Francouzská 4, Plzeň, Plzeň
Všeobecný praktický lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

Bez objednání jsem čekala jen cca 30 minut A za tu dobu pan doktor vzal 3 pacienty.
Přišla jsem s náhlým problémem a okamžitě mi vysvětlil jak postupovat a vše mi vysvětlil. Byl příjemný i pan doktor i sestřička.
Děkuji.

Umístění: jiné místo Bolest zad

Včera jsem jej měla na pohotovosti. Mám bolesti zad, který se v průběhu dne stupnovali. Byla jsem na odpolední a hodinu před koncem směny jsem to už nezvládla - rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Pan doktor se mě hned ptal jakou mám směnu. Kdyz jsem řekla -tet- jeho odpověď byla , JE MI TO JASNÝ. Vůbec mně ne vyšetřil , jen řekl sestře ať mi píchne injekci . Z jeho chování bylo zřejmé že se jen chci ulejt z prace. Odcházela jsem s pocitem vyvrhele společnosti . Bolest vůbec nepolevila a zaplatila jsem 90 korun za to ponížení.

Umístění: Všeobecný praktický lékař Pacient

S panem doktorem jsem byla.spokojena,dokud jsem se z duvodu stehovani 120km daleko nezaregistroval jinam. Kdyz jsem chtela zpět,zabouchl mi dvere pred nosem,ač jsem měla prijed se domluvit. Podruhe jsem po nem chtela vypsat papir pro pojistovnu,jelikoz v té době po nehodě byl můj ošetřující lékař. Opět jsem tam jela,s dítětem a ani mě nenechal vstoupit do ordinace. Slysela jsem jen,že jsem bývalá pacientka a že mi to nevypise ač je to jeho povinnost. A kartu ma lékařka nema dodnes. Zamrzelo me jeho chovani.

Svědomitý a pečlivý lékař. Nedělá unáhlená rozhodnutí, v případě pochybností okamžitě odešle pacienta na příslušné odborné pracoviště. Když k tomu přidám velice vstřícný přístup k pacientovi - jak lékaře tak sestřičky, tak mohu tohoto lékaře jen doporučit.

Umístění: Všeobecný praktický lékař

K panu doktorovi chodím už 4 roky a jsem naprosto spokojený.
Má slušné chování. Se vším mi vždycky pomohl. Včetně problému s bolestí zad. A má šikovnou sestru

S osobním přístupem pana doktora Vašty jsem velmi spokojená.Působí na mě klidným dojmem,dovede odborně poradit.Při zdravotních prohlídkách je svědomitý,pečlivý,nechce nic zanedbat.Mohu služby pana doktora všem jen doporučit.

Pan doktor Vašta je člověk na svém místě. Je příjemný k pacientům, velice ochotný a nic nepodcení. Jsem u něj registrovaná asi 5 let, perfektně mi vyléčil zápal plic a nějaká ta nachlazení. Vždy vysvětlí, co a proč dělá nebo jak by postupoval, vysvětlí případnou medikaci a co se mi líbí, tak vyzdvihuje zdravý životní styl - dostat do těla vitamíny přirozenou cestou, pohybovat se, nestresovat se... Ale nic nevnucuje, vždy se s pacientem domluví a případně doporučí něco navíc. S panem doktorem spolupracuji i jako personalistka, kdy je naším firemním lékařem a musím zdůraznit i zde jeho kvality. Pana doktora si moc vážím a jsem ráda, že jsem konečně našla lékaře, ke kterému se nebojím chodit, protože vím, že jsem u něj dobrých rukou. Martina N.

Miroslav (8.1.2016)
Doktora jsem zažil na pohotovosti v noci, na pohotovosti na Slovanech, kde jsem byl s dcerou, která měla velké
dýchací potíže. Byl jsem překvapen jeho arogancí a nezájmem. Vůbec nám nepomohl. I ošetřující doktorka dcery byla překvapena jeho neprofesionalitou.

pan doktor je pokrytecký a v první řadě si hledí svých zájmů..navrhne pacientovi neschopenku a pak sám pojišťovně řekne, že je to neoprávněné jen aby si zachránil zadek. Co se týče odbornosti-slabý průměr