutických postupů a obecně můžu říct, paní lékařka opravdu skvěle dokáže vyšetřit pacienta a k tomu nasadit vhodné léky a poskytnou důležité informace k léku a onemocnění. Občas pacienti v čekárně jsou netrpělivý, že nepřijdou na řadu přesně, ale sama můžu říct, že počkat si maximálně půlhodiny stojí za to. Je to naše zdraví, takže si opravdu vyplatí počkat. Člověk není stroj, ale empatická osobnost a u paní lékařky to sedí. Její velice důkladné vyšetření, kde nic nenechává náhodě, mě utvrzují v preciznosti a bezpečnosti léčby a zdravotního stavu. Sestřička je také velice milá a také plně profesionální. Odběry krve a očkování, která provádí jsou velice bezbolestná a nejsou po vpichu v místě rány vidět monokly. Velice příjemné a čisté prostředí dodává tomuto místu genius loci. Za mě neskutečná poklona nad celou ordinací.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

S Paní doktorkou Dlouhou jsem velmi spokojená,chodím tam již několik let a moc jí děkuji za velice lidský a příjemný přístup,neměnila bych ani za nic!Pacnerová Z.

Spokojenost maximální. Chodíme k ní s manželem už přes 20 let a neměnili by jsme. Je velice pečlivá,důsledná, příjemná a lidská. Nic nenechá náhodě. I sestřička je super. Opravdu perfektně sehrána dvojka.Díky důslednosti paní doktorky se mé dost závažné nemoci nestaly těmi posledními které bych zažila.

Absolvoval jsem u paní MUDr. Zdeňky Dlouhé preventivní prohlídku. Již dříve jsem preventivní prohlídky absolvoval nejméně desetkrát u svých závodních lékařů v několika zaměstnáních a mohu srovnávat. Byl to rozdíl výrazně kvalitativní ve prospěch paní MUDr. Z. Dlouhé. Důslednost, široký záběr vyšetření, srozumitelné vysvětlení, vlídnost, profesní ctižádost, zájem a v neposlední řadě zdvořilost navozující spíše partnerskou spolupráci než odevzdané postavení pacienta. A k tomu připočtěte usměvavou, lidskou a přitom profesionálně zdatnou sestřičku a máte dokonalý pocit spolehlivé důvěry. Děkuji. J.H.

Paní doktorka včetně sestry je výborná, je to vynikající sehraná dvojice. U paní doktorky oceňuji její přístup k pacientům, vždy mi pomohla. Takové lékaře my potřebujeme..

Tomáš K.

Je to lékařka na správném místě. Docházím k ní již řadu let - i přesto že má opravdu nabytou ordinaci si čas vždy najde. Vyslechne každého a snaží se najít to nejlepší řešení. Má lidský přístup a empatie. Děkuji za takové lékaře. !

Takovým lékařům nepatří pacienti vůbec pod ruku. Snad to bylo jen tím, že se jednalo o zástup, ale jak může lékař říct mladému děvčeti, kterého ani neléčí (zástup), že mu nevystaví potvrzení ke studiu, protože na diagnózu (nepotvrzenou) mladí lidé umírají? Slečna byla už tak vyděšená z celého martyria doktorů, se kterými se musela setkat, nikdo ji diagnózu nepotvrdil, ale paní doktorka se nebála říct svůj názor, že slečna vlastně může každou chvíli umřít! Kromě toho, že se slečna zhroutila, jsem toho názoru, že chování paní doktorky bylo neetické, necitlivé a naprosto neprofesionální! Hanba paní doktorce. Pokud můžete najděte si jiného lékaře.

Velmi oblíbená paní doktorka, pomůže, je milá k pacientům.Se sestřičkou do toho dávají srdíčko což se odráží na výsledku.