Adresa

Olomoucká 48/256, Opava
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

M
Ověřeny pacient

pacientka(moje mamka) díky neodborné indikaci léků a neposlání na včasné vyšetřeníHematologii) umírala čtyři měsíce v ukrutných bolestech. Staří lidé mají taky nárok na odbornou péči a ne na podávání léku o kterých věděla že jí nedělají dobře. Možná to je ojedinělý případ, ale nenechte se odradit a žádejte odborné vyšetření a trvejte si na tom. Staří lidé věří když se jim řekne, že s jejich nemocí že nejde nic udělat, ale zkusit se má vše pro záchranu člověka a nebo jeho důstojný odchod z tohoto světa. Zarmoucená dcera

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka,velice lidský přístup,skvělá,výborný praktický lékař-vřele doporučuji! Jako pacient ji po profesionální stránce mám velice rád!


I
Ověřeny pacient

je super, je pohodová, lidská, nepovyšuje se nad ostatní, chodím k ní už dobrých 25 let, nikdy bych neměnil za jiného lékaře. Ivan Jedinák, Opava.


J
Ověřeny pacient

MUDr. Zdeňka Buchtová si zasluhuje všeobecnou úctu pro svůj přístup k pacinetům, k jejich rodinným příslušníkům i ke svým kolegům lékařům. Vždy jedná pouze v zájmu svého pacienta a vždy je ochotná a schopná "utřít pavučinu" všem ostatním, když je přesvědčena, že jejich laxní přístup jejího pacienta ohrožuje. Zažil jsem to v roce 2006, kdy se postavila proti mínění svých kolegů z nemocniční chirurgie a svými znalostmi i uměním jednat s lidmi mé tehdy těžce nemocné manželce vymohla ten správný zákrok, čímž předešla komplikacím, které by nepochybně moji manželku ohrozily na životě. Nikdy to paní doktorce nezapomenu.


E
Ověřeny pacient

Máme s paní doktorkou jen pozitivní zkušenosti. Paní doktorka je zodpovědná, důsledná a vždy jedná v zájmu pacienta. Je to skvělý člověk.


L
Ověřeny pacient

Nejlepší praktik, se kterým jsem se potkal. Je mojí lékařkou už 21 let. Přívětivá, empatická, znalá, skvělý diagnostik, důsledná. Když je to potřeba, je neoblomná, např. při potřebě jít na nějaké vyšetření. Vždy v zájmu pacienta, i třeba proti jeho vůli. Dalším plus je její kvalitní sestra. Tomu křiváku, co ji obvinil z úplatnosti bych doporučil jít k zrcadlu a naplivat si do xichtu. Znám případ, kdy odmítla prodloužit ŘP i navzdory nabíznénu úplatku. Je škoda, že dotyčný přešel jinam a tam to potvrzení dostal. Naštěstí brzy zjistil, že na to nemá a přestal jezdit.


L

Paní doktorku mám velmí ráda, je vstřícná, zodpovědná a precizní


V
Ověřeny pacient

Chodím k ní už 23 let,je velmi pečlivá,svědomitá ,příjemná a k tomu krásně lidská. Nikdy bych neměnila.


Ověřeny pacient

Velmi příjemná, s citlivým přístupem k pacientům. K paní doktorce nechodím dlouho, ale i tak na ni nedám dopustit. Je to Paní Doktorka.


Velmi příjemná a důsledná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti