Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o.
Čechova 44, Plzeň 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

promoce na LF UK v Plzni 1998. Praxe: 1998 - 2001 Chirurgické odd. Nemocnice Rokycany, 2001 Kardiochirurgie FN Plzeň - Lochotín, 2002 - 2005 Chirurgic...

Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o. Jiný

Velmi vstřícný pan doktor, vše mi důkladně vysvětlil, byl i prostor na zodpovězení dotazů. Příjemné sestřičky v ordinaci.
Člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje. |Výkon byl proveden v Rokycanské nemocnici, kde vše proběhlo bez jakýkoliv komplikací, vřele doporučuji. Úžasný přístup. DĚKUJI ZA VŠE!

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Děkuji panu doktorovi za citlivý a profesionální přístup, který v mnohých ordinacích bohužel tak běžný není. Mohu všem 100% doporučit. :)

vše super.
má lidský přístup k pacientům a umí se vcítit do jejich problémů.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

S lékařskou prací pana doktora Zenkla jsem byla neskutečně spokojená. Jak po profesionální ( od objednání po kvalitní služby v Nemocnici Rokycany), tak po stránce lidské ( vše mi bylo srozumitelně vysvětleno a pan doktor byl velmi milý a ochotný)
Všem mohu pana doktora a kliniku Medizen s.r.o. doporučit.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Chtěl bych poděkovat panu dr.Zenklovi za lidský a profesionální přístup ohledně problémů s hemoroidy a fibromu,který mně značně znepříjemňoval život!Po doporučené operaci,kdy prvních 14 dní bylo dost nepříjemných,ale postupem času cca další 2 týdny jsem dnes úplně bez bolestí a cítím se zase skvěle!Jsem moc rád,že takové odborníky,jako je pan dr.Zenkl,tu ještě máme.S pozdravem Martin P.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Chirurgická ambulance skvělá, oceňujeme přístup a profesionalitu, hezké prostředí, příjemný a velmi ochotný personál, sestřičky, všem děkujeme za péči, veliké poděkování panu MUDr. Zenklovi , MEDIZEN můžeme jen doporučit . Děkujeme

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Celkově velmi oceňuji přístup a profesionalitu pana MUDr. Zenkla, ale i jeho ordinace včetně sestřičky. I když se pacientovi s některými zdravotními problémy zrovna nikam moc chodit nechce, musím konstatovat, že vstřícná a profesionální atmosféra v jeho ordinaci tuto okolnost velmi ulehčuje. Odborný a lidský přístup pana doktora tak nějak všechno posouvá do stavu normálu. Co se týká operace, musím panu doktorovi poděkovat za perfektně zvládnutý zákrok a následné doléčení. Tohoto lékaře mohu všem doporučit a mnohým jiným může být příkladem. I díky němu se mohu opět těšit na novou moto sezónu.
Pavel

X
Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Léta jsem trpěl onemocněním sinus pilonidalis. Když jsem se dozvěděl, že se i v ČR začala používat šetrná a účinná laserová léčba ### (po 1. zákroku šance na vyléčení 80 %, při nutnosti 2. výkonu 90 %) – pozor, nezaměňovat s „pálítky“ typu laseru ### – a že chirurg Zenkl je jedním z předních odborníků, příliš jsem neváhal a rozhodl se zákrok podstoupit. Léčba není plně hrazena pojišťovnou, ale plzeňské, respektive rokycanské pracoviště pořád patří k těm nejlevnějším, je však nutno přečkat jednu noc v nemocnici. Samotný zákrok je rychlý a zcela bezbolestný. V den operace je možno jít domů. Jakkoli je operační úkon oproti jiným metodám šetrný, je třeba počítat s tím, že alespoň první týden je třeba klidový režim. Pořád máte na kostrči otevřené krvácející rány; doporučuji si proto dopřát neschopenku či home office. Zaléčení v mém případě trvalo cirka 4 týdny. Samotný přístup lékaře Zenkla je profesionální, věcný, pan doktor je přitom lidský, zapálený a otevřen veškerým konzultacím.

Umístění: Chirurgická ambulance, Medizen s.r.o. Jiný

Pokud si přečtete všechny názory zde uvedené, tak se dozvíte, že jsou bezmála všechny kladné a velice pozitivní. Já mohu jen souhlasit. Naprostá spokojenost. Děkuji za vše.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Pan doktor Zenkl je vynikajici chirurg - zbavil mě komplikované píštěle, kterou se jiní doktoři báli operovat. 5 hvězd za lidský vstřícný přístup, kdy se každý krok snažil vysvětlit i mě jako laikovi a tím mě vždy uklidnil a ubezpečil, že jsem v těch pravých rukách!