MUDr. Zdeňka Cerhová

Stomatologická ordinace
Mečeříž 77, Benátky nad Jizerou

Stomatologická ordinace
Husovo nám. 41, Benátky nad Jizerou

Před několika lety mi dávala korunku na jedničku vpravo nahoře, od té doby mám mezi zuby poměrně velkou mezeru - kvůli korunce mi zbrousila ze strany jedničku vlevo nahoře, tedy zdravý zub (nevím proč) a po nandání korunky (která se opírá o dvojku vpravo nahoře) tak vznikla mezi jedničkami nevzhledná mezera :-(

mudr.cerhovou znam cela leta osobne i mimo ordinaci. Je to skvela zena,a vyborna zubarka.temer mne odnaucila bat se v ordinaci.Vetšinou klidna, usmevava,empaticka. je si vedoma sve ceny,a praci bere jako sve poslani. Ano, je pravda, ze si ke kazdemu klientovi vytvari svuj vlastni vztah,coz nekterym lidem nevyhovuje.Pokud je mi znamo, vzdy se snazi vyhovet,ochotne poradi pomuze.Mudr cerhova ma moji plnou duveru,chodi k ni cela nase rodina,a vzdy jsme byli perfektne osetreni.Vybaveni ordinace je na dobre urovni, mohu-li posoudit,sestricka mila a ochotna.Pro mne osobne je velikym prinosem,ze pani doktorka parti k tomu druhu stomatologu, kteri pacienta pri zakrocich nenechava dlouho trpet na mucidlech, a i kdyz byl stav meho chrupu takovy,ze nezabrala injekce, tak se snazila mi vzdy zpusobit co nejmensi bolest a jen po nutnou dobu,kdyz uz byla situace takova,ze se nebylo mozne pri zakroku bolesti uplne vyhnout. Kvuli tomuto jejimu lidskemu pristupu ji hodnotim jako VELMI DOBRY STOMATOLOG.. opravene zuby od ni drzi,Plomby a mustky korunky nepadaji,pri modelazi zubu ma velmi dobry cit pro dobry pocit pacienta i esteticky pekne a funkcni zpracovani. Take zubni nahrady a jejich upravy ci opravy jsou perfektni.Pokud by ,mne nekdo nutil a ja za kazdou cenu musel rici neco negativniho,prohlasil bych pouze, ze existuji mnohem modernejsi a vybavenejsi ordinace,takze milovnici hi tech a top technlologii si tu na sve neprijdou. Pani doktorka se spise drzi osvedcenych a dobre fungujicich veci a materialu, i vzhledem k cene,ktrera by u nejmodernejsich technologii byla preci jen dost vysoka..toto se vsak muze dost individualne menit, a ja si jsem zcela jisty, ze za sve penize, zde budete vzdy skvele osetreni, dle vami vybraneho standartu. za svoji recenzi se nestydim. jiri krejca

Úplně normální zubařka - kdo si stěžuje na to, že je drahá tak ať nechodí k žádnému zubaři, všude to vyjde na stejno. Pojišťovny toho moc nehradí. S paní doktorkou jsme se nasmály a vzhledem k tomu, že se vůbec zubařů nebojím tak doporučuji těm, kteří se bojí navštívit tuhle doktorku, myslím, že budete spokojeni nad rámec. Plomby (bílé) se nepohybují od 1500-2000,- to je blábol. Najděte si jakýkoliv ceník jiných zubařů a dojdete k závěru, že všichni se pohybují cenově na stejno. A jestli to bere jako byznys? Co v dnešní době byznys není?

pokud někdo hodnotí ať už kladně nebo záporně je to jeho právo.ale proč se tam pod ty nesmysly viz:ptá se jestli má pacient dost peněz nebo na dítě se ani nepodívá tak proč se nepodepíše?a o těch penězích...vy někdo děláte zadarmo?!!!

Jak už zde bylo napsáno, paní doktorka bere svou práci jako velký byznys. V mých 20letech mi vždy našla několik kazů. Nechala jsem si vrtat pouze jeden a když jsem se chtěla objednat na další, tak to najednou tolik nehořelo a měla jsem přijít až na příští preventivní prohlídku. Nyní jsem změnila lékařku a přešla jsem do Prahy. Zatím mohu říct jen to, že profesionalita i jednání je na daleko jiné úrovni a to 100x lepší. A po finanční stránce "jakbysmet".

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy měla..Můžu vřele doporučit..Sestrička je velmi hodná a milá..:)

Vůbec nejsem spokojená s touto zubní lékařkou. Bere tuto práci jako byznys. Za svou práci si říká nehorázné peníze a konečný výsledek tomu vůbec neodpovídá. Pokud vám dělá něco, co si platit nemusíte je pěkně nepříjemná a svoji práci odflakuje.

empatická lékařka s porozuměním, citlivá k pacientům, u této lékařky nevíte, že jste u zubaře

Velmi hodná zubařka.

Velmi ochotná a hodná doktorka..Můžu jí všem vřele doporučit!:)