Olomoucká 48/256, Opava
Praktický lékař pro dospělé

pacientka(moje mamka) díky neodborné indikaci léků a neposlání na včasné vyšetřeníHematologii) umírala čtyři měsíce v ukrutných bolestech. Staří lidé mají taky nárok na odbornou péči a ne na podávání léku o kterých věděla že jí nedělají dobře. Možná to je ojedinělý případ, ale nenechte se odradit a žádejte odborné vyšetření a trvejte si na tom. Staří lidé věří když se jim řekne, že s jejich nemocí že nejde nic udělat, ale zkusit se má vše pro záchranu člověka a nebo jeho důstojný odchod z tohoto světa. Zarmoucená dcera

Paní doktorka,velice lidský přístup,skvělá,výborný praktický lékař-vřele doporučuji! Jako pacient ji po profesionální stránce mám velice rád!

je super, je pohodová, lidská, nepovyšuje se nad ostatní, chodím k ní už dobrých 25 let, nikdy bych neměnil za jiného lékaře. Ivan Jedinák, Opava.

MUDr. Zdeňka Buchtová si zasluhuje všeobecnou úctu pro svůj přístup k pacinetům, k jejich rodinným příslušníkům i ke svým kolegům lékařům. Vždy jedná pouze v zájmu svého pacienta a vždy je ochotná a schopná "utřít pavučinu" všem ostatním, když je přesvědčena, že jejich laxní přístup jejího pacienta ohrožuje. Zažil jsem to v roce 2006, kdy se postavila proti mínění svých kolegů z nemocniční chirurgie a svými znalostmi i uměním jednat s lidmi mé tehdy těžce nemocné manželce vymohla ten správný zákrok, čímž předešla komplikacím, které by nepochybně moji manželku ohrozily na životě. Nikdy to paní doktorce nezapomenu.

Máme s paní doktorkou jen pozitivní zkušenosti. Paní doktorka je zodpovědná, důsledná a vždy jedná v zájmu pacienta. Je to skvělý člověk.

Nejlepší praktik, se kterým jsem se potkal. Je mojí lékařkou už 21 let. Přívětivá, empatická, znalá, skvělý diagnostik, důsledná. Když je to potřeba, je neoblomná, např. při potřebě jít na nějaké vyšetření. Vždy v zájmu pacienta, i třeba proti jeho vůli. Dalším plus je její kvalitní sestra. Tomu křiváku, co ji obvinil z úplatnosti bych doporučil jít k zrcadlu a naplivat si do xichtu. Znám případ, kdy odmítla prodloužit ŘP i navzdory nabíznénu úplatku. Je škoda, že dotyčný přešel jinam a tam to potvrzení dostal. Naštěstí brzy zjistil, že na to nemá a přestal jezdit.

Paní doktorku mám velmí ráda, je vstřícná, zodpovědná a precizní

Chodím k ní už 23 let,je velmi pečlivá,svědomitá ,příjemná a k tomu krásně lidská. Nikdy bych neměnila.

Velmi příjemná, s citlivým přístupem k pacientům. K paní doktorce nechodím dlouho, ale i tak na ni nedám dopustit. Je to Paní Doktorka.

Velmi příjemná a důsledná