Zubní ordinace Střelice

• Zánět dásní
  • Zánět zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Vynikající paní doktorka a sestřička, vše vysvětleno i během zákroků, bezbolestně, profesionální přístup i práce, jsem velice rád že jsem se k ní přeregistroval, srovnávat s minulou doktorkou ani nelze, 100% vs 5%, kde navštěva nebyla vůbec příjemná. Vřele doporučuji, negativni commenty ohledně ceny atd. jsou zcela zcestné, přístup a služby jsou nesrovnatelné...

Paní zubařka je velice příjemná, starostlivá, o zuby pacientů se stará opravdu dobře a svědomitě. Návštěva zubaře není příjemná nikomu, ale když už tam musím chodit, jsem rád, že chodím sem.

Shrnul bych to asi takto. Kdybych býval věděl, že i takto může vypadat návštěva zubaře, nemusel bych dnes k zubaři. Přišel jsem s akutní zanícenou stoličkou a nejnepříjemnější věc na celém zákroku bylo to, že jsem si nemohl se slečnou doktorkou povídat kvůli té fólii pod jahody. Uvidíme jak budou probíhat další rendez-vous (a že jich bude), ale skoro se na ně těším.

C

Musím znovu napsat svůj názor...Hodně drahá paní zubařka a málem jsem přišel o zub, který mi vyčistila takovým způsobem, že do týdne natekl a neskutečně bolel (navíc za drahý peníz, i když jsem se pak dozvěděl, že je to hrazené pojišťovnou). Jediným řešením je prý korunka!!!... ještě že stejné řešení nesdílela moje nynější zuběřka, která mi tam dala klasickou bílou plombu (=takže místo abych platil přes 10tis jsem platil tisícovku a zub mám zachráněný). Nynější zubařka se velice divila její práci. Prosím, nenechávejte si zuby okorunkovávat!

S ošetřením u paní doktorky jsem byla velmi spokojená. Udělala mi krásnou korunku, oštření vůbec nebolelo a oceňuji profesionální a zároveň příjemný přístup nejen jí samotné, ale také sestřičky. Neváhala si na konzultaci přivolat během zákroku pana doktora, pořídit fotografie, udělat několik kontrolních RTG. I když ceny jsou vyšší, kvalita ošetření se nedá srovnat s ošetřením ve FN U Sv. Anny, kde mi zub ošetřovali tak, že jsem si jej pak nechala dobrovolně vytrhnout po roce návštěv...
Stomatologii Diente mohu jen doporučit, konkrétně MDDr. Balíkovou.
Lucia

U mého čtyřletého syna odmítla spravit jedničky s tím, že to NEJDE. Stoličku mu trhala na 3x tak, že se dnes bojí otevřít pusu i u praktického lékaře. Přestoupila jsem jinam, kde synovi jedničky krásně spravili - zdarma. Nad tím, že mi dr. Balíková řekla, že zoubky nejdou opravit, jen nevěřícně tři jiní zubaři kroutili hlavou.Kdyby synovi trhali zub tam, použili by plyn, který působí tak, že dítě na nepříjemný zážitek zapomene. Stomatologické centrum Diente je stoprocentní příklad toho, že drahé ještě neznamená dobré. Jsem přesvědčená, že kdybych odešla dřív, jedničky by měl syn spravené o půl roku dřív a na trhání stoličky by ani nedošlo.

Ano i já souhlasím s názory všech hodnotících.... nemá to chybu...a já protože se velice bojím zubaře to potvrzuji že jsem se ještě necítil tak dobře .....přesto se stejně klepu jako ratlík ikdyž nemám vůbec proč....slečna doktorka se ke mě chová jako k vlastnímu malému synovi.. :-)

Úžasná paní doktora. Velmi lituji, že jsem k ní nezačala chodit dřív. Používá to nejmodernější vybavení a je velice velice pečlivá. Vše doplňují přívětivé sestřičky. Jsem moc ráda, že jsem začala chodit právě do této ordinace.

Souhlas se vším, co je již napsáno! Super přístup, profesionální práce, moderní vybavení! Člověk se dokonce i těší k zubaři ( hovořím za mužské pohlaví ).

Vynikající paní doktorka.
- pečlivá, trpělivá, ochotná vše Vám vysvětlit
- má výborný přístup k pacientům
- moderní pracoviště a vybavení ordinace

Zatím nejlepší zubařka u které jsem byl, mohu jen doporučit.
A opravdu pěkná zubařka.