Adresa

Všeobecný praktický lékař
Francouzská 4, Plzeň, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Všeobecný praktický lékař Jiný

Nejlepší lékař jakého jsem poznal. Profesionální přístup a vysvětlení problému, okamžité zahájení léčby.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Bez objednání jsem čekala jen cca 30 minut A za tu dobu pan doktor vzal 3 pacienty.
Přišla jsem s náhlým problémem a okamžitě mi vysvětlil jak postupovat a vše mi vysvětlil. Byl příjemný i pan doktor i sestřička.
Děkuji.

E
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Bolest zad

Včera jsem jej měla na pohotovosti. Mám bolesti zad, který se v průběhu dne stupnovali. Byla jsem na odpolední a hodinu před koncem směny jsem to už nezvládla - rozhodla jsem se vyhledat pomoc. Pan doktor se mě hned ptal jakou mám směnu. Kdyz jsem řekla -tet- jeho odpověď byla , JE MI TO JASNÝ. Vůbec mně ne vyšetřil , jen řekl sestře ať mi píchne injekci . Z jeho chování bylo zřejmé že se jen chci ulejt z prace. Odcházela jsem s pocitem vyvrhele společnosti . Bolest vůbec nepolevila a zaplatila jsem 90 korun za to ponížení.


P
Ověřený profil
Umístění: Všeobecný praktický lékař Pacient

S panem doktorem jsem byla.spokojena,dokud jsem se z duvodu stehovani 120km daleko nezaregistroval jinam. Kdyz jsem chtela zpět,zabouchl mi dvere pred nosem,ač jsem měla prijed se domluvit. Podruhe jsem po nem chtela vypsat papir pro pojistovnu,jelikoz v té době po nehodě byl můj ošetřující lékař. Opět jsem tam jela,s dítětem a ani mě nenechal vstoupit do ordinace. Slysela jsem jen,že jsem bývalá pacientka a že mi to nevypise ač je to jeho povinnost. A kartu ma lékařka nema dodnes. Zamrzelo me jeho chovani.


V
Ověřený profil

Svědomitý a pečlivý lékař. Nedělá unáhlená rozhodnutí, v případě pochybností okamžitě odešle pacienta na příslušné odborné pracoviště. Když k tomu přidám velice vstřícný přístup k pacientovi - jak lékaře tak sestřičky, tak mohu tohoto lékaře jen doporučit.


V
Ověřený profil
Umístění: Všeobecný praktický lékař

K panu doktorovi chodím už 4 roky a jsem naprosto spokojený.
Má slušné chování. Se vším mi vždycky pomohl. Včetně problému s bolestí zad. A má šikovnou sestru


Ověřený profil

S osobním přístupem pana doktora Vašty jsem velmi spokojená.Působí na mě klidným dojmem,dovede odborně poradit.Při zdravotních prohlídkách je svědomitý,pečlivý,nechce nic zanedbat.Mohu služby pana doktora všem jen doporučit.


Ověřený profil

Pan doktor Vašta je člověk na svém místě. Je příjemný k pacientům, velice ochotný a nic nepodcení. Jsem u něj registrovaná asi 5 let, perfektně mi vyléčil zápal plic a nějaká ta nachlazení. Vždy vysvětlí, co a proč dělá nebo jak by postupoval, vysvětlí případnou medikaci a co se mi líbí, tak vyzdvihuje zdravý životní styl - dostat do těla vitamíny přirozenou cestou, pohybovat se, nestresovat se... Ale nic nevnucuje, vždy se s pacientem domluví a případně doporučí něco navíc. S panem doktorem spolupracuji i jako personalistka, kdy je naším firemním lékařem a musím zdůraznit i zde jeho kvality. Pana doktora si moc vážím a jsem ráda, že jsem konečně našla lékaře, ke kterému se nebojím chodit, protože vím, že jsem u něj dobrých rukou. Martina N.


Ověřený profil

Miroslav (8.1.2016)
Doktora jsem zažil na pohotovosti v noci, na pohotovosti na Slovanech, kde jsem byl s dcerou, která měla velké
dýchací potíže. Byl jsem překvapen jeho arogancí a nezájmem. Vůbec nám nepomohl. I ošetřující doktorka dcery byla překvapena jeho neprofesionalitou.


J
Ověřený profil

pan doktor je pokrytecký a v první řadě si hledí svých zájmů..navrhne pacientovi neschopenku a pak sám pojišťovně řekne, že je to neoprávněné jen aby si zachránil zadek. Co se týče odbornosti-slabý průměr


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti